Oldal: 552 / 594 ElsőElső ... 52452502542550551552553554562 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.511 - 5.520 (5934) összesen
Like Tree431Likes

Téma: Mit csináltatok volna? - MTT

  1. #5511
    Fanatikus tag REZSO PRO 2 avatara
    Csatlakozott
    2014. 11. 12.
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mit csináltatok volna? Illetve hol rontottam szerintetek?

    Hero (AJ - Small Blind) loss - Hand Import - - submitted 12-30-2014 - Poker Hand Replays
    Az osztó hibázott nem te!

  2. #5512
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Azon gondolkoztam utólag, hogy turnön se dobta valószínűleg, ha rátolom és akkor már nincs mit tenni.De úgy gondoltam, hogy szettel nem játszik így (pont akkor raisel, amikor lejö a harmadik szín). Akkor megnyugodtam

  3. #5513
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 02. 21.
    Hozzászólások
    3.006

    Alapbeállítás

    Komoly kis hand volt.Szerintem nem sokan dobták volna el.

  4. #5514
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nincs igazán down-om, csak 8 hónapnyi BE, és az se annyira kellemes.
    5 bb/100 - as jatekkal ne is varj BE-nel jobbat.

  5. #5515
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem akarom ezt túl ragozni, de erre még kitérek. Gondolj bele mit is jelent, 100 leosztás alatt mennyi nagyvakot ( bb ) tudsz szerezni. A normál versenyeket nézve ( turbónál kicsit másképp lesz ), 100 leosztás talán 5 vakszint lehet, tehát ezen vakszintek átlagában már értelmezhető lesz a winrate, különösen nagyon hosszú távon tekintve.
    Van aközött pénzben mérhető különbség, hogy egy deep stack verseny első 100 handjében, vagy FT-zel és ott szerzel 5BB-t? Van. Akkor meg minek ezt túlragozni? CG-re ott a BB/100, MTT-re meg a RIO. Azt meg meg tudod nézni a sharkscope-on például.

  6. #5516
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet ewoksamurai eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    5 bb/100 - as jatekkal ne is varj BE-nel jobbat.
    Rendkívül építő jellegű hsz volt, csak azt nem tudom honnan vetted ezt a hülyeséget.

  7. #5517
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azon gondolkoztam utólag, hogy turnön se dobta valószínűleg, ha rátolom és akkor már nincs mit tenni.De úgy gondoltam, hogy szettel nem játszik így (pont akkor raisel, amikor lejö a harmadik szín). Akkor megnyugodtam
    Ez egy sima cooler.
    Oké, hogy viszonylag deepen kezdtétek a HU-t, de ilyenkor azért kicsit más a papírok értéke. Turn checkraise-je szerintem ****ás, pont azért, mert a te flop checkeddel eléggé alulreppelted a handedet (ezért is tetszett a flop check). Az, hogy riverre duplázódott a board, az ilyen szituban, ilyen spr-el majdnem részletkérdés.

  8. #5518
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van aközött pénzben mérhető különbség, hogy egy deep stack verseny első 100 handjében, vagy FT-zel és ott szerzel 5BB-t? Van. Akkor meg minek ezt túlragozni? CG-re ott a BB/100, MTT-re meg a RIO. Azt meg meg tudod nézni a sharkscope-on például.
    Te is tudod, hogy a ROI még 4-5 ezres verseny mintán sem lesz pontos, ezért hoztam elő a bb/100-at, de úgy tűnik túl lihegtem ezt, és céltáblát raktam a hátamra. Elég rossz szérián vagyok túl, de a napokban nyertem kettő versenyt is, szóval remélem egyenesbe jön minden. Egy a lényeg, MTT-ben a variancia kimagaslóan nagy, csak sokan azt hiszik, vagy titkon remélik, hogy őket ez elkerüli, és csak a jó oldala létezik.

  9. #5519
    Fanatikus tag Kukker avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 09.
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Idézet Slynzor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te ebből azt vetted ki, hogy downja van? Mert a chipev-ben diffi van? Akár minden versenyen futhatna EV felett, ha egy major végjátékban meg lemákolták. Nem mondom, hogy nincs downja, de 2 szám nem jelent semmit.
    Azt vettem ki belőle, hogy kis támogatásra van szüksége, amíg átvészeli ezt az állapotot. A hosszútávról lehetne beszélgetni xk oldalon keresztül, elég két ismertebb példa: belabacsi és Moorman1.
    Egyébként nem ebből vettem le, hanem a hsz-ai alapján azt gondolom, hogy nem rossz játékos, tehát nyerő, ezek szerint rosszul fut.

  10. #5520
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te is tudod, hogy a ROI még 4-5 ezres verseny mintán sem lesz pontos, ezért hoztam elő a bb/100-at, de úgy tűnik túl lihegtem ezt, és céltáblát raktam a hátamra. Elég rossz szérián vagyok túl, de a napokban nyertem kettő versenyt is, szóval remélem egyenesbe jön minden. Egy a lényeg, MTT-ben a variancia kimagaslóan nagy, csak sokan azt hiszik, vagy titkon remélik, hogy őket ez elkerüli, és csak a jó oldala létezik.
    Nem lihegted túl, csak a bb/100 irreleváns.
    Good luck a továbbiakhoz!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •