Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (83) összesen
Like Tree87Likes

Téma: Hova tűnt a PPB???

  1. #61
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Sziasztok,

    Engedjétek meg, hogy mint a PPB-t belülről ismerő valaki megosszak néhány információt a felmerült kérdésekkel kapcsolatban. Mivel véleményből nyilván csak elfogultat tudnék írni, ezúttal inkább száraz tényekre szorítkoznék.

    - A PPB egyáltalán nem tűnt el, a csoport játékosszáma dinamikusan növekszik, jelen pillanatban több játékosnak nyújtja szolgáltatásait, mint valaha.

    - Az, hogy a vállalt együttműködési időszak lejárta után a játékosok több, mint 95%-a úgy dönt, hogy a PPB-nél marad, arra utal, hogy a játékosok elégedettek az oktatással és a PPB egyéb szolgáltatásaival. A csoport vezetésének deklarált célja, hogy a játékosok többet keressenek a csoport tagjaként, mint amennyit egyedül keresnének. A folytatás mellett döntő játékosok kiemelkedően magas aránya alapján arra lehet következtetni, hogy ez az esetek döntő többségében sikeresen teljesül.

    - A PPB soraiban jelenleg tizen rendelkeznek Supernova Elite státusszal a PS-en, és arra számítunk, hogy év végére ez a szám nagyjából 16-ra emelkedik. Nem tudunk olyan - akár hazai, akár külföldi - backing csoportról, amely hasonló számokat tudna felmutatni.

    - Bár a Cash Game részleg indulásával kapcsolatban valóban felmerültek apróbb nehézségek (amelyek azóta korrigálásra kerültek), ezt a részleget is egy kiemelkedő eredményekkel és egyben komoly edzői tapasztalattal rendelkező, mellesleg Supernova Elite státusszal bíró játékos vezeti.

    -A PPB a csoportba felvételt nyárt játékosok mindegyikének egy hónapos próbaidőt biztosít, amely alatt a játékos teljesen szabadon, kötelezettségektől és következményektől mentesen eldöntheti, hogy szeretné-e vállalni a hosszabb idejű együttműködést. A próbahónap alatt az együttműködés megszakítása mellett döntő játékosok aránya a csoport indulásától a mai napig számított teljes időszakra fél százalék, azaza 0.5% alatt van.

    További felmerülő kérdésekre szívesen válaszolok.

    GL,

    sawweee
    Lordtebeli and Gab0rG like this.

  2. #62
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet Bél@ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Frici se tudja verni a mezőnyt 170k sng után, mégis oktató. Nem kell csodálkozni ha valaki RB pro és oktat, kell egy kis RB kiegészítés
    Edit: kérésre töröltem a korábbi hozzászólásomat.
    Utoljára módosítva: sawwee által: 2015. 02. 06. 15:06

  3. #63
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Bél@ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Frici se tudja verni a mezőnyt 170k sng után, mégis oktató. Nem kell csodálkozni ha valaki RB pro és oktat, kell egy kis RB kiegészítés
    Ezért nem is szeretek ilyen témákra reagálni, mert mindig jön egy zseni, aki teljesen kifordítja amit mond az ember...

  4. #64
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Wasserstein eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    PPB-nél már rakeback pro oktatás is van Lassan tényleg minden szegmenst lefednek.
    Korábban írták is, hogy szarul trackel az oldal. Lehet, hogy közel sem ez a valós eredmény. Írtam is: "ha pontosak az infók"

  5. #65
    Újonc
    Csatlakozott
    2014. 09. 12.
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jaja, szánalmas az a 250K, amit tavaly a játékkal keresett, mi is mondtuk neki, hogy összeszedhetné magát végre.

    Edit: Most nézem a sharkscope-ot, lehet, hogy mégis megfogadta a tanácsunkat, az utolsó 10K játék alatt $20/játékot hoz.
    Sawee te nagyon jól tudod, hogy, ez két teljesen különböző helyzet.

    1.: Tény, hogy a hyper sng játékokon nagyon kicsi az edge és rengeteg rake-t össze lehet hozni. Ebből kifolyólag brutálisan lehet keresni csak az RB-vel, így akár megérheti "bukni" is magán a játékon.

    2.: 175Bi-s downswing nem normális 6max cg-n. Matematikailag elenyésző esélye van, hogyha 5bb/100-al vered a mezőnyt - amit egy oktatótól elvárhatunk - akkor egy ilyen vesztőszériába belefuss.

    Ha 150k handet játszik NL200-on havonta akkor az éves RB-je lesz 48k. Kb. 1M handet kellett volna lejátszania 3 hónap alatt ahhoz, hogy a RB fedezze azt a -35k-t.
    PokerStars Rakeback Calculator

    Én leszarom ezt az egészet, csak kiverte a biztosítékot az, hogy ebben az arrogáns stílusban beszélsz a fórum olvasóihoz. Fricinek a legnagyobb respectem, ez a post egyáltalán nem ellene szólt, de azt hiszem, hogy ez a mondanivalóból lejött.
    Utoljára módosítva: CarlosFerreira által: 2015. 02. 06. 14:01
    OldRknight, Krono and BT86 like this.

  6. #66
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    1. A sok zseninek üzenem hogy kizárólag CG-ről beszéltem! Nyílván más játékokban vastagon megéri csak RB-vel plusszosnak lenni.

    2. Amennyit bukott az illető azt még RB-vel sem hozza plusszba.

    3. Akinek megfelel hogy CG-ben egy miuszos (RB-vel is) játékos oktatja az engem nem érdekel csupán jószándékból felhívtam a figyelmet. Arról meg nem tehetek hogy itt nem lehet normálisan fórumozni mert a sok zseni elkezd tök másról írogatni meg kötözködni.

    Kiemeltem a lényeget a gyengébbek kedvéért.

    Kiegészítésnek meg annyit hogy -100k-val 200-on ne legyen már valaki coach, meg biztos félre van trackelve 4-millió hand és valójában nyerő.
    Utoljára módosítva: OldRknight által: 2015. 02. 06. 13:58
    Krono, BT86 and Laci24 like this.

  7. #67
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Nekem lenne egy kérdésem sawwee! Lehetne róla szó,hogy kb 500K-t kapjak??? Én is szívesen eltologatnám az 500 és 1000es 6 max sng-ket! Így év végére lehet,hogy 17 SNE lenne a csoportban:-)
    Légyszi,légyszi,légyszi!!!!!!
    Laci24 likes this.

  8. #68
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet CarlosFerreira eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én leszarom ezt az egészet, csak kiverte a biztosítékot az, hogy ebben az arrogáns stílusban beszélsz a fórum olvasóihoz. Fricinek a legnagyobb respectem, ez a post egyáltalán nem ellene szólt, de azt hiszem, hogy ez a mondanivalóból lejött.
    Szerintem tök jó, hogy így leírta a dolgokat.
    Fricit meg nem ő hozta fel, hanem Bélánk szerint ugyanaz a 2 szitu. Így erre érkezett válaszként ezt sem tudom elítélni

  9. #69
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  10. #70
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2014. 01. 10.
    Hozzászólások
    78

    Alapbeállítás

    Idézet Bél@ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Frici se tudja verni a mezőnyt 170k sng után, mégis oktató. Nem kell csodálkozni ha valaki RB pro és oktat, kell egy kis RB kiegészítés
    l o l

Oldal: 7 / 9 ElsőElső ... 56789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •