Oldal: 18 / 19 ElsőElső ... 816171819 UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (183) összesen
Like Tree326Likes

Téma: Magyar lányért szorít a legnagyobb nemzetközi pókerközösség

  1. #171
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet tikka_masala eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég nehéz megállni a belerúgást, ha valaki szerint az "egymás közötti viaskodás" magyar dolog. Te komolyan nem tudsz erre példát más népek esetében? Nem kellett volna ellógni a törit
    Egy hangyányit félreértettél. Nem énszerintem van ez így, hanem azok szerint, akik pl, ezt a témát kutatják. A történelem órákat fölhozni erre egy kicsit túlzás, lehet hogy nem hallottad azt a mondást, miszerint a történelmet mindig a győztesek írják ( Napóleon ). Mindezektől teljesen elvonatkoztatva is meg lehet állni, hogy ne rúgj bele a másikba, nekem már legalább 51 %-ban sikerült (remélem), és arra azt mondják hogy már jó. Ezt nem azért írtam, mert vérig sértőtdem, én bírom a rúgdosást, de mások talán a lelkükre vehetik, és még ha nem is tudsz róla, tudat alatt ezt te sem szeretnéd.
    Utoljára módosítva: kertitorp által: 2015. 01. 15. 10:05

  2. #172
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    Tudnál linkelni 1 db hiteles forrást, aki a témát kutatja és arra jutott, hogy csak a magyaroknál létezik egymás közötti viaskodás? (hamár a történelem nem releváns - hisz egy mondás is van arról, hogy a győztesek írják)

  3. #173
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Hiteleset szerintem nem tudok, mert ami nekem hiteles lehet, az neked nem az, és fordítva. De talán egy próbát megér.
    Turáni átok – Wikipédia
    https://www.youtube.com/watch?v=nwjb1hhQEQY
    http://www.hihetetlenmagazin.hu/inde...d=160&Itemid=1

    Ha ezeket kicsit tanulmányozod, nem kell azonnal a hülyeség kategóriába sorolni. Segíthet ha az ember legalább néha feltételezni tudja a lehetetlen létezését.
    Utoljára módosítva: kertitorp által: 2015. 01. 15. 11:56

  4. #174
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2014. 06. 20.
    Hozzászólások
    232

    Alapbeállítás

    LOL, attól, hogy valami igaz ránk, nem kizárólag csak ránk igaz
    Nah m1, inkább hagyjuk, végén még kapok egy Cruciatus-átkot...

  5. #175
    Tag TooBigJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet csiga19794 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem? Pedig az egyik rejtvény megfejtése az volt,hogy ki Polgár Krisztike legnagyobb szerelme aki számára az igaz FÉRFI csupa nagy betűvel................Negreanu neve jött ki.
    Kiváncsi lennék ha holnap felhivna az Angelina Jolie, hogy legyen valami akkor te arra mit mondanál? Gondolom nemet.
    Keep calm and muck!

  6. #176
    Tag TooBigJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet Wasserstein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Attól függ, h mit hívunk újságírásnak. Ha a bulvárra és a többi szennyre gondolsz, akkor igen. De vannak olyan lapok is, ahol komoly felkészülés, munka előzi meg a cikk írását és ott csak megfelelően kvalifikált emberek dolgozhatnak. Az a baj, h a legtöbben csak az ótvar szennylapokkal találkoznak és általánosítanak.
    Ha szted minden újság hazudik, akkor honnan tudsz hiteles információkat szerezni bármilyen témában? TV, internetes híroldalak, szomszéd pistike blogja? Mert azok, akkor biztos nem hazudgálnak.
    Nem hiszem, hogy a Polgár Kriszta és a Ricsi dolgával mondjuk a Heti Figyelő vagy a Népszabadság foglalkozik, tehát nyilván a Blikk és társai foslapokra gondoltam.

    Ezek élnek abból, hogy piros hó esik.
    Keep calm and muck!

  7. #177
    Tag TooBigJoe avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 07.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    Idézet Lola eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Melyik az a rész amivel bántottam Polgár Krisztát?

    "Anno volt egy szinte hasonló történet,Ricsi és egy csaj között,(Polgár Kriszta) aki hasonló célokkal vágott bele a pókerbe...Utána talált egy nagyobb bankrollal rendelkező csákót(Negreanu)aki szintén dobta..."

    Leírtam azt,amit aki egy kicsit is járatos a történetben, tud..Tényeknek hívják ezt a jelenséget amúgy....
    Akkor Neked mint a történetben járatosnak mit jelent ez ? Csak kérdem mert én még nem fejtettem meg, hogy mire gondolsz?! Gondolod Ricsit azért cserélte le Negreanura, hogy jobb coachingot kapjon vagy mi ?

    Pont azzal bántottad, hogy egy bejegyzésben szerepel a Vajna Timivel akit szintén biztos személyesen ismersz és tudod, milyen ember.
    Keep calm and muck!

  8. #178
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Vki mondja már el nekem mi ebben a hírértékű ?
    Krono likes this.

  9. #179
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet TooBigJoe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kiváncsi lennék ha holnap felhivna az Angelina Jolie, hogy legyen valami akkor te arra mit mondanál? Gondolom nemet.
    Ez pont rossz példa. Ha 10 éve tette volna, akkor még a pisijét is megittam volna a söröm mellé, de sajnos Angelina mára egy kiöregedett, összeaszalódott csontváz lett.
    Utoljára módosítva: van Gerwen által: 2015. 01. 15. 22:35

  10. #180
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    semmi, ez bulvár
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •