Oldal: 1244 / 1746 ElsőElső ... 244744114411941234124212431244124512461254129413441744 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 12.431 - 12.440 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #12431
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet cappy16 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    help please :S
    Az a baj, hogy a sütis kérdésre elvileg mindegy mit válaszolsz, szerintem le kéne hogy töltse.
    Próbáltad másik böngészővel?
    Mit ír pontosan? Vagy tölts fel róla képet!

  2. #12432
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Idézet cappy16 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom letölteni a ps-t az új laptopomra. Nem nagyon értek hozzá, vmi a sütikkel szarakodik. Próbáltam kikapcsolni, bekapcsolni, "kivétel"-t is bepipáltam, de nem működött. Tudom h hülye kérdés de tudnátok segíteni? mára már úgy sem lesz ebből session, de azért várom mielőbb az ötleteket köszi
    innen próbáltad letölteni?

    PokerStars Play Free Online Poker Games.

  3. #12433
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Sütikhez sztem semmi köze, mert nem a böngészőben fogsz játszani, hanem a letöltött kliensben.
    Esetleg próbáld meg egy másik böngészőben (Firefox, chrome) letölteni a ps programot. Ha eddig IE-t használtál, akkor hagyd is a fenébe, amúgy is egy retek.
    Vagy a tűzfal nem engedte letölteni vagy a vírusirtó. Mert a böngésző nem hiszem, h tiltaná.
    "A végtelenbe és tovább"

  4. #12434
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 11. 29.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Köszi srácok, firefox-al sikerült, viszont most meg a handhistory helyét nemtom megváltoztatni. Azt írja ki h read-only...Hm miatt kellene összehangolnom, de mivel a ps-en nemtom megváltoztatni így elég nehéz. Ráadásul meg se tudja nyitni, mert elvileg az a mappa nem található a gépen. Vannak benne érdekes ékezetek meg 1/2 jelek kis fölső indexben... jóó vagyok :P Nesze neked új laptop...dobom ki a ...csába

  5. #12435
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet cappy16 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi srácok, firefox-al sikerült, viszont most meg a handhistory helyét nemtom megváltoztatni. Azt írja ki h read-only...Hm miatt kellene összehangolnom, de mivel a ps-en nemtom megváltoztatni így elég nehéz. Ráadásul meg se tudja nyitni, mert elvileg az a mappa nem található a gépen. Vannak benne érdekes ékezetek meg 1/2 jelek kis fölső indexben... jóó vagyok :P Nesze neked új laptop...dobom ki a ...csába
    Valószínűleg nem rendszergazdaként futtatod.
    Csinálj egy felhasználói fiókot rendszergazdai jogosultságokkal, és az angol abc betűivel!

  6. #12436
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 11. 29.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Rendszergazdaként futtatva sem megy...:S A második mondat nekem sajna nem világos

  7. #12437
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 11. 29.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Egyébként még a legelső belépésnél a hm megkérdezte h beállítsa h mentse automatic a handaket a starson? azt leokéztam. mert még nem volt ugye beállítva a handek mentése a starson. Nem lehet h ott van a galiba?

  8. #12438
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet cappy16 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként még a legelső belépésnél a hm megkérdezte h beállítsa h mentse automatic a handaket a starson? azt leokéztam. mert még nem volt ugye beállítva a handek mentése a starson. Nem lehet h ott van a galiba?
    Az a baj, ha nem tudjuk pontosan mit csináltál, és mit nem, akkor nehéz egyből kitalálni mi a gond.
    Auto detect elvileg csak akkor találja meg a mappákat, ha van benne hand history. De azt láthatod a mappák között, hogy szerepel-e.

    Vezértlőpult/Felhasználói fiókok/Másik fiók kezelése/Új fiók létrehozása ha a névvel van a gubanc. De amúgy is ajánlott ékezet nélküli nevet használni, mert néhány program képes miatta hülyeségeket csinálni.

  9. #12439
    Fanatikus tag ÁradóFolyó avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 21.
    Hozzászólások
    241

    Alapbeállítás

    Szevasztok!
    Most látom, hogy van 'osszuk le kétszer' beállítás a Starson is.
    Máshol is látom, főleg Omahában, hogy van második leosztás.

    Nekem ez eddig azonban kimaradt.
    Ez pontosan mit jelent?
    Mi értelme?

    Ksz

  10. #12440
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 10.
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Idézet ÁradóFolyó eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szevasztok!
    Most látom, hogy van 'osszuk le kétszer' beállítás a Starson is.
    Máshol is látom, főleg Omahában, hogy van második leosztás.

    Nekem ez eddig azonban kimaradt.
    Ez pontosan mit jelent?
    Mi értelme?

    Ksz
    PokerStars Play Free Online Poker Games.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •