Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (46) összesen
Like Tree57Likes

Téma: Stakert keresek...

  1. #11
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Rákattolsz a Fórum gombra fenn. Ezután megkeresed a kategóriát, amibe új topicot akarsz nyitni. Fenn a zöld csík alatt lesz egy olyan nyomógomb, h Új téma indítása.
    Így tudsz topicot csinálni.
    "A végtelenbe és tovább"

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 02.
    Hely
    Kőszeg
    Hozzászólások
    230

    Alapbeállítás

    Köszönöm

  3. #13
    Idegen termo80 avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Na ide figyelj 79113272!
    Jó lenne ,ha az igazat írnád..
    Először is valóban sztekelődtem veled,amit már bánok..
    Nem tartozom neked semmivel,a Bia átküldte az én gépemről a neked járó pénzt!
    Gondolom az fáj neked 1.5 év alatt nélküled is megálltam a helyem,mivel 14 K sikerült nyernem..
    Soha nem játszottam 10 centesen,ez az állításod valótlan,mint az összes többi is ..
    Pár szót írnék a veled való közös sztekingről..
    Nem tudtál folyamatos rollt biztosítani,ami miatt állt a játékom,oktatást soha nem adtál,pedig ígérted ezt is megoldott majd,rendszeresen napokig nem lehetett elérni.Folyamatosan azon aggódtál el ne bukjam a rollt ,vicces voltTehát senkinek nem ajánlóm a veled való közös munkát!!!
    Szeretném ha tiszteletben tartanád a nevem ,és nem állítanál valótlanságokat rólam.
    Ezennel ,ezt a témát én lezáróm!

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 02.
    Hely
    Kőszeg
    Hozzászólások
    230

    Alapbeállítás

    Ez a határtalan pofátlanság tipikus esete.
    Te rohadék akkor felvilágosítalak a valóságról, mert lehet, hogy valóban elhiszed amit ideirtál.
    Remek politikus lennél. Mit gondolsz azzal hogy támadsz igazad lesz?
    NEVETSÉGES HAZUG MOCSOK VAGY!!!!!!!!
    Reagálnék pár dologra:
    - AZ IGAZAT IROM TE HAZUG MOCSOK
    -Bánod mi
    - 2X keztük a stekelést el. Bia csak az első 260 dollárt küldte vissza amit kiegészítettem és újra 500 dollárra kiegészítve kaptad vissza.
    - Nem álltad meg ahogy láttam csak kinkódtál. A rebuyokat még számold le és meglepő eredmény lesz szerintem.
    - Sokszor léptél vissza 1 dolláros S&G-re és toltad centes alapon.
    - Amit megbeszéltünk az elején ahoz tartottam magam, persze, hogy nem akartam egy vagyont beletenni, de megbeszéltük hogy felépitjuk a rollt és én nem veszek ki pénzt.
    - Elmondtad hogy az oktatók semmit nem tudnak csak a pénz kell nekik
    - Én mindig elérhető voltam veled ellentétben
    - Nem akarok senkivel már semmit miattad
    - Hogy tartanám tiszteletben egy mocskos tolvaj nevét
    Akkor röviden a történet, hogy más is okuljon belőle.

    Kb 2 éve itt hirdetted magad hogy stekeltetnéd magad. Jelentkeztem, de te azt irtad már megoldottad. Két hétre rá jelentketél hogy mégis menne. Megegyeztünk utána 300 dollárt küldtem.
    Elkezdtél S&G ket tolni, 1,50+3,5+4,5 sima S&G-t nem volt eredmény , de azt a pici pluszt amit termeltél azt mindig ki akartad venni mert nem volt egy filléred sem. Kb 1 honap mulva kitaláltad, hogy nem jo a sima turbót kell játszani. Pici plusz amit csináltál azt kivetted, én benthagytam. Egy hónappal később LEBETEGEDTÉL és nem lehetett elérni egy hétig. Ekkor volt 260 dollár a rollod. A betegeskedés alatt Biáékkal megegyezett és már nála volt steakelt játékos. EGYSZERRE két helyen, ez is mutatja milyen korrekt ember vagy. Miután kiderült természetesen Bia segített a pénzt visszakapni és téged KIRUGOTT.
    Nekem is azt tanácsolta, hogy ne foglalkozzam veled, de én marha nem hittem neki.
    Egy héten bellül ujra stekeltem ( ismétlem remekül hazudik ) ekkor 500 dollárt kapott 260+240
    Elkezdett turbokat tolni es kb 2 honap alatt 1500-on volt, ami már az enyém volt mivel csórikám folyamatosan koldult. Remek volt minden behuzott egy kissebb versenyt is, nem gondoltam, hogy bármi gond lehet. Meg akart győzni, hogy 3,5+R S&G -t kell játszani, mert abban van a lóvé, én mondtam, hogy kicsi a roll várjunk, csak sorjában. Ezután elmendtem nyaralni, 2-3 napra rá már nem lehetett elérni és nem tudtam belépni a számlájára. Ő ITT LEZÁRTNAK TEKINTETTE A KÉRDÉST ÉS NEM LEHETETT ELÉRNI. Ezért egy ismerősén keresztül (Pikkpakkpek ) probáltam elérni. Neki elmondtad hogy Nagyobb téten buktál kb 900 dollárt. és nem vagy steakelt játékos már. Velem nem beszéltél. Megprobáltam rajta keresztül elérni, de vele is megszakítottad a kapcsolatot miután megprobált segíteni nekem. Ekkor 600 dollár volt a számládon. Bár kérhetnék 1500 dollárt JOGOSAN játék nélkül csak 600-at loptál el.
    EZ AZ IGAZSÁG AMIT MINNÉL TÖBB EMBERREL TUDATNI FOGOK nehogy találj akkora madarat mint én mégegyszer.


    Francsics Gábor

  5. #15
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    A betegeskedés alatt Biáékkal megegyezett és már nála volt steakelt játékos. EGYSZERRE két helyen, ez is mutatja milyen korrekt ember vagy. Miután kiderült természetesen Bia segített a pénzt visszakapni és téged KIRUGOTT.
    Nekem is azt tanácsolta, hogy ne foglalkozzam veled, de én marha nem hittem neki.


    Ez így volt, nekem kellett rajtaütésszerűen megtalálni termo-t és visszaküldeni termo számlájáról Gábornak a pénzt, részleteket nem írnék, de gondolom kitaláljátok, hogy én sem ajánlom senkinek.

  6. #16
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet bia89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A betegeskedés alatt Biáékkal megegyezett és már nála volt steakelt játékos. EGYSZERRE két helyen, ez is mutatja milyen korrekt ember vagy. Miután kiderült természetesen Bia segített a pénzt visszakapni és téged KIRUGOTT.
    Nekem is azt tanácsolta, hogy ne foglalkozzam veled, de én marha nem hittem neki.


    Ez így volt, nekem kellett rajtaütésszerűen megtalálni termo-t és visszaküldeni termo számlájáról Gábornak a pénzt, részleteket nem írnék, de gondolom kitaláljátok, hogy én sem ajánlom senkinek.
    Ki gondolta volna

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder soso78 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 28.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    815

    Alapbeállítás

    Idézet bia89 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A betegeskedés alatt Biáékkal megegyezett és már nála volt steakelt játékos. EGYSZERRE két helyen, ez is mutatja milyen korrekt ember vagy. Miután kiderült természetesen Bia segített a pénzt visszakapni és téged KIRUGOTT.
    Nekem is azt tanácsolta, hogy ne foglalkozzam veled, de én marha nem hittem neki.


    Ez így volt, nekem kellett rajtaütésszerűen megtalálni termo-t és visszaküldeni termo számlájáról Gábornak a pénzt, részleteket nem írnék, de gondolom kitaláljátok, hogy én sem ajánlom senkinek.
    szerintem itt le is zárult a vita. Bia szava elég sokat nyom a latba...
    benyo87h, Csuhi81 and csokiasaxe like this.

  8. #18
    Idegen termo80 avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    18

    Alapbeállítás

    Kedves Bia89!


    Ha emlékszel az elejére,ha nem segítek neked is..
    Mivel nem ajánlasz senkinek,én is leírom a veletek való közös élményeimet.
    Küldesz 300 dollárt ,majd 2 nap alatt elbuktam 150 dollárt,fogalmam se volt a turbóról hogyan kell játszani..mondtad majd segítesz nekem, eleje nehezebb lesz átállni a normálrol a turbóra..
    Eddig nem is volt gond ,majd jött az oktatás része,megpróbáltátok leadni az órát,de közben kiderült a gépem nem elég erős ahhoz több program is fusson egyszerre ,ezért azt mondtad vegyek egy gépet kb 120 000-ért..
    Persze rendszerkövetelmény a szerződésben nem állt,még akkor!!
    Igaz előtte 20 asztalon nekem nem volt gondom a géppel!
    És azt mondtad küldjem neked vissza a 300 dollárt ,amiből 150 et elbuktam..majd ha a gépem meg lesz vissza adod a 150 dollárt...Azért vagyok sztekelve ,ha bukók akkor vissza kell fizessem a minuszt,vicces..
    Kíváncsi lennék aki sztekinget kezd ,van e 120 000 ezer forintja,egy új gépre beruházni...természetesen 150 dollárt vissza küldtem neked ,és mondtam ez nem korrekt tőled!!Ezután kiléptem tőled!
    Akkor még 1.5 évvel ezelőtt ,olyan oktatót engem..aki kisebb profittal rendelkezett mint énÉrdemes ezen is elgondolkozni
    Ma már vban vannak profi oktatók nálatok,de régen ez nem így volt!
    Tehát én sem ajánlom a pro poker backinget senkinek sem!
    Majd megint lehet támadni,mert ilyet mertem írni a nagy pro poker backingnek...
    Úgy hogy szerintem mindenki próbáljon a saját dolgával foglakozni!
    Neked is vissza lett küldve a pénz,ahogy a leveledben kiderült a 77991132 is megkapta a pénzét..
    Ezzel én be is fejeztem!!Hogy ki mit hisz ,meg őszinte leszek,pont nem is érdekel!

  9. #19
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 03. 23.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    274

    Alapbeállítás

    Szerintem nem tudom. Pedig mintha telleg. Tuti hogy komolyan.

  10. #20
    Fanatikus tag bia89 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 17.
    Hozzászólások
    327

    Alapbeállítás

    csak örülni tudok, hogy ennyire jó vagy, de miért nem csinálsz saját egy saját backing csoportot? Legalább nem kéne az igazad bizonygatni.

    Nem is értem mi a gond abban, hogy két emberrel stakeltetted magad, az egyik félnek nem szólsz, hogy van a másik, és nem ér el téged a srác. Ezen kívül nem volt semmi probléma egyébként.

    Hidd el mi egymás között mindent játékost megbeszélünk, mert nem szeretném ha bárkit is meglepetés érne, ha valaki ennek ellenére foglalkozna veled, akkor legalább tiszta a lelkiismeretem, hogy szóltam, ugyanezt várom el másoktól is.
    Utoljára módosítva: bia89 által: 2014. 12. 22. 14:43
    Csuhi81 likes this.

Oldal: 2 / 5 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •