Oldal: 881 / 888 ElsőElső ... 381781831871879880881882883 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.801 - 8.810 (8873) összesen
Like Tree43Likes

Téma: Holdem Manager

  1. #8801
    PA addict Netrol avatara
    Csatlakozott
    2013. 01. 10.
    Hely
    Apraja falva
    Hozzászólások
    2.206

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Most tervezek beruházni HM2-re, a kérdésem az lenne, hogy most kedveménnyel mellé adnának egy Leak Buster No Limit Standard programot ami elvileg a játékomban lévő leakeket hozza elő.
    Érdemes ezt megvenni mellé? Így $113,99-be kerülne! A HM2 SS magában $59,99 lenne ezért érdekelne, hogy érdemes-e ez a program mellé vagy nincs értelme megvenni?

  2. #8802
    Őstag d-_-b avatara
    Csatlakozott
    2013. 06. 26.
    Hely
    Krung Thep Maha Nakhon Amon Rattanakosin Mahinthara Ayutthaya Mahadilok Phop Noppharat Ratchathani B
    Hozzászólások
    1.088

    Alapbeállítás

    Ongame hálón életre lehet kelteni a HM1-et?

  3. #8803
    Tag Prof.B. avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    142

    Alapbeállítás HM hozzáférés probléma

    Sziasztok!

    Szükségem lenne a segítségetekre. Egy vírusirtás után (GOHD), ami mellesleg egy hetembe telt , nem tudom elindítani a Holdem Managert. "A következő elérési úthoz való hozzáférés megtagadva" üzenetet kapom már indításkor. Még elindul a progi, de gyakorlatilag nem tud csinálni, olyan, mintha nem lehetne írni ebbe a mappába. Megnéztem a mappa attribútumokat, és írásvédett. Gondoltam azt leszedem róla, erre azt írja ki, hogy ezen művelet végrehajtásához rendszergazdai jogosultság szükséges. Egyetlen fiók van a géphez rendelve, természetesen rendszergazdai jogosultsággal.
    Próbáltam csökkentett módban újraindítani a gépet, hogy úgy vegyem le ezt az írásvédett jogosultságot, nem is kaptam hibaüzenetet, de ugyanúgy nem indult el a HM.
    Nem maradt ötletem, hogy mit próbáljak. Avast free antivirus van a gépemen, és a Trojan Killerrel sikerült leirtanom a vírust.
    Gondoltam leszedem a gépemről a HM-et és újratelepítem, de a HM oldalán nem találtam telepítő csomagot, csak update-teket.
    Szóval passz. Van valakinek valamilyen ötlete? Biztos valami apróság, amire nem gondolok...
    Köszi!

  4. #8804
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Prof.B. eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szükségem lenne a segítségetekre. Egy vírusirtás után (GOHD), ami mellesleg egy hetembe telt , nem tudom elindítani a Holdem Managert. "A következő elérési úthoz való hozzáférés megtagadva" üzenetet kapom már indításkor. Még elindul a progi, de gyakorlatilag nem tud csinálni, olyan, mintha nem lehetne írni ebbe a mappába. Megnéztem a mappa attribútumokat, és írásvédett. Gondoltam azt leszedem róla, erre azt írja ki, hogy ezen művelet végrehajtásához rendszergazdai jogosultság szükséges. Egyetlen fiók van a géphez rendelve, természetesen rendszergazdai jogosultsággal.
    Próbáltam csökkentett módban újraindítani a gépet, hogy úgy vegyem le ezt az írásvédett jogosultságot, nem is kaptam hibaüzenetet, de ugyanúgy nem indult el a HM.
    Nem maradt ötletem, hogy mit próbáljak. Avast free antivirus van a gépemen, és a Trojan Killerrel sikerült leirtanom a vírust.
    Gondoltam leszedem a gépemről a HM-et és újratelepítem, de a HM oldalán nem találtam telepítő csomagot, csak update-teket.
    Szóval passz. Van valakinek valamilyen ötlete? Biztos valami apróság, amire nem gondolok...
    Köszi!
    Valószínű, hogy a vírusírtás törölt pár fájlt. Muszáj lesz újrarakni. De az update neked teljesen jó lesz szerintem.
    Amúgy itt vannak a legfrissebb telepítők:
    Downloads and Manuals - Hold'Em Manager, Omaha Manager & HM Apps
    "First Time Install Only" a teljes telepítő, "If You Already Have Hold'em or Omaha Manager Installed" pedig az update.
    Utóbbival próbáld meg szerintem először, ha valamiért nem engedné, akkor jöhet az 1. Uninstall szerintem nem fog kelleni előtte, de majd meglátod mit csinál a telepítő.

  5. #8805
    Tag Prof.B. avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    142

    Alapbeállítás

    Köszi a tippet.
    Pont mielőtt írtál, még kipróbáltam, hogy ha az exe file-t úgy indítottam el, hogy indítás rendszergazdaként, akkor működött rendesen...

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valószínű, hogy a vírusírtás törölt pár fájlt. Muszáj lesz újrarakni. De az update neked teljesen jó lesz szerintem.
    Amúgy itt vannak a legfrissebb telepítők:
    Downloads and Manuals - Hold'Em Manager, Omaha Manager & HM Apps
    "First Time Install Only" a teljes telepítő, "If You Already Have Hold'em or Omaha Manager Installed" pedig az update.
    Utóbbival próbáld meg szerintem először, ha valamiért nem engedné, akkor jöhet az 1. Uninstall szerintem nem fog kelleni előtte, de majd meglátod mit csinál a telepítő.

  6. #8806
    Tag pobyka avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 15.
    Hozzászólások
    113

    Alapbeállítás

    Hali,

    Olyan kerdesem lenne, miert van az, hogy minden session, kulon tournament, cash game, minden nap ujbol szamlalja a handeket, egyedul ZOOM cash be, van hogy ha elindulok rajta, mar van megszamlalt handem, nem a 0rol kezd?

    Remelem erthetoen mondtam,

    elore is koszi mindenki

  7. #8807
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 05.
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Valamilyen Poker segéd programot szeretnék használni a játékom fejlődéséhez.
    Melyiket javasoljátok, minimális az angolom. Némettel nincs gondom a javaslat tételnél ezt is léci vegyétek figyelembe.
    +( láttam pár mások által készített statisztikát, kéz elemzést)
    lehet hogy furán hangzik de nem igazan látom át mi, mit jelent erre tudtok mondani valami elsajátítási technikát

  8. #8808
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet pobyka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali,

    Olyan kerdesem lenne, miert van az, hogy minden session, kulon tournament, cash game, minden nap ujbol szamlalja a handeket, egyedul ZOOM cash be, van hogy ha elindulok rajta, mar van megszamlalt handem, nem a 0rol kezd?

    Remelem erthetoen mondtam,

    elore is koszi mindenki
    Nem teljesen sikerült érthetőre
    Ha a saját statjaidra gondolsz, az standard, hogy 0-ról kezdi mindig az új asztalokon.
    pobyka likes this.

  9. #8809
    Tag pobyka avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 15.
    Hozzászólások
    113

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem teljesen sikerült érthetőre
    Ha a saját statjaidra gondolsz, az standard, hogy 0-ról kezdi mindig az új asztalokon.

    Az az igazsag, hogy gondoltam nem jol sikerul kifejteni hehe, na szoval az a lenyeg, hogy cash gamebe, es tournamentbe is mindig 0rol indulnak az ellenfelek lapjainak szama, olyanra gondolok, hogy valamiert minden session utan lenullazodik, vagy lehet azert, mert nem jatszottam eleg sokat ahhoz, hogy jatszak ezekkel az emberekkel eleget, es ezert meg 0rol indul? Mivel uj emberek az asztalon. Csak attol tartok, ahogy mondtam is, minden uj sessionnel 0rol indul mindenki, ez lehetseges, vagy az utobbi a valoszinu, hogy meg nem jatszottam ellenuk.

  10. #8810
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Valószínű, még nem toltad ellenük.
    pobyka likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •