Oldal: 14 / 19 ElsőElső ... 41213141516 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (183) összesen
Like Tree326Likes

Téma: Magyar lányért szorít a legnagyobb nemzetközi pókerközösség

  1. #131
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Nem? Pedig az egyik rejtvény megfejtése az volt,hogy ki Polgár Krisztike legnagyobb szerelme aki számára az igaz FÉRFI csupa nagy betűvel................Negreanu neve jött ki.
    Lola likes this.

  2. #132
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet TooBigJoe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az újságoknak van valóságalapja, mert rá van írva a dátum meg hogy mennyibe kerül.
    Te biztos nem vagy idióta úgyhogy kérlek fejtsd ki, hogy szerinted ez mi ?
    Ha már ilyen jól informált vagy akkor mondjuk azt tudod, hogy mi volt a Ricsi előtt és mondjuk Negreanu után mert én nem találtam a keresztrejtvény és az apróhirdetések közt.
    Az első mondat HATALMAS igazság. Szomorú, de így van.

  3. #133
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet TooBigJoe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az újságoknak van valóságalapja, mert rá van írva a dátum meg hogy mennyibe kerül.
    Attól függ, h mit hívunk újságírásnak. Ha a bulvárra és a többi szennyre gondolsz, akkor igen. De vannak olyan lapok is, ahol komoly felkészülés, munka előzi meg a cikk írását és ott csak megfelelően kvalifikált emberek dolgozhatnak. Az a baj, h a legtöbben csak az ótvar szennylapokkal találkoznak és általánosítanak.
    Ha szted minden újság hazudik, akkor honnan tudsz hiteles információkat szerezni bármilyen témában? TV, internetes híroldalak, szomszéd pistike blogja? Mert azok, akkor biztos nem hazudgálnak.
    BT86 and Lola like this.
    "A végtelenbe és tovább"

  4. #134
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet Wasserstein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Attól függ, h mit hívunk újságírásnak. Ha a bulvárra és a többi szennyre gondolsz, akkor igen. De vannak olyan lapok is, ahol komoly felkészülés, munka előzi meg a cikk írását és ott csak megfelelően kvalifikált emberek dolgozhatnak. Az a baj, h a legtöbben csak az ótvar szennylapokkal találkoznak és általánosítanak.
    Ha szted minden újság hazudik, akkor honnan tudsz hiteles információkat szerezni bármilyen témában? TV, internetes híroldalak, szomszéd pistike blogja? Mert azok, akkor biztos nem hazudgálnak.
    Ez egy nehéz kérdés, hogy honnan lehet hiteles információkat szerezni, mert hogy kb sehonnan. A média erős irányítás alatt áll, és nem csak nálunk. Szóval a válasz a kérdésedre: a sorok között kell tudni olvasni, ami néha működhet, néha nem.
    Lola likes this.

  5. #135
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez egy nehéz kérdés, hogy honnan lehet hiteles információkat szerezni, mert hogy kb sehonnan. A média erős irányítás alatt áll, és nem csak nálunk. Szóval a válasz a kérdésedre: a sorok között kell tudni olvasni, ami néha működhet, néha nem.
    Ez igaz, de kinek van annyi ideje? Alapból túl sok az infó, plusz még, ha ugyanarról több helyen akarsz tájékozódni, akkor időmilliomosnak kell lenned. Sokan ezért veszi a Blikk és társait, mert mindenről van egy max fél oldalas írás, aztán csókolom. Hogy az mennyire hiteles és korrekt azt persze lehet sejteni.
    "A végtelenbe és tovább"

  6. #136
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    én azt nem értem mi a f@szra nem maradt ideje heti 40óra munka mellett....
    marcelusb and kertitorp like this.
    ikaszápól dolan!


  7. #137
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Nem hiszem, hogy tök egyedül találta ki, hogy feladja a munkáját. Biztos bátorította a srác, hogy majd megoldják. Egyébként, ha nem adta volna fel a munkáját nem is működne a kapcsolatuk, mert a gyerek sokat partizik meg utazik, úgyhogy ha mellette akart lenni ki kellett lépnie. Amúgy mióta vannak együtt? Ha elég ideje, egyáltalán nem gáz ez a move a csajtól.
    Harvey likes this.

  8. #138
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    És ezzel egy pillanat alatt teljes függőségbe taszította magát.
    Remek húzás.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  9. #139
    Fanatikus tag mátííí avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 11.
    Hozzászólások
    457

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne mond már, h kőkemény elemzéseket végzel mikozöben 8-1O-12-16 asztal megy és 3-4 percenként vége egy asztalnak.
    .
    Nem,jól látod a helyzetet session közben nem szokta elemezni,ebben teljesen igazad van
    qwertibie and Fiatal like this.

  10. #140
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem meg azok a szánalmasok'akik a szánalmasokat itt leszánalmasozzák:-) egyébként maradjunk annyiban,hogy egyenlőre egy senki ez a kislány csak kapott egy kis piárt,a heti címlapsztori ( Mo-on ennyi is elég,hogy odakerüljön az ember,de mivel is???) Szerintem 1-2 hónap múlva nem emléksizk már rá senki,de ne ìgy legyen. Viszont rettentő rossz pèlda ez a munkám feladom,mert nincs kedvem heti 40 órát dolgozni című musical. Jujj nincs ideje semmire mellette. A szívem összeszorul,nem tudom mi lenne,ha lenne mellette 3 gyereke meg hàztartást is kellene vezetnie. Azért kíváncsi vagyok milyen melója volt amitől ilyen könnyen megszabadult. Arról hogy néz ki meg annyit,hogy kb.minden 3.komának van ilyen szintű nője,de ha mégse,akkor a sajátját szebbnek látja. Nem tudom mi lesz vele,ha a 3.5ös szinten kiteszik a szűrét.
    ppb!

Oldal: 14 / 19 ElsőElső ... 41213141516 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •