Oldal: 91 / 99 ElsőElső ... 41818990919293 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 901 - 910 (988) összesen
Like Tree98Likes

Téma: 180 fős SnG közösség topicja

  1. #901
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet BozsoHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    weaktight | Hand | JAs - No Limit Holdem Tournament

    Sziasztok Urak!

    Adalék a kérdéses handről:
    Regular speed
    FT 3. handje
    UTG: 178 hand alatt 14/11; 3bet:5; CBet:100; FoldtoCbet:50; Raise Cbet: 50
    Tehát alapvetően kompetens játékosnak gondolnám, itt 40bb deepen mégis limpel preflop...

    Leszögezném, hogy így utólag egyáltalán nem tetszik, ahogy a handet megjátszottam,
    úgyhogy minden építő kritikát hálásan fogadok.
    Elmondom mi volt a fejemben:

    Preflop:
    Bár AJs nem rossz lap, ha egy egyszerű limper elleni izolálásról van szó,
    mégis 20bb deepen nem akartam volna itt túl aggrózni a helyzetet.
    Buttonról viszont jól játszható ha használható a flop, és könnyen meg is tudok válni tőle.

    Flop:
    Egyik szemem sír, a másik üveg.
    Örülünk a J-nek, de utg betjének már annyira nem. Mivel nem akarok egy slow play-elt monsterbe futni,
    ezért nem emelek vissza, így legalább azt is látom hogy bb nem tervez-e c/r-t.
    Hogy mi lehet utg-nél? passz...szerintetek?

    Turn:
    bár a 4 nem tűnik veszélyesnek (A5, 56, és a random két párok csak nincsenek a range-ben egy ilyen playernél), azért döntöttem a dobás mellett, mert riveren már committed lennék,
    és túlságosan magabiztos, ahhoz képest, hogy utg limp volt...

    Vélemény?
    Nem izoláltál így kevés az infód róla, nem biztos, hogy itt jó volt a dobás, viszont ha izoláltál volna sokkal biztosabb lehetnél benne.

  2. #902
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 11. 29.
    Hozzászólások
    99

    Alapbeállítás

    Az talán nem is baj, h nem izoláltál, de így, h csak megadtál a floppon TPTK-el semmilyen infot nem tudtál meg az ellenfélről. Floppon raise/fold-ot játszanék a helyedben. Pre izolálás is jó játék, de a call szerintem teljesen rendben van.
    BozsoHUN likes this.

  3. #903
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet cappy16 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az talán nem is baj, h nem izoláltál, de így, h csak megadtál a floppon TPTK-el semmilyen infot nem tudtál meg az ellenfélről. Floppon raise/fold-ot játszanék a helyedben. Pre izolálás is jó játék, de a call szerintem teljesen rendben van.
    Nem érzel ellentmondást az első mondatban?
    Dinokaposvar likes this.

  4. #904
    Tag BozsoHUN avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyszer rászűrtem ezekre a handekre, amikor utg csak limpel, kompetens játékosoktól ez gyakran KK-AA-t jelent. Preflop call, flop sírva fold.
    Bár már én is sokszor láttam ezt főleg fishektől, egyáltalán nem elképzelhetetlen regulartól is, hogy meglépi.
    Flopon én még most is inkább flatelnék ip, hogy megnézzem mit lép turnön, ezért adtam meg. Turn viszont dobó.

  5. #905
    Tag BozsoHUN avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Idézet VTomi24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem izoláltál így kevés az infód róla, nem biztos, hogy itt jó volt a dobás, viszont ha izoláltál volna sokkal biztosabb lehetnél benne.
    Részemről itt tudatos volt az hogy nem izoláltam. Véleményem szerint 20bb nagyon karcsú itt egy izolálás + c-bet kombóra.

    Pl: tegyük fel, hogy 2800-ig izolálok, nyilván adni fogja (ha csak vissza nem emel, és akkor csak annyit buktam). Ha senki más nem jön, akkor a pot 8600, (ha bele nem donkol, akkor) minimum c-bet kb. 3200, ha adja akkor a pot 15000, marad nálam 17000...Nem érzem kényelmes szitunak AJs-el...

    Rossz az okfejtésem?

  6. #906
    Tag BozsoHUN avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Idézet cappy16 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az talán nem is baj, h nem izoláltál, de így, h csak megadtál a floppon TPTK-el semmilyen infot nem tudtál meg az ellenfélről. Floppon raise/fold-ot játszanék a helyedben. Pre izolálás is jó játék, de a call szerintem teljesen rendben van.
    Akkor már csak az a kérdés, hogy meddig kéne itt raise/foldolni flopon? 5800-6200 elég, nem?

  7. #907
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Idézet cappy16 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az talán nem is baj, h nem izoláltál, de így, h csak megadtál a floppon TPTK-el semmilyen infot nem tudtál meg az ellenfélről. Floppon raise/fold-ot játszanék a helyedben.
    Ez kb a legrosszabb, amit csinálhat.

  8. #908
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Idézet BozsoHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Részemről itt tudatos volt az hogy nem izoláltam. Véleményem szerint 20bb nagyon karcsú itt egy izolálás + c-bet kombóra.

    Pl: tegyük fel, hogy 2800-ig izolálok, nyilván adni fogja (ha csak vissza nem emel, és akkor csak annyit buktam). Ha senki más nem jön, akkor a pot 8600, (ha bele nem donkol, akkor) minimum c-bet kb. 3200, ha adja akkor a pot 15000, marad nálam 17000...Nem érzem kényelmes szitunak AJs-el...

    Rossz az okfejtésem?
    Ha jó helyzetnek tűnik, 20 bb-ből simán izolálok rosszabb lappal is. Tesco gazdaságos izo, tesco gazdaságos c bet.
    BozsoHUN likes this.

  9. #909
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Hi

    Kb fél éve nem játszottam 4,5$-os 180-ast, most fellőttem 4db-t, mindössze 67 perc alatt. Ez azt jelenti,hogy egy óra alatt 3 indult 17-18 között. Ez most csak a holnapi ünnepély miatt ilyen karcsú, vagy már ez a normális? Régebben mintha gyakrabban indultak volna.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2015. 04. 30. 17:17

  10. #910
    Tag fukika avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 13.
    Hely
    Hódmezővásárhely
    Hozzászólások
    120

    Alapbeállítás

    Üdv! Valaki tudna nekem oktatóvideókat lehetőleg magyart ebben a témában ?? Esetleg valaki egy live szessön videót nem tolna fel ?? Valahogy az egyasztalos 9 fősök nem elég jók nekem. Kicsiben akarom kezdeni fél dolláron perpill erre van BR om ... aztán remélem hamarosan lépkedek felfelé. Olvasmányokat videókat bármit ami hasznos lehet várok.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •