Oldal: 2 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (40) összesen
Like Tree51Likes

Téma: totya0611 feb-15. verseny% eladás

  1. #11
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Charliegore8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Titcar, én úgy gondolom ill. tudom, hogy értelmes ember vagy. Az szerintem természetes, hogy utánanézel a korábbi eredményeknek mielőtt vásárolsz %-ot, és ezt mindenki tegye így. Nyugodtan tehet fel kérdéseket is a vásárló, de konkrétan a te kérdésed ebből a szempontból értelmezhetetlen, illetve nem az üzlet/vásárlás létrejöttét segítő kérdés. (Kb. olyan mint, amikor akarsz venni egy monitort, és megkérdezed, hogy miért X az ára. Nyilván azért, mert aki el akarja adni, annyi pénzt szeretne kapni érte.) Több értelmét láttam volna annak, amennyiben vásárolni szeretnél %-ot, akkor elmondod, hogy X% markup-pal érdekelne %. Valamiért nem érzem azt, hogy lett volna ilyen szándékod.
    nem igazán jó a példád, ha veszek egy monitort, azt nem azért veszem, hogy 3 nap múlva több pénzem legyen, hanem hogy használjam az áránál pedig azt nézem, hogy adott pénzért tudok-e jobbat venni, vagy adott minőséget olcsóbban.

    mivel az utóbbi hetekben sok topicot láttam az illetőtől gondoltam benézek már... mivel semmi alátámasztását nem találtam annak, hogy indokolt lenne markup, ezért kérdeztem, hátha van valami ami kimaradt a képből, de úgy látom nem

    az hogy a kérdés vagy az arra adott (bizonyára viccesnek szánt ) válasz segítette-e jobban bármilyen üzlet létrejöttét, meg mindenki döntse el saját belátása szerint
    Utoljára módosítva: titcar által: 2015. 02. 14. 13:26
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  2. #12
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    240

    Alapbeállítás

    Olvasd el még egyszer, és értelmezd!
    totya0611 likes this.

  3. #13
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 01. 13.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Charliegore8 +1

  4. #14
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet Charliegore8 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Olvasd el még egyszer, és értelmezd!

    Az szerintem kevés de ha esetleg nem tudod értelmezni, akkor szólj és nagyon szívesen elmagyarázom neked.
    Utoljára módosítva: totya0611 által: 2015. 02. 15. 03:20

  5. #15
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    semmilyen számokról nem írtam
    opr 2013 és 14-re is negatív roit mutat és a late finish ill. itm %ot sem láttam épp kiemelkedőnek.
    nyilván szabad piac van, senki nem állította az ellenkezőjét. Lehet hogy meglepő, de van aki előbb utánanéz / kérdez és utána vesz / nem vesz %ot és nem fordítva

    és lehet meglepő, de ha hülyeségeket írkálsz, az sem növeli a bizalmat
    Látszik,hogy nem nagyon vagy képben a pókerrel kapcsolatban de mondjuk itt is inkább ha vetted volna a fáradtságot és jobban utána néznél a dolgoknak akkor lehet,hogy nem írnál ilyen hülyeségeket

    Nyilván nekem soha nem lesz olyan kiugróan magas a late finish + a itm%-om, mivel én nem nagyon játszok 180 fos sng-t ( én eddig kb 1000db-t játszottam le) Mert ha jól megfigyeled, akkor azoknak a játékosoknak, akik ezt is tolják a mtt közben, szinte csak és kizárólag azoknak lesz ilyen magas(meg persze a zseniknek nyugodtan néz meg pár játékost) és a másik ok,hogy mivel én kis tétű mtt-ket tolok ahol iszonyat magas az indulok száma nyilván az is rondítja az összképet.

    Igen ezzel nem tudok, és nem is akarok vitatkozni,hogy 2012 óta nem nyertem a neten semmit de szerencsére mondhatom azt,hogy az ország legjobb játékosai foglalkoznak velem és egytől-egyik azt mondják, hogy csak apro dolgokon kéne változtatni (és mivel ezt mind ingyen kapom így nyilván nem önös érdekből mondják)

    Nyilván ha érezném,hogy azért nézel be a topicba mert szeretnél %-ot venni akkor nyilván komolyan válaszoltam volna neked de ezt mind2-en tudjuk,hogy nem így van
    Utoljára módosítva: totya0611 által: 2015. 02. 15. 07:04

  6. #16
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Látszik,hogy nem nagyon vagy képben a pókerrel kapcsolatban de mondjuk itt is inkább ha vetted volna a fáradtságot és jobban utána néznél a dolgoknak akkor lehet,hogy nem írnál ilyen hülyeségeket

    Nyilván nekem soha nem lesz olyan kiugróan magas a late finish + a itm%-om, mivel én nem nagyon játszok 180 fos sng-t ( én eddig kb 1000db-t játszottam le) Mert ha jól megfigyeled, akkor azoknak a játékosoknak, akik ezt is tolják a mtt közben, szinte csak és kizárólag azoknak lesz ilyen magas(meg persze a zseniknek nyugodtan néz meg pár játékost) és a másik ok,hogy mivel én kis tétű mtt-ket tolok ahol iszonyat magas az indulok száma nyilván az is rondítja az összképet.

    Igen ezzel nem tudok, és nem is akarok vitatkozni,hogy 2012 óta nem nyertem a neten semmit de szerencsére mondhatom azt,hogy az ország legjobb játékosai foglalkoznak velem és egytől-egyik azt mondják, hogy csak apro dolgokon kéne változtatni (és mivel ezt mind ingyen kapom így nyilván nem önös érdekből mondják)

    Nyilván ha érezném,hogy azért nézel be a topicba mert szeretnél %-ot venni akkor nyilván komolyan válaszoltam volna neked de ezt mind2-en tudjuk,hogy nem így van
    én csak a színes gombokat nyomogatom random, ebből nem következik, hogy bármiről is kéne, hogy fogalmam legyen
    maximum lemaradtam az évszázad bizniszéről

    vettem már %ot negatív rois emberből, nem is 1x, igaz azok nem sértődtek be az 1. kérdésen
    kriispirolls likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  7. #17
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 21.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Sztem nincs különbség 180ból "late finish"elni (utsó 10%-ba lenni) és 20000-ből a top 2000-be kerülni...
    WINAMAXDONK likes this.

  8. #18
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet Ru5ty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sztem nincs különbség 180ból "late finish"elni (utsó 10%-ba lenni) és 20000-ből a top 2000-be kerülni...
    Erre csak azt tudom mondani,hogy csinálj 2 különböző account-ot és próbáld ki,hogy az egyiken csak sng-t játszol, és a másikon meg csak mtt-t meglepő dolgot fogsz látni.

  9. #19
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erre csak azt tudom mondani,hogy csinálj 2 különböző account-ot és próbáld ki,hogy az egyiken csak sng-t játszol, és a másikon meg csak mtt-t meglepő dolgot fogsz látni.
    A 180-asokon nem 27 főt díjaznak?

  10. #20
    Fanatikus tag zvar19 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de szerencsére mondhatom azt,hogy az ország legjobb játékosai foglalkoznak velem és egytől-egyik azt mondják, hogy csak apro dolgokon kéne változtatni (és mivel ezt mind ingyen kapom így nyilván nem önös érdekből mondják)
    akkor ha ez igaz,akkor miert nem ok vesznek beloled szazalekokat? nyilvanvaloan azert nem,mert nem tartanak olyan jo befektetesnek es ezert kinalod magad a tobbnyire (es sajnos egyre inkabb) inkompetens szerencsevadaszok altal latogatott akademia kozonsegenek...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •