Oldal: 5 / 9 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (85) összesen
Like Tree21Likes

Téma: PA Open 2 - Mybet Csapatverseny

  1. #41
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás

    Idézet digolaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Admin: ugye azért mi is kapunk abból a hivatalos dokumentumból amit küldenek a mybet ügyfélszolgálattól a regisztrációval kapcsolatban?
    Másik dolog , tisztelettel megkérdeztem,hogy miért nem lehet elérni a mybet pokeren a tegnapi versenyek #1 #2 #3 lobbyt, hogy megnézzük a végeredményt?
    A PA Team Qualifier # 2 verseny végerdményéről csináltam PrtSc vel képet, de ma hiába mentem fel a mybet kliensbe nem szerepeltek a lobby ban a tegnapi versenyek. Kérlek világosíts fel evvel kapcsolatban.
    Ez szimplán setup kérdése. A terem setupolja a versenyt, ők úgy döntöttek, hogy az eredmény csak a verseny napján látszik. Terme válogatja, de iPokeren ez általában így vannak setupolva a privát versenyek. Nyilván mi is örülnénk, ha onnan is elérhetnénk.

    Az összeesküvés sztorikat a jövőben kérünk mellőzd! A PókerAkadémia az utóbbi 7 évben több millió dollárnyi nyereményt fizetett ki játékosainak és minden esetben a lehető legkorrektebb módon jártunk el. Most sem lesz máshogy!
    ZsoleszAK47 and Greyboy like this.

  2. #42
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    én már csak egy kávét kérek... ja nem kávézom akkor semmi bocs.
    ZsoleszAK47 and Csuhi81 like this.

  3. #43
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 22.
    Hely
    Hmvhely
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás

    admin: Elég baj, hogy összeesküvés sztorikrnak veszed a fórum bejegyzéseimet, sajnálom ,hogy így gondolod!!! Talán a véleményét azért leírhatja mindenki és nem kellene ezért terroristának nézi XD YD
    Boldog Karácsonyt Mindenkinek !

  4. #44
    Fanatikus tag Altos avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    433

    Alapbeállítás

    Szerintem nyugodjunk le, várjuk meg a végeredményt, és gratuláljunk a győztesnek. Sőt én már most gratulálok, mert ha valami csoda folytán Giovanni84 előkerülne és kiderülne hogy ő is első lett, akkor se mi nyerünk valószínűleg...:-)

  5. #45
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 04. 28.
    Hozzászólások
    51

    Alapbeállítás

    Első biztos nem lett, mivel abban csoportban a mi csapattagunk szerezte meg a győzelmet. De 2. vagy 3. hellyel még elénk kerülhettek.
    digolaci likes this.

  6. #46
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 24.
    Hely
    Kocsord
    Hozzászólások
    1.703

    Alapbeállítás

    230 pontnal van-e valamelyik csapatnak tobb?

  7. #47
    Tag ptamas94 avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 25.
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Ezt elég jól látod Altos, hiába is kerülne elő azt a versenyt biztos hogy nem nyerhette meg, ugyanis emlékszek az utolsó handre, ahol kiejtettem a HU ellenfelet
    digolaci likes this.

  8. #48
    Tag ptamas94 avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 25.
    Hozzászólások
    125

    Alapbeállítás

    Jah, és ettől függetlenül elég nagy szívásnak tartom, hogy ha nem mi fogjuk megkapni a nyereményt, ugyanis a verseny kezdetekor a ti csapatotok nick nélküli volt, ugye Giovanni személyében, és mint másoltam a Support válaszát, ez feltétlen indoka annak hogy mehessetek Bécsbe.
    A másik csapat, akik meg baromira elől végeztek félkész állapotban voltak, se harmadik játékos, se elfogadott induló...ami azt jelenti, hogy a verseny kezdetekor az ELFOGADOTT csapatok közül mi voltunk a legjobbak, és mi nekünk járna a nyeremény.
    Persze én nem fogok itt veszekedni ezen, csak az ember agyát felkúrja érted, hogy egyértelműen elhoztuk, és akkor 2 csapat is bejön reklamálni... na mindegy. Még annyit hozzátennék, senkire nem fogok haragudni ha nem mi kapjuk, még azt is elismerem, hogy a Nyerünk csapat 2 3 és 5 helyezése tényleg baromi nagy game, de könyörgöm, ha nem volt elfogadva a csapat mert még ember se volt, akkor legyen már tisztességes ez az egész, és kapja meg a jogos nyertes csapat. Ha megtörténik a nekünk rossz verzió, az pont olyan mintha egy világbajnoki döntő 1-1-el végződik, viszont az 54. percben a hazaiak rúgtak egy gólt ami nem lett megadva... amit aztán a lefújás után közlik a bíróval, hogy gólvonal technológiával megnézték, és a labda teljes egészében áthaladt a gólvonalon, ezért UTÓLAG megadják, és ők nyertek. Ilyen soha nem is volt és nem lesz, szeretném, hogy itt is ilyen korrekt legyen az eredményhirdetés.
    digolaci likes this.

  9. #49
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    úgy látom itt néhány embernek súlyos szövegértelmezési problémái vannak, vagy csak kurvára unatkoznak ahelyett hogy vásárolnának ahogy azt jézus tanította!
    ZsoleszAK47 likes this.

  10. #50
    Fanatikus tag DaDirk avatara
    Csatlakozott
    2008. 09. 07.
    Hozzászólások
    447

    Alapbeállítás

    Senki nem csinált printscreen-eket a 3 verseny lobbyjáról a versenyek végén? Abból legalább a matek része kiderülne mindenkinek.

    Tanulság, hogy a nevezéseket a jövőben a PA-nak le kellene zárnia egy-két nappal a verseny előtt, hogy ne legyen félreértés.

Oldal: 5 / 9 ElsőElső ... 34567 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •