Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 16 (16) összesen
  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 05. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    545

    Alapbeállítás

    Egy skype cím nekem is jöhet.

  2. #12
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 18.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Már bocsi de 150kpont az nem ingyenkonyhára elég ! főleg hogy volt mellé több mint 2000$ profitom is a csőd elött és a 4000$ torna !.... ha mindezt összeteszed akkor 10k$ fölött van .... az meg minden csak nem ingyen konyha 4hónapra...... A felhasználót 2013 decemberében készítettem viszont 4hét után áttértem 1 másikra ! akkor indúlt a bónuszolgatásom ! kb semmit nem termeltem akkor (1 arany státuszt) Pro Pontmakezdte így vagyok fent facebookon . ott elértek. esetleg 1989pokerstar1989@gmail.com címre is írhatt akit érdekelne.

  3. #13
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 18.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Pontmakezdte a felhasználónevem skypon is. köszi az érdeklődés .

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 01. 31.
    Hozzászólások
    380

    Alapbeállítás

    sok sikert.

    sajnos a staking/backing nem érint, de ha nem offolás itt, megkérdezhetem, hogy hogy lehet hogy a non-sd szépen megy minden limiten felfelé az sd meg mindenhol mínuszos?
    ha offolás, töröld nyugodtan, de tényleg érdekelne...

  5. #15
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 18.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    nyil lapokkal játszom szóval nem törlök én semmit ' hihetetlen agresszív játékos vagyok. emiatt magas a vpp termelésem ! szóval a helyzet hogy ha televagyok akkor tudnak dobni mikor visszatolom (persze üresen is megteszem) ha pedig üres vagyok és megadnak akkr szopás (lényegébe ha mutatássra kerűl a sor már verve vagyok ) Statokra verem meg a regeket álltalába. viszont a fishek ellen ez a játék sokba kerűl és az rombolja nagyon az egyenlegem de 1szerűen képtelen vagyok dobni nekik pre akér A5s.t 80-100bb-re ezek után mutat egy K9-et és kiviszi . ha 1 profi válaszólna a kérdésed akkor el vannak blöffölve a partyaim és nem értékért játszom!

  6. #16
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 01. 18.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás

    Sikeresen találtam Stackert. köszönet az oldalnak és kérném a moderátort hogy zárja a bejegyzést. GL mindenkinek
    Utoljára módosítva: pontmakezdte által: 2015. 01. 20. 05:27

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •