Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 28 (28) összesen
Like Tree45Likes

Téma: A Prismata a legérdekesebb játék - Mike McDonald interjú

  1. #21
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 09. 16.
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Hihetetlenek vagytok! Marcow én eddig bírtalak, hogy amit kapsz hideget-meleget általában jól kezelted. Erre most kiderül, hogy nálad is csak fekete meg fehér létezik (gyerek-felnőni gürizni). Én csak azt jegyeztem meg, hogy a póker után ideje nagy részét játékkal szeretné tölteni (ő mondta). Vannak más dolgok is az életben mint a gürizés, főleg ha megteheti az ember (család, utazás stb.). Vagy a befektetései tovább menedzselése, hogy soha ne fogyjon el a lé, mert az is benne van a pakliban ha csak játszik. Ennyi én is elismerem a csávót csak ez a mondat szerintem nem volt szerencsésen megfogalmazva, de lehet csak én értettem félre.

  2. #22
    Őstag Marcow avatara
    Csatlakozott
    2012. 04. 22.
    Hozzászólások
    1.068

    Alapbeállítás

    Idézet vroli23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hihetetlenek vagytok! Marcow én eddig bírtalak, hogy amit kapsz hideget-meleget általában jól kezelted. Erre most kiderül, hogy nálad is csak fekete meg fehér létezik (gyerek-felnőni gürizni). Én csak azt jegyeztem meg, hogy a póker után ideje nagy részét játékkal szeretné tölteni (ő mondta). Vannak más dolgok is az életben mint a gürizés, főleg ha megteheti az ember (család, utazás stb.). Vagy a befektetései tovább menedzselése, hogy soha ne fogyjon el a lé, mert az is benne van a pakliban ha csak játszik. Ennyi én is elismerem a csávót csak ez a mondat szerintem nem volt szerencsésen megfogalmazva, de lehet csak én értettem félre.
    A lényeg, hogy szeresd amit csinálsz. Ha nem szereted akkor változtass.
    DavidDorky, mpagnes and vroli23 like this.

  3. #23
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hely
    Kiskunfélegyháza
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    @hewillneverhaveagirlfriend.jpg mer mért ne lehetne? minden valamire való lány egy olyan figuráról álmodik, akinek az életcéljai között szerepel, h egész nap egy klassz stratégiai játékot küldjön mint a gép! megosztó személyiség

  4. #24
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Mindig kell az embernek valami produktivat csinálni , arra törekedni hogy valamit jobbá tegyen enélkül nincs sok értelme az életnek. És tanulni minden nap valamit. Csak ettől lesz valaki értékes ember.
    DavidDorky, Laci24 and Az Öreg like this.

  5. #25
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Na egy topik ahol maximálisan egyetértek Marcowal

  6. #26
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 17.
    Hozzászólások
    79

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindig kell az embernek valami produktivat csinálni , arra törekedni hogy valamit jobbá tegyen enélkül nincs sok értelme az életnek. És tanulni minden nap valamit. Csak ettől lesz valaki értékes ember.
    Könnyebb mondani, mint megtenni, de aztán úgy is a kocsmánál állunk reggel 6-kor és várjuk, hogy kinyisson A nagyfröccstől lesz szebb az élet
    van Gerwen likes this.

  7. #27
    Fanatikus tag Dinokaposvar avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest, Kaposvár
    Hozzászólások
    207

    Alapbeállítás

    Szerintem meg inkább az a nem mindegy, hogy amit csinálsz, miért csinálod, mi a célod vele. Mert lehet úgy is olyan munkád amit nem szeretsz, hogy azzal 2-3-5-X év múlva oda érsz el, hogy azt feladva bele tudsz kezdeni másba, amit szeretnél.
    Amire sokan gondolnak inkább, hogy 40 éven át tartó rabszolga munka, különösebb célok nélkül. Ez is egy lehetőség, és még a legtöbb ember mindig ezt választja, mert szeretné, hogy irányítsák. Akiben inkább az van, hogy menne a saját feje és tervei után - pókeresek inkább ilyenek szerintem - az úgy sem marad ebben a mókuskerékben sokáig.
    A srác teszem hozzá nem kis agy, a befektetései bőven hoznak neki a konyhára. Megfontolt, értelmes gondolkodó fejjel látja a világot, most az, hogy reklámoz is... Mindenki ezt tenné

  8. #28
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet CharlieHarperHu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Könnyebb mondani, mint megtenni, de aztán úgy is a kocsmánál állunk reggel 6-kor és várjuk, hogy kinyisson A nagyfröccstől lesz szebb az élet
    Nagyon jól mondod, papa!

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •