Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (35) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Feri Zoltán a Póker Akadémia Open 2 bajnoka!

  1. #21
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet MrChaotic eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úristen, Feri Z nyerte a versenyt?! De hát ő egy tiltgép és kb annyira nehéz olvasni, mint egy hat évesnek az Ablak-Zsiráfot. Egy időben sokat játszottam vele casht, de még soha nem láttam nyerni, tényleg, még soha. Jövőre én is kimegyek, nem kérdés. :-)

    Persze ettől eltekintve gratulálok neki, kiülte, behúzta, ilyen a póker.
    Tegnap is tiltelhetett volna, talán akkor nem tart fél napig a HU. Bár én remekül szórakoztam rajtuk.

  2. #22
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Nos én nem ismerem Feri Z-t. Arra hogy nagy az edgünk ott van hogy +5% a kritérium ami kell a blöfhöz. Ha azt mondod kevés nézzük meg 10%-al de valahogy közelítsük meg matematikai alapon. Hát bet fold rangből én csak abból tudok kiindulni amit Máté mondott, hogy ő arra számított 2 párokat bet foldol a BB. Ezt nem tudom mínősíteni mert nem láttam a közvetítést és nem ismerem Feri Z játékát. De szívesen kiszámolnám, hogy jó e szóval ha olvasod ezt Feri Z megírhatnád, hogy bet/foldolsz e két pért itt.

  3. #23
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    Na, már megint kezdődik ez a fish-ezés. Ha egy külföldiről lenne szó, azt mondanám, okés, mivel úgysem olvassa. DE:

    1. Ha fish, miért kell betámadni?

    not EVER insult fish, or show any disrespectful behavior vs them especially sitting out when a fish sits out

    Uakkora leak bántani a fish-t, mint bármely játéktechnikai hiba, manapság még nagyobb is.

    2. Magyar live játékosként biztos ide is felnéz, különösen most, a győzelme apropóján. Engem igencsak rossz érzéssel töltene el, ha ilyeneket olvasnék magamról. Miért kell elvenni mások örömét, ha neked ettől semmivel sem lesz jobb????

    ui. amúgy még a Miami-ban játszottam vele, talán a 100k-s szatján, közvetlen balomon ült. Rendes, csendes volt, nem volt nagypofájú, nem úgy, mint az ottani "haramiák", idióta senkiháziak.

    Nem azért védem, mert a haverom, a nevét is már rég elfelejtettem...
    oTBo, chau, andada and 3 others like this.

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 11. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    789

    Alapbeállítás

    amúgy most már kiváncsi vok, h volt ez a parti.

    floptól kezdve:

    ch-c, ch-ch, bet-ai v ch-ch, ch-c, bet-ai?

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2014. 09. 08.
    Hozzászólások
    598

    Alapbeállítás

    Idézet peraspera eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ui. amúgy még a Miami-ban játszottam vele, talán a 100k-s szatján, közvetlen balomon ült. Rendes, csendes volt, nem volt nagypofájú, nem úgy, mint az ottani "haramiák", idióta senkiháziak.
    nyugi, azóta asszimilálódott.

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder Riddler1988 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    830

    Alapbeállítás

    Grat Máté!

    Amúgy nem értem miért ez a szegényes tudósítás az FT-ről. Miért nem lehet leírni legalább az emberek kieső partijait? Ok, hogy ott volt live, de aki nem tudta nézni az most csak bámul mint borjú az új kapura.
    Dozso likes this.

  7. #27
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 03.
    Hozzászólások
    238

    Alapbeállítás

    Grat!

  8. #28
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 09. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    363

    Alapbeállítás

    A stream elérhető lesz az oldalon feltöltve? Zolit ismerem, anno kb 3 évig egy helyen toltuk,így szívesen megnézném.
    Az elhangzott vádakat sem megerősíteni, sem cáfolni nem szeretném
    Utoljára módosítva: BennyGothiv által: 2015. 02. 18. 13:31

  9. #29
    Fáradhatatlan grinder Slynzor avatara
    Csatlakozott
    2009. 12. 07.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    923

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos én nem ismerem Feri Z-t. Arra hogy nagy az edgünk ott van hogy +5% a kritérium ami kell a blöfhöz. Ha azt mondod kevés nézzük meg 10%-al de valahogy közelítsük meg matematikai alapon. Hát bet fold rangből én csak abból tudok kiindulni amit Máté mondott, hogy ő arra számított 2 párokat bet foldol a BB. Ezt nem tudom mínősíteni mert nem láttam a közvetítést és nem ismerem Feri Z játékát. De szívesen kiszámolnám, hogy jó e szóval ha olvasod ezt Feri Z megírhatnád, hogy bet/foldolsz e két pért itt.
    Ja, hogy ez FZ ellen ment, akkor elnéztem. Azt hittem, hogy "Pikkász" ellen. Így valóban nagyobb FE lesz azért

  10. #30
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 12. 08.
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos én nem ismerem Feri Z-t. Arra hogy nagy az edgünk ott van hogy +5% a kritérium ami kell a blöfhöz. Ha azt mondod kevés nézzük meg 10%-al de valahogy közelítsük meg matematikai alapon. Hát bet fold rangből én csak abból tudok kiindulni amit Máté mondott, hogy ő arra számított 2 párokat bet foldol a BB. Ezt nem tudom mínősíteni mert nem láttam a közvetítést és nem ismerem Feri Z játékát. De szívesen kiszámolnám, hogy jó e szóval ha olvasod ezt Feri Z megírhatnád, hogy bet/foldolsz e két pért itt.
    Soha az eletben nem dob ket part, egy ilyen SírósZoli tipusu jatekos.

    Dobbentes h ilyen gyenge jatek is eleg ahoz h valaki nyerjen 1 ilyen versenyen.

    Mate moveja szerintem teljesen jo volt, de abban egyet ertek masokkal, h ilyen edge mellett, felesleges ezeket a szitukat eroltetni, kiscsit ritkan erunk 3 handed 2 fishel. Szep turelmesen lebontotta volna oket.

    Azert grat

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •