Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó
Eredmény: 41 - 50 (56) összesen
Like Tree21Likes

Téma: Netrol, Omaha és ami vele jár

  1. #41
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 08. 22.
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    természetesen igen

  2. #42
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Nagyon jó kis parti volt!
    Kérdés azért van, jó itt a push? Bennem volt, hogy ki akar blöffölni, mert két osztással ezelőtt szintén legomboltam!

    weaktight | Hand | 2cAd2sAs - $0.02/$0.05 Zoom Pot Limit Omaha Hi

  3. #43
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Egy másik kérdéses hand, mit kellett volna másképp csinálni?

    weaktight | Hand | 8s9h8hJc - $0.02/$0.05 Zoom Pot Limit Omaha Hi

  4. #44
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Szia! Én is kezdő vagyok, csak az én véleményem
    AA22 -> Mit tud a BB? Ki a button? Ha a BB nem túl kompetens, csak calloznám, OOP leszel gyenge ss ásszal, megpróbálnám inkább 3way SRP-ban megjátszani a handet 2 gyenge játékossal, akiket stackelhets könnyedén, ha betalál mindkettőtöket pl a flush.
    Ha nagyon nyomorék a button, a BB meg reg, akkor mindenképpen emelnék.
    A flopon ha már betelsz, nem dobhatod el, szerintem teljesen jó post flop. Nem ismerem a srácot, de a stack off range-e kb az lehet, hogy: 2pár+ és mindenféle combo draw (789t,89t:ss,789:ss)
    Ennél gyengébb range valószínűleg csak callozna (pár+gutshot illetve naked sd-k és wrapek)

    A második hand: pre tetszik a call, ha 3 betelnéd, és kapnál egy 4betet annyira nem sírnád el magad, de nem a legjobb lap a callra, valamint elölről emelt az ellen, ami erősebb range-et sugall alapból, nagyon value-ból sem tudsz 3betelni. Button-ülsz, olyan sok rossz nem történhet multi way sem.
    Flopon nem látom értelmét ennek a betnek, csak akkor, ha bet/fold-ot játszanál egy őszinte ellenfél ellen. Bottom set miután elszabadul a pokol egy ennyire draw heavy boardon nem egy életbiztosítás, nem fogsz sem színt sem sort, blokkolod az egyik outod, JJ-AA, monster drawk ellen nem állsz túl jól, pláne még ennyire deepen, pláne 3way. Swayner range-től eléggé félnék itt. Mindenesetre a ha már min-raiseltél, az agresszióra mindenképpen dobnám.
    Amúgy csak calloznám, konkréten 6 és alatta a nem D kártyák egyedül a jók neked, valamint a nyolcas, minden más letehet valamit, ami ver. Próbálnék olcsón nézni egy turnt, és megnézném ott mennyire szeretik a lapjukat.
    Netrol likes this.

  5. #45
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Köszönöm a kimerítő választ!

  6. #46
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Ez még a napi mák rovatba is beillene!

    weaktight | Hand | 9cTd9hJd - Pot Limit Omaha Tournament

  7. #47
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    Ez a flop játék nagyon nem tetszik. Nagyobb bet/fold, vagy ch sokkal jobb opció, van garantált equity-d a turnre, még vannak ketten partyban, van 1 gutshot+top párod weak kickerrel, hát ezzel nem vágnék fel
    A kisebb bettel semmit nem érsz el, jönni fog minden, überwide range-el tudnak callozni ilyen odds mellett, és a turnön nem fogod tudni mi van. Egy nagyobb bettel jobban definiálhatod a range-üket, őszintébben fognak rá reagálni, és ha megrézelnek, nyugodtan dobhatod. És ami itt megrézel, az bizony el fogja ásni a lapod a hátsó kertben.
    Jó ez most egy felfoghatatlan ch/r range volt a flopon 3way, de nem lesz mindig így. Kint lesz a sor, a set+valami, és máris ott tartasz, hogy 22% od van.
    Vagy hívnék egy 1.2K körül, tekintve, hogy az egyik ss, és ő betelt volna, ha bármije is van + van blockered a nuts-ra, viszont eléggé draw heavy a board, hiába is reppeled a nuts-ot, sok lap tud jönni veled tovább, ezért inkább ch/back-elném. Ha a shorty is deepebb lenne, tuti a ch/b.

  8. #48
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Az az igazság, hogy ez volt az első omaha MTT amin indultam és finoman szólva is fingom nem volt, hogy mekkorákat kellene betelni!

  9. #49
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Egy érdekes hand. Érzésem szerint nem hibáztam, ha igen akkor hol?

    weaktight | Hand | 9d8dAc6c - $0.03/$0.06 Pot Limit Omaha Hi

  10. #50
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Netrol eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy érdekes hand. Érzésem szerint nem hibáztam, ha igen akkor hol?

    weaktight | Hand | 9d8dAc6c - $0.03/$0.06 Pot Limit Omaha Hi
    Miért lehetne a hiba egy handben, ahol 60%-ot mutatsz 3 way all inban?
    A rivert elég szarul játszottad, de az meg majd lesz másképp is.
    Amúgy pre max unopened potban co/btn stealnél ne potolj, minden más esetben igen!

Oldal: 5 / 6 ElsőElső ... 3456 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •