Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (51) összesen
Like Tree62Likes

Téma: Chelenge felhívás fecónak

  1. #41
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Szegény Ferit miért kell mindig basztatni , az egyik legkorrektebb az arc és draw poker legenda ha jól tudom?Lehet keverem valakivel de mintha Iteohoz hasonlította valaki az pedig nem kis elismerés!
    Harvey and iKeksz like this.

  2. #42
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Inkább egy videóra vegye rá valaki Ferit , ne basztassuk . Az meg egyenesen abszurd h nem merült fel PA team pronak . Minden kritériumnak megfelelne , jó játékos segítőkész, a fórumon éli az életét,szereti ha róla szólnak a hírek ,izzik körülötte a levegő, népszerű.

  3. #43
    Lelkes újonc FrostJhonny avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 21.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    76

    Alapbeállítás

    ha megírtad küld el nekem privátban köszi

  4. #44
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 08. 23.
    Hely
    LV
    Hozzászólások
    95

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szegény Ferit miért kell mindig basztatni , az egyik legkorrektebb az arc és draw poker legenda ha jól tudom?Lehet keverem valakivel de mintha Iteohoz hasonlította valaki az pedig nem kis elismerés!
    "A félreértések elkerülése végett dfecco23-at a PókerAkadémia bannolta az oldalról, ezért nem tud válaszolni.

    A bannolás oka nem az, hogy bebizonyosodott róla, hogy csaló. Ezt mi nem tudjuk, nem is akarjuk eldönteni. Ez a közösség feladata. A PókerAkadémia a jövőben sem fog ilyen ügyekbe belefolyni.

    A bannolás oka az, hogy dfecco23 már hónapok óta, napi szinten zaklatta a support munkatársainkat és nem egyszer fenyegőtözött is. Annak ellenére, hogy a support munkatársak kivételes türelemmel kezelték esetét, egyre inkább elfogadhatatlan lett a kommunikáció a részéről, így szombaton bannoltuk a PókerAkadémia oldaláról. "

    Ezek alapján nekem is elég "korrekt" arcnak tűnik.

  5. #45
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szegény Ferit miért kell mindig basztatni , az egyik legkorrektebb az arc és draw poker legenda ha jól tudom?Lehet keverem valakivel de mintha Iteohoz hasonlította valaki az pedig nem kis elismerés!
    A leírtak után inkább Iteonak sértés.

  6. #46
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 12. 12.
    Hely
    ...
    Hozzászólások
    234

    Alapbeállítás

    Winamaxdonk szavaiban érzek némi iróniát

  7. #47
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Őőő, izé

  8. #48
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 12. 13.
    Hozzászólások
    24

    Alapbeállítás

    Fecót nem kell félteni 20-50$os mtt csomagokat árul biztos jól megy neki. Plusz a Piros oldalon megtud még firkálni pár embert . De ott is külön csaló topik van neki . Backingből nem tudják kivágni mert mínuszos nem kicsit. PA adminok köszi , hogy kivágtátok innen ezt a csalót.

  9. #49
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Én is, de már egy mondatba se írnám Iteoval.

  10. #50
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Akkor most jól megy neki, vagy minuszos?

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •