Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (16) összesen
  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 18.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás Pontmakezdte Supernova nl25-nl100 zoom stacking

    Sziasztok

    19hónapja csak pókerből élek és most fordult elő először hogy nullázódtam... elég kellemetlen érzés ! A Starson szeptember óta játszom és konkrétan a bónuszokból élek! kizárólag a zoom játékokra szakosodtam és a maximális pont termelésre! Mivel az életben nem tudom beosztani a pénzt ezért folyamatosan utaltam kifelé és emellé hogy jött 1 bukó szériám még el is tilteltem 2szer a rollom nagy részét ! Magánéleti gondoknak köszönhető! Ez sajnos nem profi hozzáállás volt viszont a Tilt Breaker megvásárlása ezt nem engedi már többé..... idén 10nap alatt termeltem a supernova 30%-át és mindezt 500$ rollból. tavaly 2hónapba került a supernova szint aminek nagyon örült! előtte 3 hónap alatt a fultilten simán sikerült a Black Card szint is és ott is van 700k leosztáson nl10-nl25-nl50 rush játékokra ! csak a hmbe kell importálni és azt is meg tudom mutatni !idén még ezek előtt próbálkoztam bónuszlógatásokkal de a VIP RENDSZER a legjobb bónusz szerintem! A tavaly elötti évben 3felhasználón voltam 500$ rollal szponzorált játékos turbo sng és mtt játékokra ! Azokból is folyamatosan megéltem itt Magyarországon kényelmesen.
    Most azonban teljesen meg vagyok lőve ezzel a nullázással !!! Az idei évre elég kemény célokat tűztem ki magam elé de most aláhagyott a lendületem! Tudom nem könnyű szponzort találni viszont amit garantálni tudok az heti 6 nap napi 12óra és ez heti 60K leosztás !! a pontos termelés kiszámításához tudnom kell milyen tétre tudnának feltölteni. Természetesen az sem gond ha többen raknátok össze ! A jelenlegi helyzetemben nem vagyok túl alkuképes sajnos szóval szerintem 1 elég jó befektetés lehetnék ! nl25ön 3naponta 200$ tudok kiváltani pontokból ! nl100on 10naponta 1600$ tudok kivenni és 30naponta jön egy 100K mérföldkő bónuszom ! ezek konkrét számok!!! lehet kukacoskodni hogy ki mennyi termel és hogy lehet ez de a játékstílusom így termel és kész! Nem tudom konkrétan milyen rollt is tudnék itt szerezni de nl50 alatt nem lenne jó a stackelés mivel a havi kiadásom plusz hogy kidobom nem kevés %-át a keresetemnek ütné egymást nl25ön !! nekem kötelező kiutalnom havi 1000-1500$-t ahhoz hogy megéljek ! ez az életvitel vezetett ahhoz hogy ennyi idő után nincs félretett pénzem ! Azt viszont tudom hogy ha szponzorált vagyok akkor az a pénz nem az enyém és nem vehetem ki. Tehát abból mindig garantáltan tudok az adott téten forogni és ez garantálná a folyamatos termelésem ! Ha olyan ember karolna fel aki segítene még az előrejutásban is akkor tudom hogy nagy dolgokat érhetnék el! Nekem ez az életem és megteszek mindent érte hogy befussak de sajnos a bankok nem adnak pénzt hiába mutatom a bankszámlámat nekik amin idén elég keményen folyamatos pénz jött még a provident is nemet mondott igaz a srác nem tudta megindokolni miért is nem ad pénzt mikor szeptember óta közel 3millát utaltam ki(volt benne 1milla tornából ).mielött kérdeznétek: Elment lakás felújításra csináltam 1 beteg gépet 4monitoros rendszerrel és a többit feléltem. a providentes kb1000$ nl25re kényelmes roll lett volna és mivel csak magamnak termelek elég is lenne ! Szponzorból viszont csak nl50 a minimum sajnos viszont ha valakinek van befektetni valója akkor akkor nl100 és garantáltan nem bánja meg ! akár 1 évet is hajlandó vagyok bevállalni ha szponzorál valaki ami elég jelentős hasznot jelentene az illetőnek! de ha közben meggondolná magát bármikor fel is bonthatja ( ha véletlen olyan helyzetbe kerül hogy szüksége van a pénzre) Magamból kiindulva sajnos be tud ütni a szar...

    Szóval ennyit tudok mondani a storyról és ez is már elégé el lett nyújtva: D

    Szép napot és sok sikert az asztaloknál
    Utoljára módosítva: pontmakezdte által: 2015. 01. 18. 12:43

  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 18.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Az érdekesség kevéért 1 kis matek nl50en 40beülővel érezném kényelmesen magam 2000$ napi 10k hand az napi 6000FPP körűl van az én játékstílusommal. heti 6 napot játszom szóval 36000FPP hetente tehát 155.000FPP a hónapban (4hét plussz 1 kicsit) tehát 2havonta plussz a 100k VPP mérföldkő az annyit takar hogy ha 2 hónapra számolom a 2000$ rollt befektetésnek akkor 3x1600$ plussz 2400$ =7200$ 2hónapra nl50en és mivel a Tilt Breaker miatt nem töltök napokat a gép elött és nem tiltelek így ezért profit is várható ! ha leosztom havira és 50:50 ben vagyunk akkor 1800$ havonta fejenként a 2000$ befektetés .

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 18.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás kis grafikon mellékelve

    overal ,nl100,nl50,nl25 és a pokertsras termelésem a részletesnél csak a zoom látszik ! van emellé még 4000$ körüli mtt plussz is ! (pontmakezdte) néven vagyok
    Csatolt képek Csatolt képek

  4. #4
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Hogy lehet a lifetime 151k, ha 19 hónapja ebből élsz?

  5. #5
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 18.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    szeptember óta vagyok a starson! ez a grafikon csak a starsról szól !

  6. #6
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 18.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    de ha elolvasod amit írtam akkor minden kiderül belőle

  7. #7
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet pontmakezdte eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de ha elolvasod amit írtam akkor minden kiderül belőle
    Olvastam, csak hosszú volt és nem mindent jegyeztem meg elsőre

  8. #8
    Fanatikus tag tyzo avatara
    Csatlakozott
    2013. 09. 01.
    Hozzászólások
    201

    Alapbeállítás

    egy elérhetőséget dobhatnál!

  9. #9
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Szuper

    Idézet VTomi24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hogy lehet a lifetime 151k, ha 19 hónapja ebből élsz?
    Azt nem monta hogy élt meg csakhogy megélt belölle 0VPP-vel is megélhet ha ingyenkonyhán kajál

  10. #10
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet pontmakezdte eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Starson szeptember óta játszom és konkrétan a bónuszokból élek!
    Ezt a zoom pókerre érted, vagy a starsra, mert 13 decemberétöl vannak ott versenyeid?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •