Oldal: 6 / 9 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (87) összesen
Like Tree95Likes

Téma: daPEPEHU, theibru és x@nettx a PS-en, Marcow a Full Tilten nyert nagyot

  1. #51
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Ne csinálj videót Marcow, mert rengeteg támadási felületet adnál vele.

  2. #52
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    gratula!
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  3. #53
    Őstag daPEPEhu avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 19.
    Hozzászólások
    1.611

    Alapbeállítás

    Köszi a gratulációkat! Grat a többieknek, ügyesek vagytok!

    (Marcow, take it easy! Csak nyomd tovább a magad módján!)

  4. #54
    Őstag jak1 avatara
    Csatlakozott
    2012. 07. 30.
    Hozzászólások
    1.399

    Alapbeállítás

    Egy nagyon egyszerű összehasonlítást végezve nézzük meg mennyi komolyabb eredményt hoztak a hazai elismert mtt játékosok egyénenként, ahol azt fogjuk látni, hogy a fiatal titán (aki nyilván nem tartozik még ebbe a körbe) Marcow ért oda a legtöbbször az elmúlt időszakban, miközben fele annyi versenyt játszik. (vagy kevesebbet) Felesleges arról vitatkozni, hogy mennyi szerepe van itt a szerencsének, mert a "mákoltam 1-2-t" után ez nem is kérdés, ahogy az sem, hogy bizony létezik ilyen upswing bárki bármit mond! Egyik haverom 2 éven keresztül futott brutálisan ev felett, és teljesen természetesnek vette...

    Ami a sajnálatos az az, hogy ez a szimpatikus srác (Marcow) lett a megtestesítője, a "másik oldalnak". A múltbéli szopások és FT bubble érzések összessége benne van a legtöbb grinderben, most meg azt látják/látjuk, hogy valakinek összejön (sokkal kevesebb melóval), ami kibaszott bosszantó! Ez abszolút nem a személye ellen szól, hanem egy érzés, ami ellen nem lehet (nem is kell) tenni.

    Ne vedd magadra Marcow (nem is vetted) nem ellened vannak ezek a hozzászólások, hanem a mátrix ellen, csak Te vagy a felület!
    Harvey, bakyka, TominhoPA and 5 others like this.

  5. #55
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    "Hanem a matrix ellen es te vagy a kib@szott NEÓ"

  6. #56
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elismerem, hogy abban, amit Krono csinál 100x jobb, mint én. (bár csak rémlik, hogy láttam a statjait, rengeteg lejátszott verseny)

    Én Hud nélkül nyomom, összehasonlítani sem lehet. Talán ki kéne próbálni egyszer, hogy számok nélkül játszotok, figyelve az embereket, értve milyen akció milyen reakciót fog kiváltani pár körön belül, ki mit miért csinál. És akkor el lehet kezdeni olyan lapokkal is játszani, amit reflexből dobtok preflop, mert nem a lap a lényeg, hanem a kialakult szituáció. Nem mechanikus lesz a gondolkodás hanem kreatív.

    A grind, ha ért hozzá az ember, stabil fejlődést és jövedelmet biztosít. Nekem az nem fekszik, az munka, robot. Nekem fontos, hogy hobbi/szórakoztató maradjon a póker és ne gürizés legyen.

    A videó még két év múlva is jó érv lesz gondolom, ami ráadásul omaha...
    Én csak azt nem értem, hogy miért kell ilyen lesajnáló hangnemben nyilatkozni azokról a játékosokról, akik HUD-ot használnak...? Úgy állítod be a dolgot mintha lenne az idióta robotpókert játszó "grinder" aki csak a számok alapján játszik, meg vagy te, a kreatív, meg nem értett művészpókeres aki szétnyeri magát mert teljesen belelát az ellenfelek fejébe.

    Ez tök gáz, és csak azt mutatja, hogy mennyire fogalmad sincs a HUD funkciójáról és az általa nyújtott lehetőségekről. Egyszer pl. azt írtad, hogy azért nem jó a HUD, mert mi van ha valakivel egy verseny kezdeti szakaszában játszottál együtt, és ott feszes volt, most meg a végjáték van, és nagyon LAG, ezért nem pontosak a statok.

    Konkrétan egy klikkel be lehet állítani, hogy csak az aktuális együtt játszott handeket mutassa a HUD.

    Honnan tudod, hogy valakit nem pont egy HUD-ból leolvasott információmorzsa segít egy kreatív döntés meghozatalában? Miből gondolod, hogy aki HUD-ot használ, az ezt az asztal dinamika megfigyelése HELYETT és nem MELLETT teszi?

    Ha folyton azt szajkózod, hogy te egy bizonyos módon játszol és kész, akkor nem kéne azokat degradálni akik máshogy játszanak, mert amikor veled viselkednek így, az neked sem esik jól.

    Hatalmas grat mindenkinek amúgy, szép eredmények!
    Utoljára módosítva: kriispirolls által: 2014. 12. 16. 12:10
    Harvey, Pat, Jeeeee88 and 2 others like this.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  7. #57
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Értem én, hogy bosszantó lehet. Nekem is volt, hogy fél évig nem nyertem 10$-nál nagyobb összeget, pont amikor a legjobban kellett volna.
    De nem hiszem el, hogy olyan hihetetlen, hogy aki kevesebb asztalon játszik, az jobb (nem csupán matematikai) döntéseket tud meghozni, mint aki 24 asztalozik.

    Annyiból hobbista vagyok, hogy játszom, amihez kedvem van. Sng, cash (nem HS, mtt, bármilyen fajta játékban. Ha kedvem szottyan 5card draw-t játszani 82$-ért, akkor azt játszom és nem remegek, hogy úr isten ezt nem gyakoroltam még eleget, csak 1,1$-oson csinálhatnám. A póker az póker, mindegy milyen lapokat kell gyűjteni. (kivéve a fix limit, mert ott kicsi a tér nyomás gyakorlásra)

    kriispirolls - nem hiszem, hogy én játszanék egyedül így. Moorman-ről írtátok, hogy HUD nélkül tolja. Én inkább a sokasztalozást HUD-dal állítom szembe azzal, amit én csinálok. Kevés asztalon HUD-dal, lehet, hogy még profibb döntéseket lehet meghozni. Aláírom.

    De megint csak újabb vitatémát adok, bármit is mondok. Legközelebb nem szólok hozzá az ilyen cikkhez.
    Peace, love, deathmetal!
    Utoljára módosítva: Marcow által: 2014. 12. 16. 11:43

  8. #58
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    nem hiszem, hogy én játszanék egyedül így. Moorman-ről írtátok, hogy HUD nélkül tolja. Én inkább a sokasztalozást HUD-dal állítom szembe azzal, amit én csinálok. Kevés asztalon HUD-dal, lehet, hogy még profibb döntéseket lehet meghozni. Aláírom.

    De megint csak újabb vitatémát adok, bármit is mondok. Legközelebb nem szólok hozzá az ilyen cikkhez.
    Peace, love, deathmetal!
    Persze, sok játékos van aki főleg "érzésből" játszik, csak arra akartam rávilágítani, hogy az, hogy valaki HUD-ot használ, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy robotpókert játszik bármiféle kreativitás nélkül. Persze sok játékos tolja kizárólag HUD statok alapján, de ezek a játékosok sose lesznek nagy nyerők.

    Szerintem írj bátran ezekhez a cikkekhez, ha volt vmi érdekes történés a verseny során vagy ilyesmi, csak ezeket a különböző játékstílusokat nem érdemes firtatni, mert minden ilyen topik emiatt megy át káoszba.

    GL!
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  9. #59
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    szerintem ez a topik azert ment at kaoszba, mert vki elkezdte firtatni, hogy hol vannak ilyenkor azok, akik eddig firtattak Marcow kepessegeit es/vagy tudasat, es szolitotta meg ebben kulon Kronot, aki (az altalam kovetett temak alapjan) egyebkent sosem csesztette kulon magan szorgalombol Marcowot, csak mikor kiderult a kollegarol, hogy magas nyeremenyei ellenere nincs tisztaban a potodds fogalmaval, akkor ezt szova tette.

    @Marcow
    szerintem senkit nem bosszant, hogy te nyertel, az bosszant minket, hogy mi nem nyerunk. pontosabban az, hogy elhittuk, a poker egy tudas alapu jatek, amiben tanulassal bizonyos eredmenyeket erhetunk el, es pont te vagy az ellenkezojere a bizonyitek, es bocs, de ehhez nem tudunk tapsolni.

    en a magam reszerol beismerem, hogy irigy vagyok, ha ekkora zseninek szulettel, azert, ha ennyire szerencses vagy, azert, ha ennyire jo a backered, azert, ha te vagy nyerokalap regisztracio, azert, ha tudatos troll vagy, aki 46x tobbet tud nalam a pokerrol, es kitalaltad ezt az elsorangu viccet, hogy adod a fullkretent a brutal scorejaid melle, akkor meg azert.

  10. #60
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Én szerettem volna videót a versenyedről, de hozzászólások után tényleg szerencsésebb ha kihagyod:-)

Oldal: 6 / 9 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •