Oldal: 953 / 975 ElsőElső ... 453853903943951952953954955963 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 9.521 - 9.530 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #9521
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Ti tapasztaltatok már olyat, hogy nem írja jóvá az adott összeget amit épp megnyertél?

    Coralon 10€-ós Hu-ot játszottam, s jött a már-már szokványos belassulás - ilyenkor vagy 15 másodpercet kell várni minden lépésre. Mivel magas vakszinten voltunk már, nem sok volt hátra, így be is húztam. Volt már ilyen, de az még sosem fordult elő, hogy nem íródik jóvá a nyeremény. És nem csak a nyeremény, hanem az én nevezési díjam sem... Le is fotóztam a lobbit, ami kb negyedóra múlva frissült hozzá a valósághoz -. azaz, "addigra" lett vége... Azóta is eltelt még 15 perc és semmi..

    Mindezt megírtam nekik is, remélem, átlátják a helyzetet, mert a szoftverük katasztrófa. Ideértve a teljes Ipokert.

    Ami még érdekesség, hogy ilyenkor a többi HU asztal is megáll, de az MTT-k mennek rendesen.


    Szerk: a parti vége után 45 perccel jóváíródott.
    Utoljára módosítva: Ascent888 által: 2015. 01. 30. 18:31

  2. #9522
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Nekem is volt ilyen kb 4 éve egy kis oldalon amit egy live club csinált,nagyon a nyakukra kellett járni, hogy jóvá írják. Aztán a végén 80€val többet adtak Amúgy h-h nem látlak már PS lobbyban?
    Ascent888 likes this.

  3. #9523
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Idézet Endre1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amúgy h-h nem látlak már PS lobbyban?
    Szia Endre, ez a kérdés kinek szól? És, mi az a "h-h"? (nyilván nem handhistory)

    A Coral ma válaszolt, s jóváírtak 10€-t a "kellemetlenségért". Tiszteletetérdemlő gesztus, megérte írni nekik.
    Utoljára módosítva: Ascent888 által: 2015. 02. 02. 21:50

  4. #9524
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Neked szólt,és a hogy-hogy röviditése itt falun

  5. #9525
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Értem.

    Őszintén és emberesen bevallom, hogy a sárga papírok késztettek egy lightosabb környezetre.. Az utolsó hónap elég BE-re(talán egy kis mínusz)-ra sikerült.. Álltam volna a sarat, ha nincs ez a tényező.

    Tervezem, hogy visszatérek, de hamarosan ostromolni fogom az Ipoker 20€-t, s majd meglátom. Tudom, itt egyszerűbb "helytállni", mint Starson, de olyan szinten megerősödött a mezőny 1-2 hónap alatt(többek között a backingcsoportoknak is köszönhetően), hogy egy bizonyos mennyiség alatt nem éri meg. Mással is foglalkozom a póker mellett, s ilyetén most nem ez a fő prioritás - bevételnek viszont megfelelő. Ha a "karrier" számítana, akkor maradtam volna Starson, mert igazán fejlődni egy erős mezőnyben lehet...

    A másik ok, hogy lejárt a Sharky.
    Utoljára módosítva: Ascent888 által: 2015. 02. 02. 23:02

  6. #9526
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Értem,én mindig úgy képzeltem ha a PSen 15$on tolod akkor kis teremben nyugodtan mehetne az 50€.
    Mivel annyira elmaradnak tudásban,meg elkényelmesednek regek is,gondolom eleve azért nem PSen tolják,mert nem bírják ha akadályba ütköznek,és elég pár meccset tolni, hogy elkerüljenek.(PSen napokig,hetekig tud üldözni néhány pszichopata ) Rosszul gondoltam?

  7. #9527
    Tag Endre1988 avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 05.
    Hozzászólások
    197

    Alapbeállítás

    Írtam privátot! GL

  8. #9528
    Fanatikus tag radír avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    394

    Alapbeállítás

    Idézet Orang3J3ws99 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A PT4-es F-T-R cbet nem egyenlő a barrelezéssel.
    pedig a PT4 ezt írja:
    Percentage of the time that a player bet the river given that he had a chance to do so and he was the last preflop raiser and bet the flop and turn.

    Formula: Number of Times Player Continuation Bet on the River / Number of Times Player Could Continuation Bet on the River


    ez alapján annak kéne lennie. én értek valamit félre?
    "Even a bad reason is better than no reason."

  9. #9529
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2013. 05. 31.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    371

    Alapbeállítás

    Idézet Endre1988 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem,én mindig úgy képzeltem ha a PSen 15$on tolod akkor kis teremben nyugodtan mehetne az 50€.
    Mivel annyira elmaradnak tudásban,meg elkényelmesednek regek is,gondolom eleve azért nem PSen tolják,mert nem bírják ha akadályba ütköznek,és elég pár meccset tolni, hogy elkerüljenek.(PSen napokig,hetekig tud üldözni néhány pszichopata ) Rosszul gondoltam?
    Jól látod, a PS-en van egy-két elképesztő pszichopata, akiket nem tudom, mi motivál 52%-al és csak regekkel játszanak. Valószínű, nem ismerik a Sharkyt. Nem az a gond, hogy nem lehet ellenük legalább BE-t hozni, hanem az, hogy az időmet rabolják.

    Sajnos, nagy visszalépés az IPoker és most, hogy mondod, meg is jött a kedvem a 20-ra..., annyival gyengébb a mezőny, hogy 10Bi mínusz erejéig simán belefér egy próba... Nem várok tovább, vegyesen nyomom a két limitet. Végülis, kicsi az esélye a sikertelenségnek - egyedül az szabhat gátat, hogy hogy állnak hozzám a 20-as regek.

    Köszönöm, s Neked is GL!
    Endre1988 likes this.

  10. #9530
    Idegen
    Csatlakozott
    2014. 06. 05.
    Hozzászólások
    14

    Alapbeállítás

    ps en nincsenek is pszichopaták

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •