Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (65) összesen
Like Tree53Likes

Téma: Victoria Coren-Mitchell - Nem 22 férfi indult a tornán, hanem 22 idióta

  1. #31
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Voltál te már élő versenyen? Nem sokszor láttam olyat, hogy ne érkeztek volna szexuális célzások/poénok, vagy ne bámulta volna valaki, vagy csak egyszerűen ne kezelték volna másképp őket. Az meg, hogy valakit zavar vagy sem, az a természetétől is nagyban függ szerintem. Liv Boereevel volt itt régebben egy cikk, amikor ír erről, meg hogy hogyan használja ezt ki.
    De megelőzendő a szavaim kiforgatását, nyilván nem lehet általánosítani. De legyen csak 5% aki paraszt, részeg, agresszív, büdös stb stb. Lehet, hogy 1-2 negatív tapasztalat miatt nem is megy többet játszani.
    Igen, voltam. Pont az ilyen emberek miatt egyre ritkábban. Ezek ugyanúgy zavarnak, pedig férfi vagyok. Egy nagy versenyen ettől függetlenül elindulnék. Ha Liv Boeree a maga javára tudja fordítani, akkor sokan mások is szerintem.
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  2. #32
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kár vitatkozni.
    +1

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A nőknek rendezett versenyen nem illene férfiaknak indulni.
    Meghirdetni nem illene ilyen versenyt, vagy akkor úgy kellene kiírni, hogy csak nők indulhatnak.

    Idézet Marcow eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nőnapon se várod a virágot férfiként gondolom. De ezek szerint az is diszkrimináció, mint minden vallás, meg ünnep meg akármilyen nézet, amit nem vall mindenki.
    Valóban nem várom, és nem érzem magam diszkriminálva cseppet sem. A nőnap kialakulásának oka és története jóval összetettebb, minthogy érdemes lenne összeboronálni egy ilyen témával. Vallásokat inkább ne keverjük bele, okoznak elég problémát az emberiségnek maguktól is.
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  3. #33
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az hogy néhány tahó ösztönlény nem tud viselkedni, az egy dolog. Fel kell venni a kesztyűt és visszaszólni, ennyi, Érdekes a top női prokat valahogy nem zavarja a dolog, vagy csak jól leplezik.
    Azt azért kihagytad a számításból, hogy a nők nagy általánosságban érzékenyebben állnak hozzá az őket körülvevő világhoz, empatikusabbak, mint a férfiak. A top női prok meg valószínű "tökösebbek" az átlagnál. Ha szeretnének külön eventeket csak maguknak, hát legyen, én ebben nem látok semmi kivetnivalót. Az hogy ezekre a versenyekre beülhetnek férfiak is, az meg a rendezők f@szsága.

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Annyira nem ertem ezt az alhisztit, amit egyesek rendeznek ennek az eventnek a kapcsan

    Ha egy ferfiembert annyira felhaborit, hogy rendeznek kulon noi eventet, annak inkabb valami mentalis/lelki oka lehet. Legalabbis szamomra megdobbento lenne, ha valaki teljesen komolyan azt allitana, hogy ennek a versenynek a megszervezese ot diszkriminativan erintette es hogy sertve erzi magat emiatt.

    A nok jelenleg kisebbsegnek szamitanak a pokervilagban, a noi eventet azert szervezik, hogy ez valtozzon, punktum. Nem azert szerveznek nekik kulon versenyt, mert nem eleg intelligensek vagy nincs eleg affinitasuk a jatekhoz, sok rendkivul sikeres noi pokeres van aki ezt bizonyitani tudja.

    Aki mar volt eloben pokerezni az tudja, hogy egy kezdonek (akar ferfi, akar no) nem konnyu dolog beilleszkedni, hiszen minden asztalnal van olyan jatekos aki tapasztaltabb, es ezt nem fel eroteljesen hangoztatni.

    Nem tudom mi olyan elkepzelhetetlen azon, hogy egy nyugodtabb, baratibb hangulatban akar valaki megismerkedni egy jatekkal.

    Ha minden kaszinoban udvarias es jolnevelt urak pokereznenek, nem lenne szukseg noi eventre, de valljuk be, jelenleg sajnos nem ez a jellemzo.

    shiningKKingdom, te is azt irod, hogy milyen kivalo alkalom lenne beulni noi asztalhoz, mert tudnal ismerkedni. De ezek a nok nem ismerkedni mennek, hanem zsugazni. Ha csak olyan helyzetben tudsz holgyekkel ismerkedni, ahol egy hulye jogszabaly miatt ra vannak kenyszeritve hogy melletted uljenek akkor oszinte reszvetem.

    Az, hogy egyesek +EV szemuvegen keresztul nezik a vilagot eleg szomoru, de majd egyszer talan rajonnek hogy az elet kicsit tobbrol szol annal, hogy folyton a varhato profitot hajszoljuk.
    banoster, orbitor, Pat and 6 others like this.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  5. #35
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 03.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    +1



    Meghirdetni nem illene ilyen versenyt, vagy akkor úgy kellene kiírni, hogy csak nők indulhatnak.



    Valóban nem várom, és nem érzem magam diszkriminálva cseppet sem. A nőnap kialakulásának oka és története jóval összetettebb, minthogy érdemes lenne összeboronálni egy ilyen témával. Vallásokat inkább ne keverjük bele, okoznak elég problémát az emberiségnek maguktól is.
    na mesélj, ha a vallások sok kárt okoztak, akkor a hitetlenség-ateizmus mennyit?
    annyira korlátolt ez a megállapítás, mint amúgy a véleményed a témáról
    uff

  6. #36
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    shiningKKingdom, te is azt irod, hogy milyen kivalo alkalom lenne beulni noi asztalhoz, mert tudnal ismerkedni. De ezek a nok nem ismerkedni mennek, hanem zsugazni. Ha csak olyan helyzetben tudsz holgyekkel ismerkedni, ahol egy hulye jogszabaly miatt ra vannak kenyszeritve hogy melletted uljenek akkor oszinte reszvetem.

    Az, hogy egyesek +EV szemuvegen keresztul nezik a vilagot eleg szomoru, de majd egyszer talan rajonnek hogy az elet kicsit tobbrol szol annal, hogy folyton a varhato profitot hajszoljuk.
    Ha visszaolvastál volna figyelmesebben, láthattad volna, hogy ez egy reakció volt arra, hogy kapásból az első kommentem után leb*ziztak. Azért próbálkozom más helyzetekben is, majd priviben rád írok, hogy tudsz-e órát adni/mennyiért.

    Nem azzal van problémám, hog szerveznek női versenyeket, meghökkentő módon még azt is megértem, miért az a közvélekedés, hogy nem illek beülni ezekre férfiként. A probléma azzal van, mikor a WSOP-n történik ez, és a győztes ugyanúgy karkötőt kap, mint bármelyik másik nyertes. (tudom, ez a verseny nem ilyen volt, erre személy szerint nem is ültem volna be). Ugyanakkor el tudom képzelni, hogy a 22 férfiból, aki beült, néhány nem a pénzre hajtott elsősorban, hanem tüntetőleg tette ezt. De lehet hogy tévedek, és csak én vagyok mentálisan sérült.

    Ha azon múlna hogy lesz-e WSOP-karkötőm, akkor bizony beülnék meleg- vagy akár nekrofil eventre is, ha hirdetnének ilyet, és jóval alacsonyabb lenne az indulók létszáma. Ha szerinted ez "+EV-szemüveg", áldásom rá.
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  7. #37
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet orbitor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    na mesélj, ha a vallások sok kárt okoztak, akkor a hitetlenség-ateizmus mennyit?
    annyira korlátolt ez a megállapítás, mint amúgy a véleményed a témáról
    uff
    Fogalmam sincs, mert nem vagyok ateista. Hogy megválaszold saját kérdésed, elég ha felmész egy hírportálra, vagy fogsz egy történelemkönyvet. Persze csak ha nem vagy túl "korlátolt" ahhoz, hogy tudj a sorok közt olvasni.

    uff
    tonyi likes this.
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  8. #38
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet shiningKKingdom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha azon múlna hogy lesz-e WSOP-karkötőm, akkor bizony beülnék meleg- vagy akár nekrofil eventre is.
    Hát nekem nincs több kérdésem. De kiváncsi lennék az első meleg nekrofil világbajnokra.
    Marcow and palingenia like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #39
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát nekem nincs több kérdésem. De kiváncsi lennék az első meleg nekrofil világbajnokra.
    "Köztünk járnak... "
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  10. #40
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Én már csak a habzószájú nácizó feministákat hiányolom ebből a topicból. Pls hozzatok egyet.

Oldal: 4 / 7 ElsőElső ... 23456 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •