Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (34) összesen
Like Tree8Likes

Téma: KillBill100 kerestetik.

  1. #21
    Tag Szapy avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 11.
    Hely
    Környe
    Hozzászólások
    180

    Alapbeállítás

    Ráadásul még aszem cukorbeteg is és az anyjával lakik egy panelban, aki eltartja minden szinten. Az ilyenen tényleg nem tudsz mit behajtani se Kapott tőlünk esélyt h felépítse magát(nyeregetett) és legyen egy normálisabb élete, de vége mindig ugyanaz lett ezek szerint. Rulletre fel aztán busto.

  2. #22
    Tag Mr. Shark avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 11.
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minden ilyen topiknál elökerül egy aktuális rambó jelölt.
    Hivhatsz igy, en csak tamogattam volna azt, hogy valamilyen modon segitsunk nehany forumtarsunknak. Azert az vicces, hogy igy latatlanba, ugy hogy nem ismersz, flegman nyomsz egy ilyen felig lenezo kommentet, azt hittem ez a kozosseg kinotte mar ezt. Magambol indultam ki, en tuti nem hagynam annyiban ezt, de ugy tunik mar gaz ha masnak segiteni akar az ember.

    Nem fogom kelteni a balhet, nem szandekok itt belemenni sertegetesekbe ezert nem fogok irni mar ebbe a topikba, de az ilyenek elegge szurjak a szemem.

    kosz
    Szapy and Wasserstein like this.

  3. #23
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet Mr. Shark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hivhatsz igy, en csak tamogattam volna azt, hogy valamilyen modon segitsunk nehany forumtarsunknak. Azert az vicces, hogy igy latatlanba, ugy hogy nem ismersz, flegman nyomsz egy ilyen felig lenezo kommentet, azt hittem ez a kozosseg kinotte mar ezt. Magambol indultam ki, en tuti nem hagynam annyiban ezt, de ugy tunik mar gaz ha masnak segiteni akar az ember.

    Nem fogom kelteni a balhet, nem szandekok itt belemenni sertegetesekbe ezert nem fogok irni mar ebbe a topikba, de az ilyenek elegge szurjak a szemem.

    kosz
    Lehet, hogy csak viccnek szánta, és lemaradt a smiley. Ha nem, akkor teljesen igazad van.

  4. #24
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Idézet Szapy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ráadásul még aszem cukorbeteg is és az anyjával lakik egy panelban, aki eltartja minden szinten. Az ilyenen tényleg nem tudsz mit behajtani se Kapott tőlünk esélyt h felépítse magát(nyeregetett) és legyen egy normálisabb élete, de vége mindig ugyanaz lett ezek szerint. Rulletre fel aztán busto.
    Hogy tartja magát az anyja? Talán ha ő jól tartja magát még ledolgozható a tartozás.

  5. #25
    Tag carloskoz avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 06.
    Hely
    Csantavér
    Hozzászólások
    110

    Alapbeállítás

    Idézet kritttt1888 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy tartja magát az anyja? Talán ha ő jól tartja magát még ledolgozható a tartozás.
    Eléggé gyerekes az előzmények tükrében ez a hozzászólásod, még smiley-val is...

  6. #26
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 09. 04.
    Hozzászólások
    106

    Alapbeállítás

    Idézet carloskoz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Eléggé gyerekes az előzmények tükrében ez a hozzászólásod, még smiley-val is...
    OFf: Amire te gondolsz az egy fogadás volt a haverral, hogy ki tudok-e írni egy olyan fórum témát ami 36 óra alatt hoz 50 hsz-t.
    Most az az én hibám ha nyerni akartam proli módszerek kellettek?

  7. #27
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Idézet Mr. Shark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hivhatsz igy, en csak tamogattam volna azt, hogy valamilyen modon segitsunk nehany forumtarsunknak. Azert az vicces, hogy igy latatlanba, ugy hogy nem ismersz, flegman nyomsz egy ilyen felig lenezo kommentet, azt hittem ez a kozosseg kinotte mar ezt. Magambol indultam ki, en tuti nem hagynam annyiban ezt, de ugy tunik mar gaz ha masnak segiteni akar az ember.

    Nem fogom kelteni a balhet, nem szandekok itt belemenni sertegetesekbe ezert nem fogok irni mar ebbe a topikba, de az ilyenek elegge szurjak a szemem.

    kosz

    Nem tudom ki vagy , lehet Tony Soprano is ebben igazad van.
    De nem hiszem hogy discmarknak az 1K fele megérné a hercehurcát (ennél többet nem nagyon kapna behajtás után) főleg ha a jardig fajúl az űgy meg a többiek se nl2-es regek

  8. #28
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 01. 16.
    Hozzászólások
    429

    Alapbeállítás

    Idézet Mr. Shark eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Inkabb meg kene keresni szemelyesen, leirtak a nevet es hogy hol lakik, ez alapjan mar el lehetne indulni $1000 + a tobbi "aprosag" mar a mai vilagban nem kis penz, egy ilyen csalot szivesen kezre keritenék... Egyebkent is ugy tunik, hogy mashogy nem lehet elerni

    Megkeresnéd? Kézre kerítenéd?

    1. Azok az emberek akik megindulnának behajtani, azok nem olvasgatnak ilyen fórumokat, meg nem ilyen fórumokon tesznek ajánlatokat.

    2. Minimum 5M amiért egy komoly ember elindul.

    3. 95% ban a megbízó van lehúzva, nem a behajtandó személy előkerítve.

    4. A TEK még azelőtt földhözb@sz, hogy 10 méteres közelébe érnél a gyereknek, mert gyanítom olyan pancser lennél, hogy előtte felhívnád telefonon, azt megfenyegetnéd.

    Ezeket a behúzásokat be kell nyelni, nem lehet vele csinálni semmit, ilyeneket meg főleg nem, hogy "kézrekeríteni".

  9. #29
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet Mac Hine eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megkeresnéd? Kézre kerítenéd?

    1. Azok az emberek akik megindulnának behajtani, azok nem olvasgatnak ilyen fórumokat, meg nem ilyen fórumokon tesznek ajánlatokat.

    2. Minimum 5M amiért egy komoly ember elindul.

    3. 95% ban a megbízó van lehúzva, nem a behajtandó személy előkerítve.

    4. A TEK még azelőtt földhözb@sz, hogy 10 méteres közelébe érnél a gyereknek, mert gyanítom olyan pancser lennél, hogy előtte felhívnád telefonon, azt megfenyegetnéd.

    Ezeket a behúzásokat be kell nyelni, nem lehet vele csinálni semmit, ilyeneket meg főleg nem, hogy "kézrekeríteni".
    Azért ez nem pont így van...
    1. nem a behajtóknak kell ezeket olvasgatni, hanem neked, ha te vagy a megbízó

    2. ezt meg honnan vetted? kértél árajánlatot? Jóval kevesebb összegért nem behajtanak, hanem eltüntetnek.

    3. erről honnan van statisztikád? Miért húznának le?

    4. ne magadból indulj ki. A telefonos fenyegetésnek meg amúgy sincs semmi értelme. A terrorelhárítók lószart sem fognak tenni, ilyen pitiáner ügyekkel nem foglalkoznak.

    A megoldás egyszerű, 2x nem szabad adni ugyanannak az embernek és szerződést is érdemes készíteni.
    A "kézre kerítéstől" biztos, h nem fogja visszakapni a pénzét, de az érzés miatt bőven megéri
    "A végtelenbe és tovább"

  10. #30
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 12. 14.
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    Elvileg egy másik oldalon a hupuntcom végűn dec29 árulta a pt4 ét, 888ra fizetéssel.

    Egyébként nekem érne valamennyit hogy valaki Komló felé kanyarodjon, egy kérdésig, hogy mi a helyzet
    Azhiszem az apukája talán ugyanazon az emeleten,vele szembe lakik. Tőle "fél", és még a bátyjától is, aki kanadában kamionsofőrködik. Ha megtudná hogy az öcsikéje itthon mit csinált szájonvágná ő családon belül is, ha pedig normális joérzésű ember kifizetné a tartozásait.
    Én nem tudom már mekkora összeg amit elrulettezett a sztéking alatt. De utoljára én állat csak azért adtam neki pénzt mert megsajnáltam hogy semmilye sincs. Az már nem is sztékingbe ment, csak kölcsön. Mintha egy barátomnak adtam volna aki megszorult éppen. És előtte nem volt vele semmi gond, arról meg nem tudtam hogy rátört tavaly a rulett szenvedély, és másoknál is eljátszotta ezt amit velem.
    Van itt olyan fórumozó aki a környéken lakik ?
    888 nickje is érdekelne

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •