Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2015. 02. 11

    Lapok:
    Játék: NLHE MTT leosztás
    Játékosok: 9 fő
    Pozició: BB
    Kis vak:
    Nagy vak:

    Online pókerezel a TCOOP főversenyének korai szakaszában, amikor TT lapokat kapsz az osztótól. Az UTG+2-ben ülő, 15 hand alapján 33/20/12-t játszó játékos 300-ig emel, amit az MP1-ben ülő, postflop passzív, 15 hand alapján 13/7-es játékos akit egy Sharkscope keresés után micro tétes regulárként kategorizálsz, és az ismeretlen kisvak is tart. Te a nagyvakból 1,550-ig squeezelsz, amit az UTG+2 és az MP1 is tart. A 744 flopon 2,475-t hívsz amit csak az MP1 ad meg. A Q turn-ön mindketten passzoltok, a riverre a 2 jön, mit teszel?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Mostanában gondolkoztam pont ezeken a vékony value beteken, amit szívesen alkalmazok élőpókerben. De arra gondoltam, hogy ha valaki hiv harmad potot, amiről üvölt hogy vékony value-bet, akkor nem érdemes blöffbe fordítani a lapot (mondjuk egy 9000-es visszaemeléssel)?

  3. #3
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mostanában gondolkoztam pont ezeken a vékony value beteken, amit szívesen alkalmazok élőpókerben. De arra gondoltam, hogy ha valaki hiv harmad potot, amiről üvölt hogy vékony value-bet, akkor nem érdemes blöffbe fordítani a lapot (mondjuk egy 9000-es visszaemeléssel)?
    De igen, de ezt egy passzív játékos nem fogja meglépni.

  4. #4
    Őstag Wasserstein avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 07.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    1.181

    Alapbeállítás

    Gyorsan behúzzuk a TCOOP főversenyt és a következő érdekes partik már a makaói high stakes heads up-ról fognak szólni Phil Ivey ellen
    "A végtelenbe és tovább"

  5. #5
    Idegen Bet4Bust avatara
    Csatlakozott
    2014. 11. 26.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mostanában gondolkoztam pont ezeken a vékony value beteken, amit szívesen alkalmazok élőpókerben. De arra gondoltam, hogy ha valaki hiv harmad potot, amiről üvölt hogy vékony value-bet, akkor nem érdemes blöffbe fordítani a lapot (mondjuk egy 9000-es visszaemeléssel)?
    Ha ezt a gondolatmenetet valaki bővebben kifejtené, milyen ellenfél ellen?, milyen boardon?, milyen line után? példa hand(ekk)el, ezért hálás lennék.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •