Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (23) összesen
Like Tree4Likes

Téma: PCA ME 2015 - Tóth 58., Bujtás 62. lett

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás PCA ME 2015 - Tóth 58., Bujtás 62. lett


  2. #2
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Chance behuzza, de FT-n lesz az tuti...gg magyarok

  3. #3
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Jó ez a fénykép?

    Ez a fickó az 19994-es 2002-es vb győztese? A wikin levő képpel összehasonlítva, nagy jóindulat kell, hogy azt mondjam, hogy a két ember ugyanaz.

    ... még jó, hogy a kisfröccsben csak fehér és vörös van!
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  4. #4
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet ivan41 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jó ez a fénykép?

    Ez a fickó az 19994-es 2002-es vb győztese? A wikin levő képpel összehasonlítva, nagy jóindulat kell, hogy azt mondjam, hogy a két ember ugyanaz.

    ... még jó, hogy a kisfröccsben csak fehér és vörös van!
    Ő az bizony, a Fenomén
    "A végtelenbe és tovább"

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder monsterszilard avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 01.
    Hozzászólások
    576

    Alapbeállítás

    Nagyon szép eredmény és szép summa

  6. #6
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Én arra lennék kíváncsi ki tanította meg pókerezni inkább
    Marcow likes this.

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Komolyan nem értem a sok "okos" cinkelődését Ronaldoval kapcsolatban... Ha egy kicsit is venné bárki a fáradtságot ezen emberek közül és a ledagizás helyett mondjuk olvasna valamit az életéről, hogy pajzsmirigy problémákkal küzd, talán lenne annyira intelligens, hogy nem a fikázásban merülne ki egy Ronaldót ábrázoló kép kommentelése....! Puskás talán nem lett vagy 50 kilóval több/nehezebb/kövérebb miután abbahagyta az aktív futballt? Maradona tán nem lett dagadt amikor abbahagyta az aktív focit? (Hogy csak a legnagyobbakat említsem.) Ronaldo a valaha élt legnagyobb játékos volt, hálát adhatunk a sorsnak, hogy élőben csodálhattuk a játékát...! De hát elég nagy baj ez, hogy nem tudunk a dolgoknak örülni, csak a rosszat, a szart tesszük a fókuszba... -és mások fikázásában lelik egyesek örömüket...! Na de legyen szép napotok, béke!
    tyzo likes this.

  8. #8
    Póker orákulum ivan41 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 09.
    Hozzászólások
    11.427

    Alapbeállítás

    Idézet Jeeeee88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Komolyan nem értem a sok "okos" cinkelődését Ronaldoval kapcsolatban... Ha egy kicsit is venné bárki a fáradtságot ezen emberek közül és a ledagizás helyett mondjuk olvasna valamit az életéről, hogy pajzsmirigy problémákkal küzd, talán lenne annyira intelligens, hogy nem a fikázásban merülne ki egy Ronaldót ábrázoló kép kommentelése....! Puskás talán nem lett vagy 50 kilóval több/nehezebb/kövérebb miután abbahagyta az aktív futballt? Maradona tán nem lett dagadt amikor abbahagyta az aktív focit? (Hogy csak a legnagyobbakat említsem.) Ronaldo a valaha élt legnagyobb játékos volt, hálát adhatunk a sorsnak, hogy élőben csodálhattuk a játékát...! De hát elég nagy baj ez, hogy nem tudunk a dolgoknak örülni, csak a rosszat, a szart tesszük a fókuszba... -és mások fikázásában lelik egyesek örömüket...! Na de legyen szép napotok, béke!
    Feltételezem, hogy nekem szólnak a sorok.

    Semmilyen " okos cinkelődés " nincs a soraimban, illetve nem kívántam ilyet sugallni. Csak nem ismertem rá a képen.

    Ebben semmi örömöm nincs, de ha ez a " fikázás " a " szar fókuszba rakása" akkor elnézést kérek, rosszul fogalmaztam.

    Ezért vettem a fáradtságot és megnéztem róla pár képet, és beleolvastam a Wikipédián az életrajzába.

    Az itt levő fotóról, ha agyonütnek sem mondtam volna meg, hogy kit ábrázol.

    Valóban az én bűnöm, hogy nem követem napi szinten a futtball eseményeket, különösen nem azokét, akik szögre akasztották stoplisukat. Így nem volt információm arról, hogy a pajzsmirigyével gond van. Mea culpa.

    Ezek után végigolvastam a teljes cikket.

    Az egészségéről a Wiki ennyit ír " A világbajnokság után, 2006. július 16-án műtéten esett át, aminek az volt a célja, hogy eltávolítsák a bal sípcsontján lévő meszesedést."

    ... iszom egy kisfröccsöt Ronaldo egészségére!
    Nem igazán szeretek chipleader lenni, nincs lehetőségem a duplázásra...

    A mosónők korán, a pókeresek a riveren halnak meg. ( By Attila József )

    http://www.pokerakademia.com/hirek/e...kartyas_kepek/

    Az oldal alján további linkek a cikkeimhez.

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Nem, nem csak, illetve nem feltétlenül neked szólt! (Valóban nem fikáztad, ezért nem is értem, mért véded magad, nem kell!) Mindazoknak és általánosságban az emberi természet azon működése ellen szól illetve "lázongok" ami vagy akik kellő tájékozottság hiányában markáns véleményt formálnak valamiről vagy valakiről. Egészségedre!
    ivan41 likes this.

  10. #10
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Grat nekik!

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •