Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (27) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Döntő év lesz 2015 az online póker jövőjét tekintve?

  1. #11
    Tag Mr. Shark avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 11.
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    Ezt olvasva, így utólag belegondolva, erre lehetett számítani. USA és a keleti országok egyre inkább elzárják magukat egymástól, és Amerika megpróbálja növelni az EU-ban a befolyását. Magyaroknak kéne inkább eldönteni, hogy melyik oldalra állnak. Pokeres szempontból jobb lenne ha USA oldalán foglalnánk állást szerintem. Sok orosz pókeres van PS-en, nem vitás, de eszerint a cikk szerint így is-úgyis korlátozva lesznek. Amerikában pedig úgy tűnik most felfele ível az online poker, rekreációs játékosok így talán egyre többen lesznek. Most biztosan lesz egy mélypont, de Amerika és EU ezt majd helyre tudja állítani idővel... ha addig valakinek nem omlik össze a gazdasága más egyéb dolgok miatt :-) mi meg majd ismét a rossz oldalra állunk...:-)

  2. #12
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    HS omahaban eleg nagy motornak szamitanak az orosz legenyek

  3. #13
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Jaja. Van sok orosz weekish reg MS-LS en is... Kar lesz ertuk.. kivancsi leszek mi lesz. Valszeg MTT dijalapok a felere fognak esni.

  4. #14
    Fanatikus tag uav_online avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Hozzászólások
    398

    Alapbeállítás

    Oroszoknál van jelenleg legális (akár sajátfejlesztésű) terem?

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder Tibibacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 03.
    Hely
    Szigetszentmiklós
    Hozzászólások
    727

    Alapbeállítás

    Cash game-ben (NL100, 200) nagyon ritkán találkozok orosz fish-el. Ha csak a regek harmada emiatt abbahagyja a pókert, felőlem mehetnek.
    Ha az angolokat vagy a németeket tiltanák ki, na az beba..na.
    Persze a tendencia miatt egyáltalán nem lehetünk nyugodtak.

  6. #16
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Mr. Shark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt olvasva, így utólag belegondolva, erre lehetett számítani. USA és a keleti országok egyre inkább elzárják magukat egymástól, és Amerika megpróbálja növelni az EU-ban a befolyását. Magyaroknak kéne inkább eldönteni, hogy melyik oldalra állnak. Pokeres szempontból jobb lenne ha USA oldalán foglalnánk állást szerintem. Sok orosz pókeres van PS-en, nem vitás, de eszerint a cikk szerint így is-úgyis korlátozva lesznek. Amerikában pedig úgy tűnik most felfele ível az online poker, rekreációs játékosok így talán egyre többen lesznek. Most biztosan lesz egy mélypont, de Amerika és EU ezt majd helyre tudja állítani idővel... ha addig valakinek nem omlik össze a gazdasága más egyéb dolgok miatt :-) mi meg majd ismét a rossz oldalra állunk...:-)

    Igen tényleg a pókernek kéne meghatározni, hogy Oroszország vagy USA/izrael cimborái legyünk. Taps

  7. #17
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Azt tudja valaki, mi a gondjuk az oroszoknak az online szerencsejátékkal. Szerintem most jóval nagyobb problémáik vannak ennél.

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder GStealer avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 25.
    Hozzászólások
    758

    Alapbeállítás

    Rápillantottam 888-on NL10 és NL30 gyorspókerre, szemre az angol és a német zászló mellett az orosz a leggyakoribb, érzésre legalább 10%-ot kitesznek a mezőnyből. Nem meglepő módon.

  9. #19
    Őstag Masters800 avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 07.
    Hely
    Puncifalva
    Hozzászólások
    1.787

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen tényleg a pókernek kéne meghatározni, hogy Oroszország vagy USA/izrael cimborái legyünk. Taps


    ezek az országok számomra Magyarország ellenségeit jelentik

  10. #20
    Tag Mr. Shark avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 11.
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen tényleg a pókernek kéne meghatározni, hogy Oroszország vagy USA/izrael cimborái legyünk. Taps
    Írtam, hogy pókeres szempontból... nyilván nem az fogja meghatározni, de azt hittem ennek értelmezésén nem akad fenn senki.
    Utoljára módosítva: Mr. Shark által: 2015. 01. 04. 18:55

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •