Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 18 (18) összesen
Like Tree16Likes

Téma: Ellenem fordult a variancia - 0Human0 interjú

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Nyári videó, nekem az már "újabbnak" számít, mert az itteniek lassan 3 évesek.

    Gondolom nem linkelhetek, de "bigacsiga videó" -ra biztos kiadja google

  2. #12
    Fanatikus tag TiffanyMills5925 avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 05.
    Hozzászólások
    295

    Alapbeállítás

    ez már tragédia, nyersz 2 misit, breakeven, meg is érdemli h nem állt meg

  3. #13
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet Wild500 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1 misinél minusznál kiszálltam volna
    Én 2 misi plusznál.
    Marcow likes this.

  4. #14
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Ilyen szinten mar nem szamit h nyersz ekkora osszeget olyan szempontbol, h az ilyen limiteken jatszok 95%-a megy tovabb presztizsbol, mert o akar lenni a legjobb attitudje van...Kb egyetlen embert ismerek, aki nagy nyeremeny utan felakasztotta a bakancsot, az pedig nem mas mint Peter Eastgate.

  5. #15
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 08. 23.
    Hozzászólások
    52

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen szinten mar nem szamit h nyersz ekkora osszeget olyan szempontbol, h az ilyen limiteken jatszok 95%-a megy tovabb presztizsbol, mert o akar lenni a legjobb attitudje van...Kb egyetlen embert ismerek, aki nagy nyeremeny utan felakasztotta a bakancsot, az pedig nem mas mint Peter Eastgate.
    Egyetertek a velemenyeddel, ugyanakkor szerintem fontos kulonbseget tenni azok kozott, akik igazan bele is teszik az energiat abba, hogy valoban ok legyenek a legjobbak es azok kozott akik tenyleg csupan presztisbol vagy jatekszenvedelybol folytatjak. Utobbira szerintem Gus a legjobb pelda, aki korabban tenyleg a legobbak kozott volt, de szerintem - es sajat bevallasa alapjan sem - volt hajlando megtenni azokat a lepeseket (jatekszelekcio, megfelelo brm ill. eletmod, elemzesek) amik szuksegesek lettek volna ahhoz, hogy ott is maradhasson. Es szerintem meg mindig jobb, ha valaki ezt idejeben felismeri vagy belatja magaban es ugy dont, hogy inkabb nem folytatja hs-en, minthogy teljesen lerombolja a korabbi sikeres evek munkajat, eredmenyeit. Szoval ebben a kontextusban en respektalom, hogy human abba tudta hagyni hs-en es inkabb visszatert oda, ahol magabiztosabban jatszhat.
    lumpi and HugeEdgeOnYou! like this.

  6. #16
    Lelkes újonc Gab0rG avatara
    Csatlakozott
    2014. 07. 29.
    Hely
    BTN
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    2011-ben kezdtem $200/$400 PLO-t játszani, úgy, hogy nem volt komolyabb tapasztalatom omahában.
    Ezt olvasva én inkább azt mondanám, hogy 2013-ra, elfogyott az UpSwing...

  7. #17
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    "Liviu azok közé tartozik, akik rengeteg időt fordítanak játékuk fejlesztésére. Főként az ellenfél meglepését, a szokatlan line-okat tartja fontosnak. Bár mindig jó érzéke volt a matematikához, véleménye szerint sokan túlértékelik a szerepét a pókerben. Úgy véli, sokkal fontosabb a spontaneitás, mint a mély statisztikai elemzés, különösen az online játék esetében. "

    Konkrétan PLO-ban nem tudom mi a pálya, de a matematikai alapú, optimális póker elég sokat fejlődött az utóbbi néhány évben. Lehet, hogy a fenti állítás 2011-ben még igaz volt, de szetrintem mára már egyre kevésbé lehet ezt a dolgot figyelmen kívül hagyni. Még az is lehet, hogy ez is közrejátszott a downswingben... elmentek mellette a top regek.
    idretep likes this.
    "Even a bad reason is better than no reason."

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen szinten mar nem szamit h nyersz ekkora osszeget olyan szempontbol, h az ilyen limiteken jatszok 95%-a megy tovabb presztizsbol, mert o akar lenni a legjobb attitudje van...Kb egyetlen embert ismerek, aki nagy nyeremeny utan felakasztotta a bakancsot, az pedig nem mas mint Peter Eastgate.
    Mikor 2008-ban megnyerte a ME-et, nemsokra rá az akkori BOSS MEDIA-n tolta 100-200+-on. Volt hogy beindítottak 5-6 asztalt 300-600-on. Nem is kell mondanom hogy ez akkoriban mennyire lenyűgözött Ez kb 2009 eleje ha jól emlékszem. Akkori főhadiszállásom ugye Az ottani mid és HS regek beszélgették hogy ki ez a z új ember. Mire Domce beírta nekik hogy Eastgate. Domce-ról jut eszembe. Mikor elkezdtem Online pokerezni a Bosson, ő már akkor HS reg volt ott, most pedig gondolom ő játszik PS-en is ezen a nicken?

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •