Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (84) összesen
Like Tree55Likes

Téma: 2015 évindító cselkó

  1. #11
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet VTomi24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát az oddsoknak konkrétan nem sok értelme van: kettes oddsot adsz az egyik kimenetelre és 1,22-est pedig a másikra(450 dollárt kockáztat valaki, hogy nyerjen 100-at) Ettől minden tenisz meccs kisebb kockázattal jár. Nem mintha fogadni akarnék, de ezt nem gondoltad át egészen. GL a challengehez!
    Ja és nem gondolom, hogy ezt szándékosan csináltad, csak tényleg nem értesz hozzá!
    Nem akartam bátorítani sok embert, hogy fogadjanak 100$-okkal, mivel én is kockáztatok az egésszel. Úgy saccoltam, hogy elég sokan néznek kutyaütőnek ahhoz, hogy mérlegeljenek egy ilyen fogadást. Múltkor ezer $-os összegek repkedtek volna, volt aki az életét tette volna rá! Ha meg nagyobb odds van azon, hogy nyerek, akkor meg valaki rak erre is arra is és csak nyerhet. Ha értenék hozzá, akkor így írtam volna ki, mint te. Jobban néz ki. Teniszmeccsen az 1,22es szorzó szinte 99%, hogy nyer.

    Csiga: sztem mindenki szemében én vagyok Alcsútdoboz a Manchesterrel szemben.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder TheHUNuT9s avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 12.
    Hozzászólások
    611

    Alapbeállítás

    Igen a fogadóirodák jószívűsége vetekszik a szeretetszolgálatéval, hogy 99% kimenetelű eseményekre 1.22es oddsot osztogatnak
    forzadani3, BrenDoN and van Gerwen like this.

  3. #13
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet TheHUNuT9s eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen a fogadóirodák jószívűsége vetekszik a szeretetszolgálatéval, hogy 99% kimenetelű eseményekre 1.22es oddsot osztogatnak
    Töltöttem ki 10db tipmixet az elmúlt 10 évben. Úgy vettem észre, hogy a teniszben azért kijön a tudáskülönbség és ha az egyikre 1,22 van a másikra meg 3,5, akkor az 99%. De nincs nagy mintám, mindig rakok bele hasonlókat, hogy a 300as szelvényen ne csak 60K-t hozzon.

  4. #14
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Szerintem te inkább felcsúti gyerek vagy. Viktor elintézi neked a nagy casheket:-P
    Gab0rG likes this.

  5. #15
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teniszmeccsen az 1,22es szorzó szinte 99%, hogy nyer.
    Erről megnéznék egy kimutatást

  6. #16
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teniszmeccsen az 1,22es szorzó szinte 99%, hogy nyer.
    Ekkora baromságot már rég olvastam. És még meg is magyarázod a 10 év alatt 10 db kitöltött mixeddel. A cselendzshez géel!

  7. #17
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet van Gerwen eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ekkora baromságot már rég olvastam. És még meg is magyarázod a 10 év alatt 10 db kitöltött mixeddel. A cselendzshez géel!
    Ó-jajj! Gondolhatnátok, hogy nem vérkomolyan mondtam ezt. 10év alatt 10 játékkal is azt magyarázom, hogy fogalmam sincs, de nekem így tűnik.

    Kb. mint egy szkander meccs. Esélyes, hogy az erősebb nyer. De gondolom itt vannak szkanderfanok akik mindjárt elmagyarázzák nekem, hogy nem úgy van az. Függ az elfogyasztott sör minőségétől, az asztal megmunkálásától, a tenyér izzadási tendenciáitól, a dezodortól, hogy mennyire ****** a kutya a bőrét, mennyire tud ott lenni fejben, hogy a megfelelő cipőről és a körömgombáról ne is beszéljek...

    Szóval nem kell. Jeleztem, hogy szinte egyáltalán nem tipmixelek, de már késő. Sportot tv-ben egyáltalán nem vagyok képes megnézni. Nem ismerem a csapatokat, tippelni is csak úgy szoktam, hogy nézem az oddsokat (tipmix HUD), azt se tudom ki játszik.
    Nottobe, Netrol and alexandra411 like this.

  8. #18
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem ismerem a csapatokat, tippelni is csak úgy szoktam, hogy nézem az oddsokat (tipmix HUD), azt se tudom ki játszik.
    De azert neha beesik egy-egy nagy score, gondolom :P
    forzadani3 likes this.

  9. #19
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet Nottobe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De azert neha beesik egy-egy nagy score, gondolom :P
    Egyre emlékszem, akkor is NBA meccsre raktam X-et és bejött a másik 4-5-tel együtt. Azóta se nyertem...

  10. #20
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 08. 01.
    Hozzászólások
    506

    Alapbeállítás

    Ez kemény...kosármeccs x és még 4-5 meccs is bejött.Tudsz élni!

Oldal: 2 / 9 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •