Oldal: 6 / 14 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (137) összesen
Like Tree82Likes

Téma: Újabb csaló - Nike (PA), Nikite (FTP), Nikité (PS)

  1. #51
    Fanatikus tag KisMuck avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 11.
    Hozzászólások
    477

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Válaszd inkább a pisit kevésbé haragudik meg aki rád mos.
    Te már csak tudod, nem igaz, cunci?!

  2. #52
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Létszíves..... LOL....3x Ha ezt Van Gerwen tanár úr meglátja kapsz a pofádra rendesen!
    Alig várom,hogy elolvassa és kommentelje,de jót fogok röhögni...előre is köszönöm!
    Másik dolog..... olvastam régi kommenteket és szemet szúrt 1-2 kitíltva című emberke.Mit kellett ehez elkövetni ezeknek a tagoknak??? Meséljetek,ha tudtok valamit! Köszi
    van Gerwen likes this.

  3. #53
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Tegyük szem elé Tolvaj Ferit (hyper23, DFECCO23)/ Lehúzós Brigit (Brigi62) Piros oldalról fórumtársunk leírása alapján, ami a következő:


    Ujabb ertekeles, mas lesz mint a korabbiak...

    Brigi/Fecoval talan 2 eve volt az elso privat stakingem, az buko lett nem is ugy ert veget ahogy kellett volna, de megdumaltuk kesobb, regi ugy szot sem erdemel. Majd tavaly nyaron ujra megkeresett, kene staker fifty50-re. Beszeltem par sraccal, mondtak szarban van, en meg voltam olyan hulye hogy belementem. Gondoltam, hogy nem lesz ez nagy biznisz, edzot nem tudtam ra szerezni, de ugy voltam vele mikrot csak meg tudja verni. Megbeszeltunk par dolgot keves asztal, kipihenve jatszik stb. Majd kiderult, hogy van egy masik staking is, ahova elkotelezte magat, kozben rajottunk, hogy nagyon nem megy neki ez a SNG mufaj, igy valtani kellett. Felajanlottam neki hogy egy kisebb teremben MTT-zhet, hogy le tudja dolgozni a minuszat, ekkor azt mondta a masik staking csak "barati'" nem kell mennyiseget jatszania stb. Eltellt par het, gondoltam egyszerusitunk a dolgokon kap edzest, bekerul az MTT csoportba, ugyanolyan feltetelekkel mint a tobbiek. Nyilvan csak nekem jatszhat ugy- mert akkor meg a "barati" stakingrol tudtam. Rakerdeztem, hogy gond lesz-e a masikkal, azt mondta hogy nem. Lebeszeltem neki az edzest, HH-k miegymas, majd amikor mar minden sinen volt kiderult hogy az a staking megsem annyira barati, komoly darabszam kovetelmeny legalabbis nem 1-2 ora naponta. Facepalm

    Eloszor jott az, hogy kivasarolhatom a masikbol. FUUUUU
    Konyorges, hogy adjak meg egy eselyt, o azt nem ugy mondta, stb. Kozben az edzo mar dolgozott a HH-kkal,megvolt az idopont, skype csoportba is betettem, ugy voltam vele hogy hagyom, megbeszeltuk, hogy 3 napot nekem, 4-et a masiknak jatszik, rosszabb visszaosztast kap mint a tobbiek, es az edzeseket is csak akkor fogom allni ha mar csak nekem jatszik. Addig kifizetem, de felirom a rollhoz.

    Par hetig ment is a dolog, majd jott a december, koltoznie kellett december kozepen azt mondta, hogy rossz a nete, nem tud igy jatszani, ker par het haladekot. Ok, semmi gond - mondtam. Majd amikor 2-3 nap mulva kijott egy kihivassal, sikitottam. nyihahaha Persze megmagyarazta, hogy csak 2 asztalon jatszik, nekem meg tobbon kellene (max. 6) , de hat na.... nyihahaha Nekem is gyenge a tartalek netem, de ha elbir 2 asztalt akkor elbir 6-ot is, a lenyeg hogy stabil legyen a kapcsolat.. Na jo karacsony lesz gondoltam, nem idegesitem magam ezzel...

    Majd jott az uj ev.... coolface
    Januarban egeszsegugyi gondja lettek-voltak mar elotte is, nehany naponta jelentkezett, hogy ez a baja az a baja, ilyen orvos, olyan orvos kozben a dfecos nickeken jatszott. Pokerface
    Termeszetesen elhiszem, hogy vannak egeszsegugyi gondjai, de csak a volt koleszigazgatomat tudom idezni, aki amikor egy kamubetegsegem alatt el akartam kerni a szamitogep-terem kulcsat azt mondta: Aki beteg az fekudjon es nyogjon... coolface

    Tudom, hogy ez az egesz amiatt van mert napi anyagi gondjai vannak, a masik staking biztosabb, folyamatosabb penz, de azert ez nem igy megy....
    Igy meguntam a dolgot, par napja felhivtam, hogy vege, majd megirom neki hogy all a toke, majd talalja ki hogyan torleszt. A beszelgetes utan nem sokkal ir skypeon, hogy mivel en rugom ki, ezert nem kell fizetnie... coolface Na most azert ez nem igy van a fenti elozmenyek utan. Elgurult a gyogyszer kicsit ekkora pofatlansag lattan, vasarnapig adtam neki idot, hogy atgondolja, de csak nem hagyott beken, par ora mulva ujra jelentkezik, mondvan nem irtunk szerzodest, igy nem tartozik semmivel. shark evil
    Akkor nem szolt a szerzodes miatt, amikor reszt vett az edzeseken amiket en fizettem, akkor sem amikor penzt utaltam neki.... nyihahaha

    Osszefoglalva: senkinek sem ajanlom, ha valaki megis belevag legyenek jo ugyvedjei, es megtamadhatatlan szerzodest irjanak... nyihahaha
    Mac Hine likes this.

  4. #54
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    DFECCO23 azért nem reagál mert elismeri a múltban történteket és sajnálja , hogy lehúzta a stakerjeit. Nem kárpótol senkit mert jogi útra nem lehet terelni. Jelenleg T$ vásárol és ad el ,mert másból nincs jövedelme kérte ne hozzam fel a múltat. Mert elveszti az eladók , vevők bizalmát. Piros oldalról linkelt anyag hazugság csak elnyerte a pénzét és lejárató kampányt indított ellene . Elismerte a multi accot is a PS oldalon. dfecco nickről árul csomagot de Brigi62 nickről tolja le ffity50 korszaka miatt volt rá szüksége.

  5. #55
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Már csak tizet kell aludni és 26.-a! Jobban várom mint a jézuskát!

  6. #56
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    A félreértések elkerülése végett dfecco23-at a PókerAkadémia bannolta az oldalról, ezért nem tud válaszolni.

    A bannolás oka nem az, hogy bebizonyosodott róla, hogy csaló. Ezt mi nem tudjuk, nem is akarjuk eldönteni. Ez a közösség feladata. A PókerAkadémia a jövőben sem fog ilyen ügyekbe belefolyni.

    A bannolás oka az, hogy dfecco23 már hónapok óta, napi szinten zaklatta a support munkatársainkat és nem egyszer fenyegőtözött is. Annak ellenére, hogy a support munkatársak kivételes türelemmel kezelték esetét, egyre inkább elfogadhatatlan lett a kommunikáció a részéről, így szombaton bannoltuk a PókerAkadémia oldaláról.
    soso78, mattack and rubben like this.

  7. #57
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet dfecco23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1. Sehol egy mondattal nem írtam hogy átvállalom a csaló/tolvaj, vagy mindegy hogy nevezzük "leányzó" 'költségeit'-és egy szóval nem írtam, hogy megtérítem a megkárosított % vásárlókat. Viszont, akik írogatták, szerintem megteszik szívesen ... Ha már így mást tudnak ajánlgatni ilyen célokra. Neveket nem fogok írni direkt, ehet nyitni a pénztárcákat "uraim".

    2. Ti mégis mit hisztek, akik itt egész nap, alaptalanul rágalmaztok embereket?! Vagy nincs jobb dolgotok, esetleg nem megy a grind?! Ha nem megy, elemezzetek, vagy sportoljatok, vagy akármi, de ez a mások köpködése, lejáratása, alaptalan rágalmazása, egy szánalmas dolog, és elég sérült személyiségre/személyiségekre vall.

    3. Semmiféle korábbi kapcsolatom nincs az illetővel, párszor cseréltünk pénzt, és ennyi.

    4. Adminnál / skype supporton elhelyeztem egy terhelő bizonyítékot. Ezt másnak nem áll módomban elküldeni. De Ő beírhat ide- erre megkérem - Gondolom, hogy az Ő szavának talán hisztek ...

    5. Amit utolsó postjában Winamaxdonk említ ez így igaz. A hollandiai kapcsolataimnak köszönhetően az embereim, már keresik a személyt.

    Több szerencsét mindenkinek a % vásárlásokban, és persze nagyobb utána járást.

    Jönnek az ünnepek, vigyázzatok mindenhol a tolvajokkal.

    Trolloknak üzenem : Lehet fikázni, de mivel semmi közöm nincs az illetőhöz, és még csak nem is a multiaccountom, ahogy sokan gondolják, így lepereg rólam minden ilyen. Több ember ellen tettem már lépéseket innen az oldalról, és ha szükséges, továbbiak ellen is megteszem.

    Peace!!
    Na egy újabb akcióhős.

  8. #58
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Feri fenyegetett engem is

  9. #59
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    2 perc alatt csinál egy új akkot
    "A végtelenbe és tovább"

  10. #60
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Kb.Kivéve, ha IP címet is tud blokkolni PA. Eddig nem értettem miért kritizálják sokan.Csak azt, így mindenkinek összeakarta törni az arcát

Oldal: 6 / 14 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •