Oldal: 1227 / 1746 ElsőElső ... 227727112711771217122512261227122812291237127713271727 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 12.261 - 12.270 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #12261
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Levelezés az ügyfélszolgálattal:

    Köszönjük válaszát, elnézést kérünk a tapasztalt problémáért.

    A naplófájlok szerint a szoftverünk régebbi verzióját használja, valamint internetkapcsolata is instabil. (megjegyzés: előző nap frissítettem ps7-re, volt stabil kapcsolatom, ide is ez idő alatt írtam, valamint 2 tartaléknetet is bevetettem, de nem tudtam pshez visszacsatlakozni)

    A naplófájlok áttekintése után láttuk, hogy a user.ini fájl, amely tartalmazza a PokerStars beállításait és preferenciáit, lehet, hogy meghibásodott. Ebben az esetben az alkalmazásunk nem valószínű, hogy kellőképpen működni fog. (megj: "lehet"??? hogyan? mitől?)

    Ahhoz, hogy ezt megoldjuk ezt a helyzete, kérjük törölje a "User.ini" vagy "User" fájlt. A legegyszerűbben úgy találhatja ezt meg, ha a "Súgó" menübe lépve megnyitja a "Saját beállításaim" mappát. Amint ezt megtette, kérjük bizonyosodjon meg afelől, hogy bezárta a PokerStars programot, majd törölte a "User.ini" vagy "User" fájlt.

    Először is kérjük, ellenőrizze, hogy vezeték nélküli vagy vezetékes kapcsolatot használ. A vezeték nélküli kapcsolat nem elégséges a PokerStars kliens használatához, ezért nem javasoljuk a vezeték nélküli kapcsolat használatát.

    Sajnos a szétkapcsolódás gyakorta előfordulhat a vezeték nélküli kapcsolat használata esetén, amely gyakran szenved a kis csomag vesztéseket. Ha szeretné, el tudjuk ezt magyarázni Önnek részletesebben.

    Továbbá javasoljuk, hogy ne használjon sok programot és ne hagyjon nyitva számos honlapot egy időben, főként ha ezekkel éppen zenét vagy videót tölt le, illetve más online tevékenységet végez. Az online játékhoz nagyon stabil internet kapcsolatra van szükség és ha a játék közben több dolgot is csinál, akkor az kihatással lehet a kapcsolatára a szerverünkkel.

    Ha ez történne, javasolt a program újraindítása. Ahhoz, hogy visszalépjen a versenyeibe, először zárja a programot, majd nyissa meg újra, mivel ez visszaállítja a kapcsolatot. A verseny megtalálásához válassza a 'Kérelmek' > 'Benevezett versenyek' menüpontokat. Itt láthatja majd a versenyeket, ahová regisztrált. Válasszon ki egyet, hogy a versenylobbiba kerüljön. A Ctrl+R (Command+R Mac esetén) billentyűkombinációt is használhatja.

    A PokerStars 7 erősebb internetkapcsolatot kíván és az instabil hálózat vagy kapcsolat lehet, hogy nem elégséges; tudomásul vettük ezt és programozóink dolgoznak egy megoldáson.

    Ha vissza szeretne térni a PokerStars 7-ről a PokerStars 6-ra, a lobbiban a 'Beállítások' -> 'Visszaváltás a PokerStars6' opció alatt a 'Szoftver visszaállítása' gombra kell kattintania. Ezután a szoftver visszaállítódik a PokerStars 6 verzióra.

    Ha bármi hasonló történne a jövőben, kérjük küldje el nekünk az új naplófájljait. Valamint kérjük, erősítse meg, hogy használ-e segédprogramot a PokerStars mellett.

    Köszönjük együttműködését és várjuk válaszát, hogy bővebben tudjunk segíteni.



    Visszaváltottam PS6-ra, remélem minden rendben lesz.

  2. #12262
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 23.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    26 kihivast teljesitettem ,26 shootout torna 0$.Mindenhol elso korbe kiestem. Gusztustalan ps. Grrrrrrr

  3. #12263
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 08. 30.
    Hozzászólások
    32

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Visszaváltottam PS6-ra, remélem minden rendben lesz.
    Valamennyit kompenzáltak az elveszített BI-ekből?

  4. #12264
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Idézet grabowsky eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valamennyit kompenzáltak az elveszített BI-ekből?
    Folyamatban, elvileg fognak. 39 asztal volt érintett.

  5. #12265
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 19.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Helló!!
    CSak részben tartozik ide a kérdésem, de a Skrill-es topikban egyelőre nem kaptam választ....
    A felől érdeklődnék, hogy PS-re Skrilles számláról tudok befizetni??.. Csakmert a pénztárban VISA,MASTERCARD és WEBMONEY lehetőségek vannak feltüntetve..

    Köszönöm!

  6. #12266
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 16.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Idézet dzsobacsika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Helló!!
    CSak részben tartozik ide a kérdésem, de a Skrill-es topikban egyelőre nem kaptam választ....
    A felől érdeklődnék, hogy PS-re Skrilles számláról tudok befizetni??.. Csakmert a pénztárban VISA,MASTERCARD és WEBMONEY lehetőségek vannak feltüntetve..

    Köszönöm!
    igen

  7. #12267
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 19.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Na jó.. de mégis hogyan/hol?

  8. #12268
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 22.
    Hozzászólások
    330

    Alapbeállítás

    Hi!
    Amikor kétszer jutok be szaton egy versenyre, akkor az elsőről előtte le kellene jelentkezni (le lehet)? Különben ugrott a 2. bejutás és a pénz? És ezt a T dollárt csak versenyekre lehet használni? Az FPP-t nem lehet úgy felhasználni, hogy igazi pénz legyen belőle?
    Milyen szatokat ajánlotok? A hyper sokkal gyorsabb, mint a többi, bár kisebb az edge. Gondolom, időigényes lenne órákig egy-egy szaton játszani.

  9. #12269
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet dzsobacsika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na jó.. de mégis hogyan/hol?
    PokerStars Play Free Online Poker Games.

    itt van a Skrill-es befizetés leírása
    "A végtelenbe és tovább"

  10. #12270
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 12. 19.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Köszönöm!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •