Oldal: 15 / 19 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 141 - 150 (183) összesen
Like Tree326Likes

Téma: Magyar lányért szorít a legnagyobb nemzetközi pókerközösség

  1. #141
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Csak 1 megjegyzés: azzal, hogy a csaj olyan oktatást kap, amiért másoknak óránként 100+ dollárt kéne fizetnie, kb olyan helyzetben van, mintha valakit egy haver jófejségből benyomna a Harvardra. Nyilván meg kell dolgozni a diplomáért, de a diploma után olyan lehetőségei lesznek, amikért másoknak ezerszer annyit kellett belefektetnie.

  2. #142
    Fáradhatatlan grinder Harvey avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    941

    Alapbeállítás

    Amugy Polgar Krisztat nem ismerem, de pont ot bantani...
    Anyuka lett, es nem hazasodott ossze senkivel, meg valt el 5 ev 1 nap utan, hogy hozza a fele penzt.
    Gondolom a sok okos alszent ember nem valogat mikor part keres, csak ugy valaki mellett kikot. Vicc.
    TooBigJoe likes this.

  3. #143
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Nyilván folytathatom, hogy miért nem szimpi, amikor egy 26 éves nő vadnak nevezi magát, hogy miért érdekes, hogy fél év után teljesen rámászik a barátja nyakára, mennyit dolgozhatott a karrierjéért korábban, ha azonnal otthagyja a munkáját, és miért visszás, hogy a fórumtopik már megy, de a 3 dolláros sng-k még nem.
    De mivel 2015 van, ezért ha valaki a világban bármivel szemben megfogalmaz egy objektív kritikát, rögtön megkapja a reakciót, hogy ő csak középszerű és irigy, és semmi joga támadni, csinálja ő jobban ha annyira okos. És én nem vagyok okos, én teljesen hülye vagyok, amiért megint félórám elment a fórumozással ahelyett hogy a k*rva statisztika cikkemen dolgoznék.

  4. #144
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ezzel egy pillanat alatt teljes függőségbe taszította magát.
    Remek húzás.
    Nem hiszem, hogy annyira függne tőle.Amennyiben szétmennének,akármit is dolgozott szerintem könnyen találna munkát. Mellesleg egy ilyen dekoratív lány gyorsan talál magának hostess/promós melót kb. 2 ezres órabérért.

  5. #145
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 05. 20.
    Hozzászólások
    86

    Alapbeállítás

    többek között ez a sok közléskényszeres hülye miatt blogol ott ahol blogol és nem itt. ez a topic sem döntötte meg a magyar átlagot

  6. #146
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Idézet mikki86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyilván folytathatom, hogy miért nem szimpi, amikor egy 26 éves nő vadnak nevezi magát, hogy miért érdekes, hogy fél év után teljesen rámászik a barátja nyakára, mennyit dolgozhatott a karrierjéért korábban, ha azonnal otthagyja a munkáját, és miért visszás, hogy a fórumtopik már megy, de a 3 dolláros sng-k még nem.
    De mivel 2015 van, ezért ha valaki a világban bármivel szemben megfogalmaz egy objektív kritikát, rögtön megkapja a reakciót, hogy ő csak középszerű és irigy, és semmi joga támadni, csinálja ő jobban ha annyira okos. És én nem vagyok okos, én teljesen hülye vagyok, amiért megint félórám elment a fórumozással ahelyett hogy a k*rva statisztika cikkemen dolgoznék.
    Persze. Nem lehet mindenkinek egyforma véleménye. Bár attól mert valaki centes alapon játszik attól még miért ne írhatna a fejlődése/motivációja érdekében blogot/topicot?
    Ha meg esetleg 26 évesen a csak fél éves munkaviszonyát otthagyja és a barátja(aki profi) ebben támogatja és nem teher neki, akkor nekem se az.

    A nicknév "érdekes" de láttam már vadabbat is.

  7. #147
    Újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 06.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    26

    Alapbeállítás

    kiskegyed.hu -ra illő cím

  8. #148
    Fanatikus tag REZSO PRO 2 avatara
    Csatlakozott
    2014. 11. 12.
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mellesleg egy ilyen dekoratív lány gyorsan talál magának hostess/promós melót kb. 2 ezres órabérért.
    Hol élsz te ember??? 2e res órabéreket nem sűrűn dobálgatnak még komolyabb végzettséggel sem
    marcelusb likes this.

  9. #149
    Őstag möster avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 08.
    Hozzászólások
    1.822

    Alapbeállítás

    Idézet REZSO PRO 2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hol élsz te ember??? 2e res órabéreket nem sűrűn dobálgatnak még komolyabb végzettséggel sem

    addigra keni már a "deep játékot", majd azzal kipótolja!
    marcelusb likes this.
    ikaszápól dolan!


  10. #150
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Idézet REZSO PRO 2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hol élsz te ember??? 2e res órabéreket nem sűrűn dobálgatnak még komolyabb végzettséggel sem
    Még 2008-ban rendezvényházban dolgoztam 1000ft-os órabérért és már akkor többet kaptak a hostess csajok.
    Nem beszélve arról, hogy nem egy csaj ismerősöm dolgozott/dolgozik host/hostessként és egy sima romkertes coronita árus csajnak is kb 1500-nél kezdődik az órabére ami csak feljebb megy, ha színvonalasabb rendezvényekre hívják.
    És igen nem feltétel a "komolyabb" végzettség, "csak" legyen dekoratív és tudjon legalább alapfokon angolul.
    TooBigJoe likes this.

Oldal: 15 / 19 ElsőElső ... 51314151617 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •