Oldal: 1243 / 1746 ElsőElső ... 243743114311931233124112421243124412451253129313431743 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 12.421 - 12.430 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #12421
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Konverziót már lehet nem ússzuk meg sose, mert úgy rémlik €-ban bonyolítja az utalásokat a PS egy ideje.
    De az is lehet, hogy kicsit elbeszélünk egymás mellett
    Szóval amit depózol, azt a PS rárakja a számládra. Azzal, hogy kiválasztod a pénznemet, azzal kiválasztod, hogy "melyik számlára" ($,€) menjen a pénz. Szóval muszáj megcsinálni az €-s számlát, hogy ha €-ban akarja tartani. Mert az eredeti kérdésben Tomi arra volt kíváncsi, hogy bármikor napi árfolyamon válthat-e $-ra az €-s deposit után. Ahhoz viszont kell az €-s számla.
    Ezt én értem, h ha váltani akar, akkor kell eurós számla is. Dolláros ps számláról át lehet rakni eurósra, és fordítva vagy egyszerűen minden devizát egyre fajtára rakja automatikusan.
    Én arra az esetre gondoltam, h ha forint alapú hazai bankszámláról átutalja a pénzt pl euró alapú netellerre (1konverzió) és azt onnan tovább a dollár alapú ps számlára (2konverzió). Ezért egyszerűbb a pl neteller számlát és a ps számlát is azonos devizában tartani. Jól gondolom?
    "A végtelenbe és tovább"

  2. #12422
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet Wasserstein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt én értem, h ha váltani akar, akkor kell eurós számla is. Dolláros ps számláról át lehet rakni eurósra, és fordítva vagy egyszerűen minden devizát egyre fajtára rakja automatikusan.
    Én arra az esetre gondoltam, h ha forint alapú hazai bankszámláról átutalja a pénzt pl euró alapú netellerre (1konverzió) és azt onnan tovább a dollár alapú ps számlára (2konverzió). Ezért egyszerűbb a pl neteller számlát és a ps számlát is azonos devizában tartani. Jól gondolom?
    Biztos jól gondolod, csak én nem fogalmaztam teljesen érthetően! Szóval az én számlám szlovák folyószámla, ergo € alapú és pont annyi jelenik meg PS-en €-ban, mint amennyit beteszek. Eddig mindig átváltattam befizetéskor dollárra, de mióta ilyen szar az árfolyam csak mindig a sessionre valót hagynám dollárban a többi €-ban lenne az eurós PS számlámon, ha pedig valami csoda folytán gyengülne a dollár átpakolnám mind a dolláros számlára. És ez mint fentebb kiderült lehetséges

  3. #12423
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Wasserstein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én arra az esetre gondoltam, h ha forint alapú hazai bankszámláról átutalja a pénzt pl euró alapú netellerre (1konverzió) és azt onnan tovább a dollár alapú ps számlára (2konverzió). Ezért egyszerűbb a pl neteller számlát és a ps számlát is azonos devizában tartani. Jól gondolom?
    Alapvetően jól gondolod.
    Viszont nem vagyok benne biztos, hogy hogy is megy ez most a PS-en. Pár év után most jöttem vissza, de úgy rémlik €-ban akarta a kliens intézni a ki/beutalásokat. Szóval lehet nem tudjuk megúszni már az €-$ konverziót a sessionökhöz szükséges pénzzel.

  4. #12424
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően jól gondolod.
    Viszont nem vagyok benne biztos, hogy hogy is megy ez most a PS-en. Pár év után most jöttem vissza, de úgy rémlik €-ban akarta a kliens intézni a ki/beutalásokat. Szóval lehet nem tudjuk megúszni már az €-$ konverziót a sessionökhöz szükséges pénzzel.
    ezt nem tudtam, akkor szívás. Max úgy lehetne megúszni a váltást, ha csak eurós játékot játszol az eurós számládról. De nyilván ezt lehetetlen betartani, főleg, ha MTT-t is tolsz.
    "A végtelenbe és tovább"

  5. #12425
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Wasserstein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt nem tudtam, akkor szívás. Max úgy lehetne megúszni a váltást, ha csak eurós játékot játszol az eurós számládról. De nyilván ezt lehetetlen betartani, főleg, ha MTT-t is tolsz.
    Igen. Nem hiszem, hogy sok játéktípusnál meg lehetne úszni a $-os játékot a teremben.
    Remélem vki megerősít/megcáfol, mert nem vagyok benne teljesen biztos.

  6. #12426
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 10.
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Hali!

    zoomon van hudotok?
    2.0.0.8264 Beta Release Feedback Thread
    nálam ezekkel sem működik.

  7. #12427
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet in_Moyes_we_trust eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!

    zoomon van hudotok?
    2.0.0.8264 Beta Release Feedback Thread
    nálam ezekkel sem működik.
    Használd a 8227-est!

  8. #12428
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 11. 29.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Nem tudom letölteni a ps-t az új laptopomra. Nem nagyon értek hozzá, vmi a sütikkel szarakodik. Próbáltam kikapcsolni, bekapcsolni, "kivétel"-t is bepipáltam, de nem működött. Tudom h hülye kérdés de tudnátok segíteni? mára már úgy sem lesz ebből session, de azért várom mielőbb az ötleteket köszi

  9. #12429
    Fanatikus tag REZSO PRO 2 avatara
    Csatlakozott
    2014. 11. 12.
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    Idézet cappy16 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom letölteni a ps-t az új laptopomra. Nem nagyon értek hozzá, vmi a sütikkel szarakodik. Próbáltam kikapcsolni, bekapcsolni, "kivétel"-t is bepipáltam, de nem működött. Tudom h hülye kérdés de tudnátok segíteni? mára már úgy sem lesz ebből session, de azért várom mielőbb az ötleteket köszi
    Sütit szeretem krémes jöhet

  10. #12430
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 11. 29.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    help please :S

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •