Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (11) összesen
Like Tree2Likes

Téma: A PTR ismét monitorozza a PokerStars játékosokat

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás A PTR ismét monitorozza a PokerStars játékosokat


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Sajóvelezd
    Hozzászólások
    520

    Alapbeállítás

    Én úgy tudom a napi ingyen keresést már régen eltörölték.
    Tir-X and forzadani3 like this.

  3. #3
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet time4revenge eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én úgy tudom a napi ingyen keresést már régen eltörölték.
    Jól tudod.

  4. #4
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Akkor ezért nem ment... Köszi, javítva!

  5. #5
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 04.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Kíváncsiságból regisztráltam az előbb a PTR-en, és ha minden igaz van 10 ingyenes keresése az embernek. Rákerestem saját magamra, és meg is találtam. Az is stimmelt, hogy pokerstars-on játszom, de nekem úgy tűnt, hogy kamu statok vannak rajta (legalább részben egész biztos). Olyan játkékokra ír 2k+ hand-et, amiket életemben nem játszottam (pl. 0.1/0.25 NLH). Sőt, hand replay-el még le is lehet játszani néhány nagyobb kasszás handet, kár, hogy sosem történtek meg... A nick és a terem (PS) is stimmelt, szóval nem arról volt szó, hogy mással keverném. Kíváncsi vagyok, hogy másnak mennyire valósak a statjai...

  6. #6
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet abc123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kíváncsiságból regisztráltam az előbb a PTR-en, és ha minden igaz van 10 ingyenes keresése az embernek. Rákerestem saját magamra, és meg is találtam. Az is stimmelt, hogy pokerstars-on játszom, de nekem úgy tűnt, hogy kamu statok vannak rajta (legalább részben egész biztos). Olyan játkékokra ír 2k+ hand-et, amiket életemben nem játszottam (pl. 0.1/0.25 NLH). Sőt, hand replay-el még le is lehet játszani néhány nagyobb kasszás handet, kár, hogy sosem történtek meg... A nick és a terem (PS) is stimmelt, szóval nem arról volt szó, hogy mással keverném. Kíváncsi vagyok, hogy másnak mennyire valósak a statjai...
    Nincs kiírva, hogy Sample? Mert akkor valóban mutat dolgokat, de csak példaként, hogy ezt tudja a PTR, de azok nem valósak.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Új regisztrációhoz jár 10 ingyen keresés, de tényleg nagyon pontatlan a tracking, egy CG-s ismerősöm mutatott grafikont és olyan limiteket és játékfajtákat is írt amit soha nem játszott.

    Szerintem valami financiális gondjuk van, ezért minden mindegy alapon újra engedélyezték a PS handek trackelését és próbálnak egy kis pénzt szerezni a premium előfizetésekkel mielőtt bezár a bazár
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 04.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Nem, sehol nem írja, hogy Sample. Tényleges adatokként jeleníti meg őket. Csak kíváncsiságból, ha regisztrálsz és rákeresel a saját nickedre, neked mennyire tűnnek reálisnak a saját adataid?

  9. #9
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 11. 04.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet kriispirolls eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Új regisztrációhoz jár 10 ingyen keresés, de tényleg nagyon pontatlan a tracking, egy CG-s ismerősöm mutatott grafikont és olyan limiteket és játékfajtákat is írt amit soha nem játszott. Szerintem valami financiális gondjuk van, ezért minden mindegy alapon újra engedélyezték a PS handek trackelését és próbálnak egy kis pénzt szerezni a premium előfizetésekkel mielőtt bezár a bazár
    Valszeg, ugyanaz a helyzet, mint néhány kisebb társkereső oldalakon, ahol, amig nincs meg az a "kritikus tömeg", ami ahhoz kell, hogy az ember úgy érezze, megéri előfizetni, az üzemeltetők maguk kreálnak profilokat. Emlékszem, egy ilyenre én is regeltem anno, és amikor nem lépet be az ember hosszabb ideig, akkor hirtelen jött az értesítés, hogy valami 18-20 éves modell kinézetű lány (40 múltam) küldött egy szívet/mosolyt vagy mitudomén mit, akiről sikított, hogy kamu a profil Ugyanez lehet a PTR-el is, ahhoz, hogy az ember úgy érezzé, hogy megéri kiköhögni az előfizetési díjat, ahhoz kell az az illúzió, hogy ha rákeres valakire, akkor mindenkiről van használható info...

  10. #10
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Idézet abc123 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, sehol nem írja, hogy Sample. Tényleges adatokként jeleníti meg őket. Csak kíváncsiságból, ha regisztrálsz és rákeresel a saját nickedre, neked mennyire tűnnek reálisnak a saját adataid?
    nálam már régen is pontatlan volt.
    "A végtelenbe és tovább"

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •