Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 25 (25) összesen
Like Tree17Likes

Téma: A 888poker változtat rakeback rendszerén - háborognak a nagy volumenű játékosok

  1. #21
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Azon múlik a dolog, hogy a regektől elvett pénz vajon jóval kevesebb-e, mint a fisheknek visszaosztott. A választ szerintem mindenki sejti.

    Ha 100 dollárja van a fishnek, akkor a reg nem 100-at fog nyerni tőle, mert mindig levonódik a rake. Ha egy reg és egy fish is 100 dollárral indul, akkor a fish csődölésének időpontjában a fishnél 0 lesz, a teremnél és a regnél pedig összeadva 200. Az, hogy ebből mennyi van a regnél, attól függ, hogy mennyi időbe telt elnyernie a pénzt, pontosabban, hogy mekkora handek voltak postflop eközben. Minél több, annál több rake vonódott le időközben.
    Ha a reg 10 dollár rakebackje helyett a fish kapna 20-at, akkor a reg valószínűleg előbb elnyeri ezt a 20-at, mint hogy 10 dollár elmenjen belőle rake-re, azaz jobban jár. Viszont ha 10 dollárt kap a fish, akkor amíg elnyeri a reg tőle ezt a pénzt, addig a rake lecsippenti egy részét ennek.

    És azt se felejtsük el, hogy a contributed rake számítás a regeket sújtja alapból is. 100% rakeback esetén sem zárna 200 dollárral a reg és 0-val a terem.

  2. #22
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Vegyünk egy példát. Max Rockatansky ausztrál hobbipókeres péntek esténként 2 órát játszik a 888-on nl100-on. Max nem játszik túl hülyén, nem limpel EP K3o-val, megbízhatóan bukik 10-15bb/100-at, nem többet. Éves szinten 1000$ körüli összeget költ kedves hobbijára. Minden január 1-én odaklikkel a 888 lobbyjában a megfelelő helyre, hogy kiváltsa éves rakebackjét.
    Nézzük, mi történne Maxxel 2016.01.01-én, ha a régi vip rendszer maradna a 888-on:
    Max odaklikkel a megfelelő helyre a 888 lobbyjában, és elkeseredve konstatálja, hogy 2015-ös évre kiváltható rakebackje 25$. Az elbukott 1000$-hoz képest igencsak kevesli, elveszítjük őt, új hobbit keres, és 2016-ban ezt az 1000$-t kenguru simogatásra, bumeráng dobálásra költi, esetleg vesz belőle egy 1974-es Ford Falcon-t, amit egész évben tuningolgat a garázsában.
    Ezzel szemben az új vip rendszerben:
    Max odaklikkel a megfelelő helyre a 888 lobbyjában, szemében örömkönnyekkel megpillantja a csodálatos 31,20$-os fantasztikus összegű rakebackjét, látja, hogy hobbija nem értelmetlen pénzszórás, azonnal befizet újra 1000$-t, és 2016-ot pontúgy tölti le, mint 2015-öt.

    Én eddig azt hittem, hogy:
    a, Max őrült
    b, Max nem létezik

    DE!!!
    A 888 menedzsmentjétől megtudtuk, Max nemcsak, hogy létezik, hanem példája olyannyira általánosnak tekinthető, hogy az nl100-as regeknek gyakorlatilag örömmel éri meg lemondani rakebackjük negyedéről.

  3. #23
    szr
    szr nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    225

    Alapbeállítás

    Vajon valaki tud arra épeszű magyarázatot adni, hogy miért kell több rake-et fizetni a hobbijátékosoknak?

    Kinek fáj, ha azok a megélhetési pókeresek, akiknek a csökkentett rakeback miatt már nem éri meg itt játszani, másik terembe mennek, vagy más munkát keresnek?

    A teremben maradó regeknek nem fáj, mert jobb lesz a reg-fish arány.
    A hobbijátékosoknak nem fáj, mert jobb lesz a reg-fish arány.
    A teremnek nem fáj, mert jobb lesz a reg-fish arány.

    Lehet próbálkozni a Starson! Ja, hogy ott még a jobb rakeback ellenére is vesztő vagy a megszokott limiteden? Sze lá ví!

  4. #24
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.748

    Alapbeállítás

    Jah, végül is kinek fájna, ha eltörölnének minden rakebacket, legfeljebb abbahagyja a regek 90%-a, és milyen jól jár a maradék 10.

  5. #25
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Jól benéztem.
    Nottobe likes this.

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •