Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (28) összesen
Like Tree45Likes

Téma: A Prismata a legérdekesebb játék - Mike McDonald interjú

  1. #11
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 04. 22.
    Hely
    bp
    Hozzászólások
    306

    Alapbeállítás

    Idézet Smasszer eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Vagy nagyon jó munkahelyed (jó fizu, rendes kollégák, főnök) van, vagy még nem dolgoztál egy percet sem.

    Nem ertette meg a srac mondanivalojat. (also 10% )

  2. #12
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Idézet benzema eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egészségesebb,és jellemfejlesztőbb.
    miért?
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  3. #13
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet benzema eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egészségesebb,és jellemfejlesztőbb.
    Egészségesebb ha szereted a munkád. Jellemet is fejleszt, de nem mindegy, hogy milyet. Én inkább a barátokkal, szerettekkel tölteném az életemet gondtalanul, játszanék, utaznék, mindent kipróbálnék, mint hogy olyanokkal dolgozzak, akiknek a fele belekeseredett az életbe már fiatalon és szemellenzővel mennek az előírt úton. Persze vannak jó munkák, jó kollégák, de az élet nem arról szól, hogy az irodádban ülj napi 8 órát aztán hazamenj pihenni, hogy holnap ugyanolyan jól teljesíts, mert különben dorgálás. Alapmotiváció kéne, hogy legyen, hogy ki akarjunk törni a mókuskerékből. Vannak akik akkora társadalmi nyomás alatt vannak, hogy ilyen eszükbe sem jut. Tanulás, munka, család, nyugdíj, (=) halál. Ebből csak a család rész jó. De ha nincs elég időd és még feszült is vagy a munkád miatt akkor ezek az évek is csak eltelnek... Egy-két presztizs nyaralás becsúszik, kis önmegvalósítást elérve ezzel és annyi.
    Volt osztályfőnököm szavai megragadtak, aszonta " a család a legnagyobb siker. " Valószínű, hogy így van. De a munka (ha nem hobbi)... inkább kihagyom. Ezért is választottam a pókert.

    Majd ennek a Mekdönci gyereknek is lesz valami asszony, az majd terelgeti szépen.

    De lényegében mindenki más, más igényekkel, úgyhogy kár lesz elkezdeni ezen is vitatkozni. Törekedjen mindenki a boldogságára azt' peace!
    R1per2, Aptok, Flush67 and 11 others like this.

  4. #14
    Tag chaab avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 09.
    Hozzászólások
    130

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    De lényegében mindenki más, más igényekkel, úgyhogy kár lesz elkezdeni ezen is vitatkozni. Törekedjen mindenki a boldogságára azt' peace!
    Ez a lényeg!

  5. #15
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet benzema eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egészségesebb,és jellemfejlesztőbb.
    Szarnék én a jellemre meg a munkára, ha huszas éveim végén dollármilliomos vagyok és azt csinálok, amit akarok a további életemben.

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felnőttnek lenni és gürizni jobb?
    Amennyiben a felnőtté válás azt jelenti, hogy gyerekeket nevelsz, felelősséget vállalsz a tetteidért és próbálod az általad elkövetett hibáktól megóvni a gyerekeid, akkor a válasz egyértelműen igen.
    Ugyanakkor a világ állandó körforgásban van, tehát még az is lehet, hogy igaz lehet az a mondás, miszerint: "akit az istenek igazán szeretnek, meghagyják örökre gyereknek." :-)

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Persze vannak jó munkák, jó kollégák, de az élet nem arról szól, hogy az irodádban ülj napi 8 órát aztán hazamenj pihenni, hogy holnap ugyanolyan jól teljesíts, mert különben dorgálás. Alapmotiváció kéne, hogy legyen, hogy ki akarjunk törni a mókuskerékből. Vannak akik akkora társadalmi nyomás alatt vannak, hogy ilyen eszükbe sem jut.
    Erről eszembe jutott, hogy mennyire más a távol-keletiek mentalitása erről a témáról: Pár éve voltam kint Japánban és a vendéglátóm mesélte, hogy a hazai vállalatok céges policyjában ismeretlen fogalom a fizetett szabadság, kérdeztem miért. Mire a következőt választ kaptam: "az európai ember azért dolgozik, hogy éljen, a japán azért él, hogy dolgozzon."
    Szóval értem én a logikádat, de a fent leírtak bizonyos kultúrkörökben istenkáromlásnak számítanának. :-)
    Utoljára módosítva: MrChaotic által: 2015. 01. 22. 15:04
    Flush67 likes this.

  7. #17
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Idézet vroli23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kemény életcél! Még egy kis póker aztán játszani mint a gyerekek egy életen át.
    Azért nem elhízni akar redbullt és csipszet fogyasztva napi 22 óra counterstrike-al. Mellesleg nem mondta, hogy nem fejleszti magát/tanul új dolgokat. Mint említette van/lesz is pár vállalkozása builder klub stb. De, ha 30 éves korától aludni szeretne egész nap akkor hajrá nyert már annyit, hogy nyugodtan megtegye.

  8. #18
    Őstag ZoliHUN avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 19.
    Hely
    Dunakeszi
    Hozzászólások
    1.450

    Alapbeállítás

    Eddig is imádtam a srácot, de ez az interjú a csúcs. Nagyon reálisan látja a saját magát és a pokert.

  9. #19
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Kamanduk eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha szerinted kis hiba, hogy éppen az ellenkezőjét mondjuk, mint amit mondani akarunk, akkor nem szóltam...
    Aki ilyen apró kis hibát félreért az fogyatékos kb

  10. #20
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 30.
    Hozzászólások
    109

    Alapbeállítás

    hewillneverhaveagirlfriend.jpg

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •