Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (40) összesen
Like Tree51Likes

Téma: totya0611 feb-15. verseny% eladás

  1. #21
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 21.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erre csak azt tudom mondani,hogy csinálj 2 különböző account-ot és próbáld ki,hogy az egyiken csak sng-t játszol, és a másikon meg csak mtt-t meglepő dolgot fogsz látni.
    Ha ez igy van, mi okozza a különbséget?

  2. #22
    PA addict Flush67 avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hozzászólások
    2.229

    Alapbeállítás

    Idézet Ru5ty eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha ez igy van, mi okozza a különbséget?
    A 180-asokon 27 főt díjaznak

  3. #23
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 09. 21.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás

    De attól még a top 10% a top 18... az más ügy, hogy min. cashelt vagy sem.

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder kriispirolls avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    783

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    a legfontosabb,hogy miért is gondoltam,hogy korrekt az 1,1mu (amúgy halkan teszem hozzá,hogy szabad piac van) hogy a ps-n a 0-110$ közötti verseny díj nevezés után közel 21% roi-val rendelkezem
    és itt ebben a csomagban ha megnézed a 55$-os verseny a legnagyobb
    Folyamatosan ezer éves számokkal dobálózol. Ha 2012 szeptembere óta nézem, akkor a 0-110 közötti versenyeken stabil bukó vagy. Rengeteg regulár van aki pár éve még szépen tudott nyerni de azóta nem dolgozik eleget a játékán és breakeven/bukó reg lett, ilyen ez a játék. Amúgy a 21% ROI szerintem alapból nem olyan magas, hogy MU-t indokoljon, de ez a személyes véleményem.

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Nyilván nekem soha nem lesz olyan kiugróan magas a late finish + a itm%-om, mivel én nem nagyon játszok 180 fos sng-t ( én eddig kb 1000db-t játszottam le) Mert ha jól megfigyeled, akkor azoknak a játékosoknak, akik ezt is tolják a mtt közben, szinte csak és kizárólag azoknak lesz ilyen magas(meg persze a zseniknek nyugodtan néz meg pár játékost) és a másik ok,hogy mivel én kis tétű mtt-ket tolok ahol iszonyat magas az indulok száma nyilván az is rondítja az összképet.

    Igen ezzel nem tudok, és nem is akarok vitatkozni,hogy 2012 óta nem nyertem a neten semmit de szerencsére mondhatom azt,hogy az ország legjobb játékosai foglalkoznak velem és egytől-egyik azt mondják, hogy csak apro dolgokon kéne változtatni (és mivel ezt mind ingyen kapom így nyilván nem önös érdekből mondják)
    Szűrj rá néhány nagy nyerő regular scheduled versenyeire, látni fogod hogy az ITM és a late finish % is magasabb, pedig ebben nincsenek benne az 180 SNGk.

    Ha az ország legjobb játékosai foglalkoznak veled és azt mondják hogy apróságokon kéne csak változtatni akkor miért nem backel senki?

    Én sokáig csak szemlélőként követtem ezt a piacteres bohóckodást amit művelsz, de amikor egy sima MU-val kapcsolatos érdeklődésre ilyen nagyképű választ adsz aztán egy többszörös SNE játékosra azt mondod hogy nincs képben a játékkal az azért elég durva

    Az a mázlid hogy sok százalékvásárló nem veszi a fáradságot hogy a Sharkscopeon ráklikkeljen a grafikonra, csak a totál statokat nézik, ezért el tudnak menni ezek a csomagok.

    Azon különösen jól szórakoztam amikor kijelentetted hogy abbahagyod az online pokit de azért kiraktál egy utolsó csomagot Sunday 500 meg ilyen jellegű versenyekkel

    GL a továbbiakban!
    zvar19, Krono, soso78 and 16 others like this.
    ''All-in helyzetekben overpárokkal mutatás után furcsa dolgok történnek velem.''

  5. #25
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Megneztem meg csufi-t is aki ad el rendszeresen es neki jobb a statisztikaja, megsem hasznal markupot hanem a nyeremenybol megtart talan 20%t, lehet ezt kellene neked is.

  6. #26
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 24.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Szegény Totya rengeteget kap !

  7. #27
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Folyamatosan ezer éves számokkal dobálózol. Ha 2012 szeptembere óta nézem, akkor a 0-110 közötti versenyeken stabil bukó vagy. Rengeteg regulár van aki pár éve még szépen tudott nyerni de azóta nem dolgozik eleget a játékán és breakeven/bukó reg lett, ilyen ez a játék. Amúgy a 21% ROI szerintem alapból nem olyan magas, hogy MU-t indokoljon, de ez a személyes véleményem.


    Én nem tudom és nem emlékszem,hogy mikor is dobálóztam volna ezer éves számokkal. Kíváncsi lennék te honnan tudod azt,hogy én mennyit foglalkozok,hogy jobb játékos legyek? de te ezek szerint kb azt mondod,hogy aki mondjuk nem nyer 2-3 honapig akkor az ne tegyen ki mu-t mert akkor az már szar játékos? kb itt cseng a fülemben amit egyszer az Aptok mondott az egyik videóban,hogy aki nyert egyszer 120k-t az miért nem bukhatja el az egészet. És ha már ennyire vetted a fáradságot és rám kerestél a sharkscop-on akkor nézd már meg plz hogy hány versenyt is játszottam le azóta(segítek 4k-t) na ha ez neked olyan sok,hogy ebben ne legyen egy kisebb dow akkor én inkább azt ajánlom,hogy még most hagyd abba a pokert amíg még nyerő vagy(persze ha az vagy )

    amúgy ha van kedved nézd meg ezt az embert a sharkscop-on

    I AmLegend11
    Utoljára módosítva: totya0611 által: 2015. 02. 19. 12:15

  8. #28
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Szűrj rá néhány nagy nyerő regular scheduled versenyeire, látni fogod hogy az ITM és a late finish % is magasabb, pedig ebben nincsenek benne az 180 SNGk.

    Ha az ország legjobb játékosai foglalkoznak veled és azt mondják hogy apróságokon kéne csak változtatni akkor miért nem backel senki?

    Én sokáig csak szemlélőként követtem ezt a piacteres bohóckodást amit művelsz, de amikor egy sima MU-val kapcsolatos érdeklődésre ilyen nagyképű választ adsz aztán egy többszörös SNE játékosra azt mondod hogy nincs képben a játékkal az azért elég durva

    Az a mázlid hogy sok százalékvásárló nem veszi a fáradságot hogy a Sharkscopeon ráklikkeljen a grafikonra, csak a totál statokat nézik, ezért el tudnak menni ezek a csomagok.

    Azon különösen jól szórakoztam amikor kijelentetted hogy abbahagyod az online pokit de azért kiraktál egy utolsó csomagot Sunday 500 meg ilyen jellegű versenyekkel

    GL a továbbiakban!

    "Ha az ország legjobb játékosai foglalkoznak veled és azt mondják hogy apróságokon kéne csak változtatni akkor miért nem backel senki?"

    Erre csak azt tudom írni,hogy te kétségbe mered vonni egy Bélabácsi szavait? és nyilván több oka is lehet,hogy miért is nem backel-nek( mert lehet,hogy én nem akartam vagy már voltam) de gondolom ezt is te jobban tudod

    "Én sokáig csak szemlélőként követtem ezt a piacteres bohóckodást amit művelsz, de amikor egy sima MU-val kapcsolatos érdeklődésre ilyen nagyképű választ adsz aztán egy többszörös SNE játékosra azt mondod hogy nincs képben a játékkal az azért elég durva"

    Jaj ezen én ***** jót nevettem mikor ezt hoztad fel példának,te tudod,hogy ennek az embernek milyen
    volt a grafja mikor elérte a SNE-t? és nyilván nem fogok komolyan válaszolni neki mikor tudom,hogy miért is kérdezte


    "Szűrj rá néhány nagy nyerő regular scheduled versenyeire, látni fogod hogy az ITM és a late finish % is magasabb, pedig ebben nincsenek benne az 180 SNGk."

    Komolyan kérlek ne legyél már ennyire buta,hogy nem tudod értelmezni amit írtam. segítek hátha megérted persze ha pontosak az infok amit kapok, szerinted miért van az,hogy a Béla nem engedi játszani a backelteknek hétvégen a storm meg bigger11 típusú versenyeket?
    Utoljára módosítva: totya0611 által: 2015. 02. 19. 12:17

  9. #29
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Először is no offense.


    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erre csak azt tudom mondani,hogy csinálj 2 különböző account-ot és próbáld ki,hogy az egyiken csak sng-t játszol, és a másikon meg csak mtt-t meglepő dolgot fogsz látni.
    Én közel sem vagyok zseni, de csak ps mtt-n 19%os itm-em van 8k alatt, 180ason 60k db alatt 14%.



    "Komolyan kérlek ne legyél már ennyire buta,hogy nem tudod értelmezni amit írtam. segítek hátha megérted persze ha pontosak az infok amit kapok, szerinted miért van az,hogy a Béla nem engedi játszani a backelteknek hétvégen a storm meg bigger11 típusú versenyeket?"

    Ez nettó hülyeség.


    Iamlegend11 nem tudom mire jó példa. Az egyik legbutább reg.

    Ha már így bepofátlankodtam, akkor MU-ról is leírom a véleményem:

    1: Totya annyiért teszi ki, amennyiért akarja. Ez nem olyan, mintha a tescoban túláraznák a termékeket, mivel ott a vásárló ki van szolgáltatva több dolognak is, itt viszont elvárható, hogy a vásárló tisztában legyen Totya eredményeivel, stb stb. Szóval emiatt Totyát nem kéne b@szogatni.

    2: Titcarnak is igaza van, pont akkor alig játszottál Totya a legkevesebbet, amikor a legtöbbet fejlődött a mezőny, és még akkor is bukó voltál (tudom, hogy 4k nem minta). Plusz, ha nem lettek volna megnyilvánulásaid a fórumon (amikor kijöttél párszor a sodrodból), akkor szerintem fele ennyi embernek lenne baja az MU-val.
    Utoljára módosítva: Krono által: 2015. 02. 19. 12:22
    totya0611 likes this.

  10. #30
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet Krono eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Először is no offense.




    Én közel sem vagyok zseni, de csak ps mtt-n 19%os itm-em van 8k alatt, 180ason 60k db alatt 14%.



    "Komolyan kérlek ne legyél már ennyire buta,hogy nem tudod értelmezni amit írtam. segítek hátha megérted persze ha pontosak az infok amit kapok, szerinted miért van az,hogy a Béla nem engedi játszani a backelteknek hétvégen a storm meg bigger11 típusú versenyeket?"

    Ez nettó hülyeség.


    Iamlegend11 nem tudom mire jó példa. Az egyik legbutább reg.

    Ha már így bepofátlankodtam, akkor MU-ról is leírom a véleményem:

    1: Totya annyiért teszi ki, amennyiért akarja. Ez nem olyan, mintha a tescoban túláraznák a termékeket, mivel ott a vásárló ki van szolgáltatva több dolognak is, itt viszont elvárható, hogy a vásárló tisztában legyen Totya eredményeivel, stb stb. Szóval emiatt Totyát nem kéne b@szogatni.

    2: Titcarnak is igaza van, pont akkor alig játszottál Totya a legkevesebbet, amikor a legtöbbet fejlődött a mezőny, és még akkor is bukó voltál (tudom, hogy 4k nem minta). Plusz, ha nem lettek volna megnyilvánulásaid a fórumon (amikor kijöttél párszor a sodrodból), akkor szerintem fele ennyi embernek lenne baja az MU-val.
    Na először is végre egy értelmes hozzászólás is van

    nyilván egy kicsit ki lett sarkítva a dolog de kb ezt ügy értettem,hogy egyszerűen nem tudsz annyit lejátszani egy bigger vagy egy storm típusú játékból ami szerintem valós képet tudna mutatni mint mondjuk ugye egy 180-fos sng-n mivel lehet,hogy egész életed során nem fogsz akár csak a top 10% ba bekerülni nem,hogy megnyerd


    Nyilván ezért is irtam azt le,hogy ha pontosak az infok amiket hallottam, de mondom nekem azt mondták,hogy akik kis buyinu versenyeket tolnak csak azok nem indulhatnak. én kérek elnézést ,hogy ha hülyeséget irtam.

    kb én is ezt akartam mondani,hogy kb senkinek semmi köze hozzá hogy teszek e rá vagy sem

    persze nyilván én is lehettem volna egy kicsit visszafogottabb de egyszerűen nálam is elszakad néha a cérna mikor ilyen okosak találnak meg mint pl ez a rezsö

    ezt a legend gyereket meg csak azért próbáltam felhozni,(lehet,hogy buta nem ismerem) csak láttam,hogy mennyit játszik és,hogy milyen dow-ja volt 2013-ban 26ezer versenyen keresztül.
    Utoljára módosítva: totya0611 által: 2015. 02. 19. 13:42

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •