Eredmény: 1 - 4 (4) összesen
Like Tree3Likes
  • 1 Post By Wasserstein
  • 1 Post By BelaKecske
  • 1 Post By Tir-X

Téma: NL4 SH KQs vs 2 fish

  1. #1
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 04. 20.
    Hely
    Budaörs
    Hozzászólások
    85

    Alapbeállítás NL4 SH KQs vs 2 fish

    Sziasztok!

    Erdeklodnek ,hogy csinalnatok-e valamit mashogy a helyemben illetve van-e hiba a gondolatmenetemben? Statok nev mellett, illetve a 722536 jatekos nagyon sokat pot betelt eddig akar huzoval/airrel is , de potolt setekkel is vagy flushel.

    Gondolatmenet: PreFlop mivel eddig nem hasznalt ilyen nagy bet sizeot csak megadtam SB-bol. Flopon a pot betet megadtam mivel van Backdoor FD-m, Gut-shotom es 2 overem is. T-on mivel csak fel potot emelt az elobbi felsoroltak miatt megadtam megint (felmerult a raise meg mindig nem tudom melyik lenne a jobb).
    R mivel nem esett le semmi amit bloffolhetnek foleg nem multiwayben checkoltam.

    $0.02/$0.04 No Limit Holdem
    888
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Megaladon1 ($4) 100bb
    UTG+1 genagyrin ($3.18) 80bb
    CO 888Breaker ($4) 100bb
    BTN _722536_ ($8.70) 218bb 49/14 33%BTN steal
    SB arabrt ($7) 175bb
    BB LTrain102 ($17.24) 431bb 67/11

    Pre-Flop: ($0.06, 6 players) arabrt is SB
    3 folds, _722536_ raises to $0.20, arabrt calls $0.18, LTrain102 calls $0.16

    Flop: ($0.60, 3 players)
    arabrt checks, LTrain102 checks, _722536_ bets $0.60, arabrt calls $0.60, LTrain102 calls $0.60

    Turn: ($2.40, 3 players)
    arabrt checks, LTrain102 checks, _722536_ bets $1.20, arabrt calls $1.20, LTrain102 calls $1.20

    River: ($6, 3 players)
    arabrt checks, LTrain102 checks, _722536_ checks

  2. #2
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Pre tényleg kicsit sok az az 5BB open, de lehet,h csak a nagyvakon ülő fish-t akarta izolálni. Bár a stajait elnézve, inkább csak vmi prémium handet hívott meg (QQ, KK, AQ?, AK, AA).
    Flop sztem jó a x/c, raise-t nem szeretnék kapni és a potot is szeretném alacsonyan tartani, meg OOP is vagyunk. Mivel még elég jó esély van a javulásra.
    Turn-ön semmiféleképpen nem raise-elnék, mert csak jobbak fognak megadni és a BB fish-t sem szeretném kizárni a partiból, ha már ennyire passzív. Attól nem kell félni, h lejavul, mert ha kiegészülünk, akkor bőven verve lesz.
    A fél potos bettel eléggé gyengeséget mutat, itt már inkább flösshúzóra tenném vagy közepes PP-re, AKs-ra, AQs-ra. A magas implied odds miatt pedig adnám.
    Riveren meg jó a check. Sztem, itt már semmit nem tudunk megadni.
    Blöff fishek ellen, főleg multiway, nem túl kifizetődő, mert rajtuk gyakorlatilag 0 a fold equity. Minden fossal jönni fognak, ha betalálnak.
    Utoljára módosítva: Wasserstein által: 2015. 01. 24. 13:52
    Groot likes this.
    "A végtelenbe és tovább"

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    preflop mivel nem tudjuk h mivel szokott 5bb-t nyitni, oop gyakran 3way leszünk és gyakran betel potokat a csávó, bármennyire furán is hangzik, nem baj ha megkíméljük ettől magunkat és dobunk.

    A másik nyilván a call, de flop ugyan ez a helyzet, oop úgy, hogy csak a sornak tudunk igazán örülni és nem tom h turn dámán akarsz e turn, river is potokat callozni, megint csak felmerül a fold mint lehetőség.
    Tir-X likes this.

  4. #4
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    preflop mivel nem tudjuk h mivel szokott 5bb-t nyitni, oop gyakran 3way leszünk és gyakran betel potokat a csávó, bármennyire furán is hangzik, nem baj ha megkíméljük ettől magunkat és dobunk.
    Ez egyrészt tényleg elég fura tanács, mert EV-től fosztjuk meg magunkat még így is egy fish ellen, deepen, viszont másrészről meg egy jó tanács, mert ha ilyen hibákat vétünk, hogy jónak tartjuk a flop potbetre a callt OOP a gutshotunkkal (overcard csomószor nem él, és riversed implied oddsos), akkor valóban minuszosra fogjuk kihozni ezt a handet a pre callal, és jobb dobni.
    BelaKecske likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •