Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (22) összesen
Like Tree15Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2015. 01. 06

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2015. 01. 06

    Lapok:
    Játék: NLHE MTT leosztás
    Játékosok: 9 fő
    Pozició: SB
    Kis vak: 125
    Nagy vak: 250

    Online pókerezel a Sunday Million-on, amikor a kisvakban K8 lapokat kapsz. Az MP2-ben ülő, 89 leosztás alapján 39/8-at játszó játékos limpel, te kiegészÍtesz, a nagyvakban ülő 43/9-es játékos pedig passzol. A flopra Kd3d5h érkezik, te és a nagyvak is a passzolás mellett döntötök, az MP2 750-et hÍv, amit te megadsz, a nagyvak dob. A turn-ön két párra javulsz és ismét passzolsz, ellenfeled ismét 750-t hÍv, amire te 1,850-ig check/raiselsz, ellenfeled pedig megad. A riverre a 9d érkezik, mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Nem játszom MTT-t, de nem tudom felfogni, h FD-s flopon mi értelme van checkelni TPGK-val?
    Groot likes this.
    "A végtelenbe és tovább"

  3. #3
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Ha így jutottunk riverig, egyet értek a megoldással. Egyébként én betelnék flopon.

  4. #4
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Én lőném végig nagy betekkel a riverig.
    Mivel a turnön callolta a x/r-t és még a flöss is lejött, ezért riveren már csak c/f-olnék. Annak sztem nagyobb az esélye, h itt már szettje, flösse van, mint Kx-e (erősebb kombinációkkal betelt volna preflop + kicsit blokkoljuk is) vagy két párja.
    Groot likes this.
    "A végtelenbe és tovább"

  5. #5
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet Wasserstein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én lőném végig nagy betekkel a riverig.
    Mivel a turnön callolta a x/r-t és még a flöss is lejött, ezért riveren már csak c/f-olnék. Annak sztem nagyobb az esélye, h itt már szettje, flösse van, mint Kx-e (erősebb kombinációkkal betelt volna preflop + kicsit blokkoljuk is) vagy két párja.
    A turn ch/r után mindenképp hívnék riveren ez a passzív játékos ellen, különben értéket veszítünk.

  6. #6
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    De hol van az érték, ha nagy valószínűséggel verve vagyunk? Értem, h esetleg toppárral megadhat, de több minden fog verni minket, mint amiket mi verünk
    "A végtelenbe és tovább"

  7. #7
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet Wasserstein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De hol van az érték, ha nagy valószínűséggel verve vagyunk? Értem, h esetleg toppárral megadhat, de több minden fog verni minket, mint amiket mi verünk
    Passzív verseny játékos itt kb nem dob Kx-et, setje se sok lesz a turn ch/r miatt ( ott ránk tolná ), flöss se sok lesz nála, mert a FD-kat check behindolja, max 5x káró lehet nála, nagyobb 2 pár max K9. Máshogy viselkednek a fishek versenyen, mint CG társaik. Egy CG fish egy verseny fishhez képest főiskolai docens.

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 11. 19.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    A postflop játékéról, nincs semmi infó. Viszont, ilyen vpip /pfr statokkal rendelkező játékosok (általában), nem fogják fél-blöffölni a draw-kat. Limpelhet itt 22-TT-ig, A2-AT, K2s+ (ami ugye nem lehet flush), K9o+, kapcsolódó lapok (45s+, 45o+), egy lyukas kapcsolódólapok (T8+).
    Flop: Kd3d5h
    Mivel bet-el így eléggé le szűkül a range: 33, 55, K2s+, K9o+. Más párokkal, húzókkal, magas lappal nem hiszem, hogy emelne.
    Turn: 8
    Nem igen segített a range-én, mivel a 88-al nem valószínű, hogy emelt volna. Továbbá ch/r után kizárhatjuk a 33, 55, K3, K5, K8 lapokat.
    Bent maradt a K2s+( kivétel a K3s, K5s) és K9o+ kombinációk.
    River: 9d
    Mi ver meg? K9! Mi nem ver meg? K2, K4, K6, K7, KT, KJ, KQ!
    Ritkán lesz nála K9, viszont a bent maradt lapok nagy részével pedig könnyen lehet, hogy kifizet. Ezért én a riveren pusholnék.
    Én így döntenék.
    Plusz, ha a riveren a 6000 potra. 6000 stackből 50%-ot betel valaki és utána dob. Az igen rossz játék szerintem.
    Utoljára módosítva: Gaszi1990 által: 2015. 01. 07. 23:12
    luckylucano likes this.

  9. #9
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Gaszi utolsó mondatával elmondta a lényeget.
    Gaszi1990 likes this.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gaszi utolsó mondatával elmondta a lényeget.
    Ha tudjuk, hogy passzív az ellenfél, és soha nem fog a miénknél gyengébb lappal all-in menni a river hívásunkra, akkor miért rossz játék a bet/fold? Nem számít a pot odds, ha tudjuk hogy verve vagyunk.
    kertitorp and Krejdül like this.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •