Oldal: 193 / 246 ElsőElső ... 93143183191192193194195203243 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.921 - 1.930 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #1921
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Hosszas tervezés után tegnap eljutottam oda, hogy kipróbáltam a zoom pokert. Kb fél óra alatt be is állítottam hogy működjön a hud, rendszergazdaként futtattam a hm honlapján leírtak szerint.
    Ma délután játszottam egy kicsit, működött is minden szépen. Kb egy óra szünetet tartottam, addig bezártam a pókerklienst, a hm-t viszont nem. Most pedig nem működik a hud, órák óta küszködök, próbáltam live tracking-t, beállítottam már minden exe-t rendszergazdára, de sehogy sem akar megnyílni a hud. Tablefinder-rel megnyit olyan statokat aminek semmi köze nincs az adott leosztáshoz, nem is változik. Mit tudnék tenni, hogy végre játszhassak rendesen? :S

  2. #1922
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Hosszas tervezés után tegnap eljutottam oda, hogy kipróbáltam a zoom pokert. Kb fél óra alatt be is állítottam hogy működjön a hud, rendszergazdaként futtattam a hm honlapján leírtak szerint.
    Ma délután játszottam egy kicsit, működött is minden szépen. Kb egy óra szünetet tartottam, addig bezártam a pókerklienst, a hm-t viszont nem. Most pedig nem működik a hud, órák óta küszködök, próbáltam live tracking-t, beállítottam már minden exe-t rendszergazdára, de sehogy sem akar megnyílni a hud. Tablefinder-rel megnyit olyan statokat aminek semmi köze nincs az adott leosztáshoz, nem is változik. Mit tudnék tenni, hogy végre játszhassak rendesen? :S
    Ha szünetet tartok, van amikor az új session közben újra kell indítani a hm-et, mert valamiért már nem akarja megjeleníteni a hudot. De gondolom ezen már túl vagy.
    8227-es hm van fent? Ha nem, akkor próbáld meg azzal!

  3. #1923
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha szünetet tartok, van amikor az új session közben újra kell indítani a hm-et, mert valamiért már nem akarja megjeleníteni a hudot. De gondolom ezen már túl vagy.
    8227-es hm van fent? Ha nem, akkor próbáld meg azzal!
    Köszi, így már működik

  4. #1924
    Fáradhatatlan grinder ouchi avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 12.
    Hely
    JohnFishToday :D
    Hozzászólások
    626

    Alapbeállítás

    Tegnap óta nekem sem működik Zoom-on a HUD. Biztos PS-en volt egy frissítés és az zavarhatott be.


    Idézet SötétEgér eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Hosszas tervezés után tegnap eljutottam oda, hogy kipróbáltam a zoom pokert. Kb fél óra alatt be is állítottam hogy működjön a hud, rendszergazdaként futtattam a hm honlapján leírtak szerint.
    Ma délután játszottam egy kicsit, működött is minden szépen. Kb egy óra szünetet tartottam, addig bezártam a pókerklienst, a hm-t viszont nem. Most pedig nem működik a hud, órák óta küszködök, próbáltam live tracking-t, beállítottam már minden exe-t rendszergazdára, de sehogy sem akar megnyílni a hud. Tablefinder-rel megnyit olyan statokat aminek semmi köze nincs az adott leosztáshoz, nem is változik. Mit tudnék tenni, hogy végre játszhassak rendesen? :S
    Az agresszív kismalac utolsó mondata:
    Te meg ki a tököm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát!!!???

  5. #1925
    Fáradhatatlan grinder ouchi avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 12.
    Hely
    JohnFishToday :D
    Hozzászólások
    626

    Alapbeállítás

    Hol/hogy kell beállítani,h. a HUD az ellenfél nevének mondjuk csak az első 6 betűjét mutassa?
    Az agresszív kismalac utolsó mondata:
    Te meg ki a tököm vagy, hogy bundában szeded itt a málnát!!!???

  6. #1926
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet ouchi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hol/hogy kell beállítani,h. a HUD az ellenfél nevének mondjuk csak az első 6 betűjét mutassa?
    HUD Settings/Stat Appearance
    A Name statnál állítsd át a Decimals-t!

  7. #1927
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    224

    Alapbeállítás

    Rossz helyre rakja a HUD-ot a HM2, mindig más játékoshoz ami nem stimmel, és nekem kell rendezgetni manuálisan és ha átültet másik asztalhoz,csinálhatom megint (pl most 888 pokeren). Mit kell beállítani? Köszi

  8. #1928
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet ChocG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Rossz helyre rakja a HUD-ot a HM2, mindig más játékoshoz ami nem stimmel, és nekem kell rendezgetni manuálisan és ha átültet másik asztalhoz,csinálhatom megint (pl most 888 pokeren). Mit kell beállítani? Köszi
    Site setup/Preferred seating

  9. #1929
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 08. 24.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    224

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Site setup/Preferred seating
    Beállítottam,a HM-et újraindítottam,de a HUD ugyanúgy rossz helyre kerül.

  10. #1930
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet ChocG eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Beállítottam,a HM-et újraindítottam,de a HUD ugyanúgy rossz helyre kerül.
    A teremben mindig 1 helyen ülsz?
    Ha igen, akkor nem jót állítottál be, vagy nem jó helyre. A számozás (hogy pl 6max-on 3-as seat) néha kicsit lottós és próbálgatni kell.
    Nem kell hozzá újraindítani.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •