Oldal: 538 / 709 ElsőElső ... 38438488528536537538539540548588638 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.371 - 5.380 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #5371
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás pénzfelvét

    Sziasztok!
    Rég nem vettem fel kp-t,most vettem ki egy kisebb összeget otp-s atm-nél régebben is ha jól emlékszem azt választottam hogy usd-be terhelje a számlát ne hufba,most is így tettem de 249ft/usd-t én egy kicsit keveslem.Most még kért egy megerősítést is pluszba h biztosan nem a mastercardos átváltást választom.Azzal talán jobban jártam volna?

  2. #5372
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 06. 08.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    Igen, dolláronként úgy ~10ft-tal... Mindig HUF-ban kell felvenni, a bankok a saját váltásaikkal csúnyán lehúznak....

  3. #5373
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet Ad4mK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen, dolláronként úgy ~10ft-tal... Mindig HUF-ban kell felvenni, a bankok a saját váltásaikkal csúnyán lehúznak....
    Ok,köszi akkor rosszul emlékeztem ezek szerint.

  4. #5374
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    Problémám van a Skrill jelszó visszaállító procedúrával. Ennek része, hogy kapok egy linket emailben, amire kattintva feljön egy mező, ahová be kellene írnom egy 6 jegyű számsort, amit SMS-ben küldenek meg a regisztrációnál megadott telefonszámra. Sajnos valamiért én nem kapom meg az SMS-t, így nem tudok továbblépni. Irtam Nekik, hogy ez a bajom, de még nem válaszoltak. Fel is hívnám Őket, ha tudnám a telefonszámát az ügyfélszolgálatuknak, de sajnos nem találtam a Skrill oldalán a HELP részben. Régen egyszer már beszéltem telefonon velük, de lehet, hogy azóta megszűnt a telefonos ügyfélszolgálatuk? Ha valakinek van ilyen telefonszáma és megosztaná, azt nagyon megköszönném.

  5. #5375
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet digolaci eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez a legkevesebb, egy próbát megér.Ez a cím még mindíg? :
    Kedvezményezett neve: Moneybookers Ltd
    Bank: Unicredit Bank Hungary Zrt.
    Város: Budapest
    Számlaszám: 10918001-00000001-15051238
    SWIFT: BACXHUHB
    IBAN: HU31109180010000000115051238
    Pénznem: HUF
    Közlemény: Ide kell beírni a felhasználói ID-t
    Ez az új bankszámlájuk.

    Account holder Skrill Ltd.
    Bank Raiffeisen Bank Zrt.
    City/Town Budapest
    Country HUN
    Account number 12001008-01406220-00200001
    SWIFT UBRTHUHB
    IBAN HU79120010080140622000200001
    Account currency HUF

  6. #5376
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 06. 06.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet gzp74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Problémám van a Skrill jelszó visszaállító procedúrával. Ennek része, hogy kapok egy linket emailben, amire kattintva feljön egy mező, ahová be kellene írnom egy 6 jegyű számsort, amit SMS-ben küldenek meg a regisztrációnál megadott telefonszámra. Sajnos valamiért én nem kapom meg az SMS-t, így nem tudok továbblépni. Irtam Nekik, hogy ez a bajom, de még nem válaszoltak. Fel is hívnám Őket, ha tudnám a telefonszámát az ügyfélszolgálatuknak, de sajnos nem találtam a Skrill oldalán a HELP részben. Régen egyszer már beszéltem telefonon velük, de lehet, hogy azóta megszűnt a telefonos ügyfélszolgálatuk? Ha valakinek van ilyen telefonszáma és megosztaná, azt nagyon megköszönném.
    Tessék

    Skrill Help Call Us

    If you have an urgent issue - you can contact us on:+44 203 514 5562
    Operating Hours: Mon-Sun09:00 - 18:00 GMT

  7. #5377
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 18.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    141

    Alapbeállítás

    Idézet vargepard eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tessék

    Skrill Help Call Us

    If you have an urgent issue - you can contact us on:+44 203 514 5562
    Operating Hours: Mon-Sun09:00 - 18:00 GMT
    Nagyszerű, köszönöm. Sikerült is elintézni.
    vargepard likes this.

  8. #5378
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 28.
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás ftp kifizetés

    valaki leírná nekem hogy kell fulltiltről skrill re utalni pénzt, valami nekem nem stimmel : Pénztár-Kifizetés ott a régi banszámla adatok vannak ha selectre kattolok és azon belül "használjon mást" csak helyi bankot tudok választani. A kifizetés ablakban pedig a "További kifizetési lehetőségek"-nél a Skrill re kattintval csak a weboldalt nyissa meg. Pls írja már meg valaki részletesen a dolgot nem vagyok képben.

  9. #5379
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Szerintem az a gond, hogy még nem fizettél be skrillről. Csak oda tudsz kiutalni ahonnan már legalább egyszer befizettél.

  10. #5380
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Idézet perfectg2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    valaki leírná nekem hogy kell fulltiltről skrill re utalni pénzt, valami nekem nem stimmel : Pénztár-Kifizetés ott a régi banszámla adatok vannak ha selectre kattolok és azon belül "használjon mást" csak helyi bankot tudok választani. A kifizetés ablakban pedig a "További kifizetési lehetőségek"-nél a Skrill re kattintval csak a weboldalt nyissa meg. Pls írja már meg valaki részletesen a dolgot nem vagyok képben.
    Ha nem volt meg befizetesed skrillrol, akkor nem tudsz. Az uccso ketto befizetesednek skrillesnek kell lennie, hogy az egesz osszeget kifizessek a skrilledre.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •