Oldal: 4 / 9 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (83) összesen
Like Tree87Likes

Téma: Hova tűnt a PPB???

  1. #31
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    10.000
    legalább a duplája
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  2. #32
    Lelkes újonc Naturalwest avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Idézet Flush67 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem feltétlenül jelent problémát, de nagyon erősen gondolkodtam/om rajta, hogy érdemes-e belevágni.
    A pozitív oldalon a fejlődés lehetősége és a hiteles edzők voltak elsősorban, de aggasztó dolgokat hallottam.

    Szeretném leszögezni, hogy kizárólag a CG szekcióval kapcsolatban vannak információim.
    Hatalmas lehet a különbség aközött, hogy valaki magában pókerezget, vagy pedig egy backing csoport részeként. Egyedül is képes lehet valaki arra, hogy sokat játsszon, fejlődjön, jobb szintekre jusson (más kérdés, hogy kevesen képesek erre magas szinten egyedül), de mindenkinek hatalmas pluszt adhat egy olyan backing csoport, mint a PPB.

    Egyszerűen azért, mert olyan struktúrával, környezettel, háttérrel rendelkezik, amely lehetővé teszi a játékos számára, hogy motiváltabb legyen, jobban fejlődjön, kapjon technikai téren segítséget, egy inspiráló közösség tagja legyen, kapjon mentális téren is rengeteg pluszt tőlem és Wudantól, kapjon rengeteg segítséget a póker edzőktől, egyszerűen egy ilyen közegbe, ha bekerül valaki, akkor az kihatással lesz az eredményességére.

    Csakúgy, mint ahogy mondják, hogy a körülötted levő 5 ember átlaga vagy, itt is rendkívül fontos egy olyan környezetbe rakni magad, amely húz magával felfele.

    Negatív kritikákat meg ne vedd szentírásnak sehol, mert nem tudhatod sose mi a teljes kép. Félelmetesen hasznos könyveknél látom, amelyek nekem vagy másoknak segítettek megváltoztatni az életüket, hogy vannak, akik mondjuk 1-esre értékelik egy 5-ös skálán. Hogy lehet ez? Az, hogy valaki nem használta ki a benne rejlő potenciált, ami pedig ott volt a könyvben. Ez a hatalmas potenciál ott a PPB-nél is. Rengeteg játékos jutott el nagyszerű szintre, technikai és mentális téren is a csoportnak köszönhetően, és rendkívül hálásak azért, hogy csatlakoztak a csoporthoz.

    Mindenről hallhatsz negatív kritikákat, egyszerűen mert embereknek olyan lehet éppen a gondolkodásmódja, hogy a negatívat akarja valamiben meglátni. Amióta kapom folyamatosan visszajelzéseket emberektől, hogy hogyan változtatta meg az életüket a coachingjaim, tréningjeim vagy írásaim, azóta nem tudok én se túl komoly jelentőséget tulajdonítani annak, ha valaki leszólná az anyagaimat, szimplán csak nem látja meg benne a potenciált, pedig rengeteg embernek nyújt hatalmas pluszt...


    Szóval a potenciál az hatalmas, amit a PPB tud nyújtani, és ahogy én látom igazából a játékosok elég jól ki is használják ennek a jó részét.
    topin, Englandfan, Brader and 10 others like this.

  3. #33
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet Wasserstein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elhiszem. Csak az sem jó, ha sok diák jut egy tanárra, mert akkor nem jut egyenlően idő mindenkire.
    Nemrég én is jelentkeztem egy csapatba, aztán mikor megláttam, h jó esetben 3 hetente jut 1 óra kócsing egy emberre, akkor ki is léptem. 15+ fővel már nehéz boldogulni egyedül.
    mondjuk azt nem tudom, hogy ennél gyakrabban miről szeretnél beszélgetni a coachoddal. A napi munkára, közös elemzésekre, beszélgetésre stb ott a skype csoport.
    A coaching (szerintem) arra van, hogy egy nálad jóval tapasztaltabb játékos néhány hetente tüzetesen átnézze a játékodat, találjon 1-2-3 leak-et, elmondja, hogy hogyan tudod azokat kijavítani, min kell változtatnod. Majd a következő hetekben az elhangozottakat feldolgozod, beépíted a játékodba, és begyakorlod. Ha rendben a játékod, akkkor pedig lehet haladni a stratégiával, új dolgokat bevenni a játékba, új koncepciókat átbeszélni stb... ezekre szintén a fenti feldolgoz/beépít/begyakorol séma érvényes.
    Ha te heti szinten képes vagy új elemeket beépíteni a játékodba, leak-eket kijavítani és a változtatásokat készség szinten alkalmazni, akkor emelem a kalapom, neked valóban kevés a 3heti coaching. Ez esetben minden bizonnyal zseni vagy és amúgy is komoly nyerő játékos lehetsz, vagy leszel hamarosan (és ezt szarkazmus nélkül mondom. vannak ilyen emberek, a többség szerencsére nem ilyen)

    Eddig 3 coach-csal dolgoztam, egy ismert külfödi CG coach-csal, egy ismert magyar CG coach-csal, és most ismét egy magyar HU eddzőm van. Volt szerencsém a heti coaching-hoz, de szerintem nem volt hatékony, mert egyik hétről a másikra nem tudtam annyit haladni, hogy lehessen továbblépni az anyaggal. Persze ilyenkor lehetett nyomni egy live sessiönt, meg ki lehetett elemezni 1-2 handet, de ezekből közel nem tanultam annyit, mint a hibáim struktúrált helyrerakásárból és új koncepciók tematikus átgondolt módon történő beépítéséből.
    Viszont legalább a 10 órás coaching hamar kipörgött, és vehettem a következő csomagot
    Utoljára módosítva: radír által: 2015. 02. 01. 13:00
    Laci24 and ProAdel89 like this.
    "Even a bad reason is better than no reason."

  4. #34
    Lelkes újonc Gab0rG avatara
    Csatlakozott
    2014. 07. 29.
    Hely
    BTN
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Idézet Wasserstein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elhiszem. Csak az sem jó, ha sok diák jut egy tanárra, mert akkor nem jut egyenlően idő mindenkire.
    Nemrég én is jelentkeztem egy csapatba, aztán mikor megláttam, h jó esetben 3 hetente jut 1 óra kócsing egy emberre, akkor ki is léptem. 15+ fővel már nehéz boldogulni egyedül.
    Szia!

    Ha nem publikus, küldd el nekem privátban légy szíves a csoport nevét, köszönöm.

  5. #35
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Naturalwest eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hatalmas lehet a különbség aközött, hogy valaki magában pókerezget, vagy pedig egy backing csoport részeként. Egyedül is képes lehet valaki arra, hogy sokat játsszon, fejlődjön, jobb szintekre jusson (más kérdés, hogy kevesen képesek erre magas szinten egyedül), de mindenkinek hatalmas pluszt adhat egy olyan backing csoport, mint a PPB.

    Egyszerűen azért, mert olyan struktúrával, környezettel, háttérrel rendelkezik, amely lehetővé teszi a játékos számára, hogy motiváltabb legyen, jobban fejlődjön, kapjon technikai téren segítséget, egy inspiráló közösség tagja legyen, kapjon mentális téren is rengeteg pluszt tőlem és Wudantól, kapjon rengeteg segítséget a póker edzőktől, egyszerűen egy ilyen közegbe, ha bekerül valaki, akkor az kihatással lesz az eredményességére.

    Csakúgy, mint ahogy mondják, hogy a körülötted levő 5 ember átlaga vagy, itt is rendkívül fontos egy olyan környezetbe rakni magad, amely húz magával felfele.

    Negatív kritikákat meg ne vedd szentírásnak sehol, mert nem tudhatod sose mi a teljes kép. Félelmetesen hasznos könyveknél látom, amelyek nekem vagy másoknak segítettek megváltoztatni az életüket, hogy vannak, akik mondjuk 1-esre értékelik egy 5-ös skálán. Hogy lehet ez? Az, hogy valaki nem használta ki a benne rejlő potenciált, ami pedig ott volt a könyvben. Ez a hatalmas potenciál ott a PPB-nél is. Rengeteg játékos jutott el nagyszerű szintre, technikai és mentális téren is a csoportnak köszönhetően, és rendkívül hálásak azért, hogy csatlakoztak a csoporthoz.

    Mindenről hallhatsz negatív kritikákat, egyszerűen mert embereknek olyan lehet éppen a gondolkodásmódja, hogy a negatívat akarja valamiben meglátni. Amióta kapom folyamatosan visszajelzéseket emberektől, hogy hogyan változtatta meg az életüket a coachingjaim, tréningjeim vagy írásaim, azóta nem tudok én se túl komoly jelentőséget tulajdonítani annak, ha valaki leszólná az anyagaimat, szimplán csak nem látja meg benne a potenciált, pedig rengeteg embernek nyújt hatalmas pluszt...


    Szóval a potenciál az hatalmas, amit a PPB tud nyújtani, és ahogy én látom igazából a játékosok elég jól ki is használják ennek a jó részét.
    (x) .
    Admin, kidelpiero and ewoksamurai like this.
    A nyúl baszhatja. Élesbe' hátulról.
    snghud.com

  6. #36
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 28.
    Hozzászólások
    329

    Alapbeállítás

    A hozzászólás termékmegjelenítést tartalmaz...
    Ultar likes this.

  7. #37
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Csoszogi33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem, hogy valaha ki lett az jelentve, hogy ők "a világ legjobbjai".
    Én is úgy emlékszek, hogy ez a megnevezés szerepelt az oldalon megjelenő cikkben/felhívásban.
    Ollie likes this.

  8. #38
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 15.
    Hozzászólások
    335

  9. #39
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 03. 20.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    "Ricsi: Dinamikusan fejlődő csapat, amely kellő tőkével és szervezettséggel rendelkezik a hatalmas tapasztalat és tudás mellett. Jó hangulatú csapatmunka folyik és mindet adott ahhoz, hogy szép eredményeket érjünk el. A rendszer remekül felépített, így könnyen fejlődnek a játékosok, a legfontosabb pedig, hogy jól érzi magát a szponzor, az oktató és a játékos egyaránt. Részemről az együttműködésünk úgy kezdődött, hogy kértem egy 1 hónapos próbaidőt, és miután megtapasztaltam a fentebb említett tényezőket, a hosszabb távú csatlakozás mellett döntöttem. Az egyik legfontosabb célom lett, hogy kineveljek több Supernova Elite játékost a 2014-es és 2015-ös évben."

    Ha már megy a folyamatos alaptalan sárdobálás, akkor azért tegyük hozzá, hogy Ricsi, és a PPB tartotta magát az interjúhoz, és ha jól tudom 3-4 SNE játékos lett 2014-ben hyper6maxon.

    És nem sem nem vagyok tag, sem nem vagyok fizetett újságíró...egyszerűen csak nem mindig a negatív dolgokat kell meglátni. Az egyikük, akit személyesen ismerek bukó játékos volt 30 dolláros hyper6maxon..és most nyerő SNE játékos 100+-os téten. Nem hinném, hogy a PPB nélkül ment volna neki ilyen gyorsan. Igen fizetett érte havi rendszerességgel, de még így is többet keresett annál, mint nélkülük tehette volna.

    Ez egy üzlet ahol ha mindkét fél beletesz mindent, akkor mindenki jól jár. Tudom ez sokak szemét szúrja...de a világ már csak ilyen.
    Englandfan, Tir-X, sawwee and 2 others like this.

  10. #40
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Nincs ezzel semmi gond, tanulni kell mert a poker is sport lesz hamarosan mint a sakk es eltunnek a halak online, mar csak egymastol tudnak nyerni a regek. Vannak sakk-klubok, vannak poker klubok is amik egymastol probaljak elnyerni a penzt csak itt backing csoportnak mondjak a klubot. Ma a vilag legjobbja, holnap mar mas.

Oldal: 4 / 9 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •