Oldal: 13 / 19 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (183) összesen
Like Tree326Likes

Téma: Magyar lányért szorít a legnagyobb nemzetközi pókerközösség

  1. #121
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 14.
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Végigolvastam. Már tudom miért érzem magam olyan szarul, mikor hazalátogatok. Szomorú hely lett Magyarország...

    GL csajszi! Kitartás!

  2. #122
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Most nem azert de behanyok attol hogy mindenki alltalanosit. Magyar mentalitas, magyar gondolkodasmod, bla..bla..
    Mindenhol vannak szar emberek mint ahogy vannak normalisak is. Attol meg h beirjak paran h. Rib@nc nem kell rahuzni a magyar tarsadalomra hogy beteg, mert igen akkor te is az vagy.

  3. #123
    PA addict iKeksz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.273

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Most nem azert de behanyok attol hogy mindenki alltalanosit. Magyar mentalitas, magyar gondolkodasmod, bla..bla..
    Mindenhol vannak szar emberek mint ahogy vannak normalisak is. Attol meg h beirjak paran h. Rib@nc nem kell rahuzni a magyar tarsadalomra hogy beteg, mert igen akkor te is az vagy.
    Nem kell magadra venni és akkor nem fogsz behányni. Azért az első kommentek mutatnak vmilyen átlagot.

  4. #124
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet iKeksz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem kell magadra venni és akkor nem fogsz behányni. Azért az első kommentek mutatnak vmilyen átlagot.
    ~10 db komment semmilyen átlagot nem mutat.
    benti and Fiatal like this.

  5. #125
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Idézet mátííí eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    No offens,de gondolom több ezer játékkal a hátad mögött beszélsz arról hogy robotoknak való a 6max hyper...igazából kihagytad hogy a 6maxhyper grinderek még rakeback kurvák is....csak gondoltam kiegészítem már ha nem gond...mellesleg várunk szeretettel mid-hs asztaloknál és megnézzük hogy ezek a robotok mit kezdenek veled....
    ha egyszerre játszol ezer asztalon hypereket órákon kersztül és automatikusan nyilnak meg az asztalok és ésszel, megfontoltan tolod a játékot és nyersz, napi 8 órán keresztül az nem robot meló? Ne mond már, h kőkemény elemzéseket végzel mikozöben 8-1O-12-16 asztal megy és 3-4 percenként vége egy asztalnak.

    Állítólag Guantanamo-n a terroriták hyperSNG-k után szoktak megtörni.

    Ha csak hyperSNG létezne inkább törökülésben nézném meg az barátok közt sorozat összes részét miközben lódarazsak nyelvcsapásait érezném a mézzel bekent izmos testemen.

    No offense.
    Wasserstein and van Gerwen like this.

  6. #126
    Tag Lola avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 08.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    Idézet TooBigJoe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztos személyesen ismersz mindenkit akinek a nevét itt felsoroltad és egy délutáni kávé mellett elmesélték neked a háttérben húzódó okokat, indokokat és hogy mi hogyan történt. Ugye ?
    Ha már kérdezted válaszolok..Nem ismerem őket személyesen,mint a vajna faxát ráncigáló ribancot sem...De gondolom amit az újságok is megírnak,annak néha van valóság alapja is...És véletlenek nincsenek..Negreanu... Ricsi után...csak egy idióta nem látja hogy ez mi!Ugye?

  7. #127
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

    Alapbeállítás

    Idézet Lola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    amit az újságok is megírnak,annak néha van valóság alapja is
    Néha.

  8. #128
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 01. 16.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Ja, hát elég egyértelmű a dolog, nyilván a szíve mélyén minden aranyásó pics@ erre utazik, h az éjjel 2-kor lejátszott 30db $1.5-os sng-ját leosztásonként kielemezzék.
    Harvey and Lola like this.

  9. #129
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Szerintem meg azok a szánalmasok'akik a szánalmasokat itt leszánalmasozzák:-) egyébként maradjunk annyiban,hogy egyenlőre egy senki ez a kislány csak kapott egy kis piárt,a heti címlapsztori ( Mo-on ennyi is elég,hogy odakerüljön az ember,de mivel is???) Szerintem 1-2 hónap múlva nem emléksizk már rá senki,de ne ìgy legyen. Viszont rettentő rossz pèlda ez a munkám feladom,mert nincs kedvem heti 40 órát dolgozni című musical. Jujj nincs ideje semmire mellette. A szívem összeszorul,nem tudom mi lenne,ha lenne mellette 3 gyereke meg hàztartást is kellene vezetnie. Azért kíváncsi vagyok milyen melója volt amitől ilyen könnyen megszabadult. Arról hogy néz ki meg annyit,hogy kb.minden 3.komának van ilyen szintű nője,de ha mégse,akkor a sajátját szebbnek látja. Nem tudom mi lesz vele,ha a 3.5ös szinten kiteszik a szűrét.

  10. #130
    Tag TooBigJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet Lola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha már kérdezted válaszolok..Nem ismerem őket személyesen,mint a vajna faxát ráncigáló ribancot sem...De gondolom amit az újságok is megírnak,annak néha van valóság alapja is...És véletlenek nincsenek..Negreanu... Ricsi után...csak egy idióta nem látja hogy ez mi!Ugye?
    Az újságoknak van valóságalapja, mert rá van írva a dátum meg hogy mennyibe kerül.
    Te biztos nem vagy idióta úgyhogy kérlek fejtsd ki, hogy szerinted ez mi ?
    Ha már ilyen jól informált vagy akkor mondjuk azt tudod, hogy mi volt a Ricsi előtt és mondjuk Negreanu után mert én nem találtam a keresztrejtvény és az apróhirdetések közt.
    Keep calm and muck!

Oldal: 13 / 19 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •