Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (99) összesen
Like Tree15Likes

Téma: RezsoPro Sportfogadás 2015

  1. #51
    Fanatikus tag REZSO PRO 2 avatara
    Csatlakozott
    2014. 11. 12.
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Több misi GL . nem irod le szivesen szuriznék este neked is ! Bélának is bejött.
    Na jó a te kedvedért DONK
    szurkolj de ne top 3 at mint Bélának mert nekem teli kell
    3db 4/3 + egy 3/2
    1.JPG
    3.JPG
    4.JPG
    2.JPG

  2. #52
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Te nem ****zol a szorzókkal 63.comon meg centeskednek ilyen 1,7 , 1,6okkal Na figyelemmel követem az eredményeket !!!

  3. #53
    Fanatikus tag REZSO PRO 2 avatara
    Csatlakozott
    2014. 11. 12.
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    Idézet WINAMAXDONK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Te nem ****zol a szorzókkal 63.comon meg centeskednek ilyen 1,7 , 1,6okkal Na figyelemmel követem az eredményeket !!!
    Nem aprózom Donk nncs már itt jobb vagy szarabb csapat a pénz irányít mindent...Meg kell látni a .... dolgokat. Majd mikor már már óriás + van akkor elmondom mint a poker prok a frankót annak idején hogy lopni kell emelni pozicióból stb, és a sok hiszékeny majd megeszi és úgy fogja tolni . Na majd akkor én is alkalmazkodok mint a prók.
    lawabidingcitizen likes this.

  4. #54
    Fanatikus tag REZSO PRO 2 avatara
    Csatlakozott
    2014. 11. 12.
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    Sokan megeszik még hogy a videók azért vannak hogy mindenki jobb legyen de belegondolva az miért lenne jó a videó készítőjének? Mikor már nem nagyon működik a dolog akkor elhintik a mesét amit a balekok megesznek ők meg kihasználják és nevetnek
    lawabidingcitizen likes this.

  5. #55
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 05. 23.
    Hozzászólások
    167

    Alapbeállítás

    Remek kis tippek valoban.. ennyi erővel mehetne a ruletten a nulla duplázva...
    Jó sok találat lett belőle...200 ftos mixnek is halott!Én is hittem ezeben kb 20éve,mikor bejött a tipp-mix!
    Utoljára módosítva: As Roma által: 2015. 01. 29. 13:35

  6. #56
    Tag Szapy avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 11.
    Hely
    Környe
    Hozzászólások
    180

    Alapbeállítás

    Hát ez nem adta be Rezsókám

  7. #57
    Fanatikus tag REZSO PRO 2 avatara
    Csatlakozott
    2014. 11. 12.
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    Megint sokat okosodtam!!! Kimerem jelenteni, hogy a termek 95% ban tudják az események kimenetelét! Pár példa: Ma napközben tettem 3 eseményt, ami mind jól állt és a várható nyereményhez képest viccesen keveset ajánlottak úgy 2 hazai meg egy vendég győzelem volt beütve az állás 2-0, 1-0 és 2-3 volt piros lappal kb 10 percel a vége előtt!

    Megszimatoltam a bajt és kiszálltam kb 80%-on !


    És beütöttem azt a meccset X be, ami miatt kicsinek találtam az ajánlatot.
    MEGÉRZÉS:
    Megérzés.JPG



    Akkor elmondom a mai fordítottját is, szokásos 4/3-as bontásom 3 meccs folyamatosan jól állt a 4 meg döntetlenre állt, ami ugye bármi lehet és a papírforma a H volt, amit tettem és érdekes módon nem volt ajánlat a szelvényre, ami vicc!

    Ilyenkor 95% ban van elég jó ajánlat, de érdekes módon most nem volt lehet érezték a 92. percben az X et / a rivert/
    DE volt már ...


    Ugyanígy 4/3 ba 20 perc után olyan is is hogy pont okés volt minden és 98e helyett azonnal kínáltak 64e ret csak szálljak ki. Meg is tettem, mert +ev nek gondoltam, de ők már akkor tudták, hogy jobban járnak egy kimagasló ajánlattal. És igazuk lett spóroltak majdnem 40e ret


    Minden szerencsejáték irányítva van, aki ezt nem ismeri el az vagy naiv, vagy buta! Ez vonatkozik a sportfogadásra és a pókerre is!











  8. #58
    Fanatikus tag kircip avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 26.
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    Érdekes gondolatmenet, ha jól emlékszem volt olyan is amikor elfogadtad az ajánlatot és vesztettél volna, ha nem fogadod el. Ezek szerint a termek miatt kapott ki a Bayern München is ma ?

  9. #59
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    remélem lesz havi összefoglaló
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #60
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Jaja kibaszott buták ezek tesó!! Nem látják a fától az erdőt!!!GL!

Oldal: 6 / 10 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •