Oldal: 561 / 594 ElsőElső ... 61461511551559560561562563571 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 5.601 - 5.610 (5934) összesen
Like Tree431Likes

Téma: Mit csináltatok volna? - MTT

  1. #5601
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Szerintem fold. Bár én floppon visszaemelnék, riveren azonban legtöbbször hátul leszel. Sztem max egy tizes pár van a rangében amit versz.

  2. #5602
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Huszon 1-2 főnél, az ellenfél:
    HOBBIT280828 Poker Results and Statistics - Official Poker Rankings

    PokerStars - $5+$0.50|1200/2400 Ante 240 NL - Holdem - 7 players
    Hand converted by PokerTracker 4: PokerTracker

    lecso10 (BTN): 148.61 BB
    alexmogensen (SB): 45.81 BB (VPIP: 16.84, PFR: 14.13, 3Bet Preflop: 3.03, Hands: 96)
    YerrBuddy (BB): 33.08 BB (VPIP: 24.84, PFR: 12.67, 3Bet Preflop: 10.45, Hands: 153)
    Soniq99 (UTG): 49.5 BB (VPIP: 21.46, PFR: 19.09, 3Bet Preflop: 7.14, Hands: 248)
    Hobbit280828 (UTG+1): 93.61 BB (VPIP: 16.00, PFR: 12.00, 3Bet Preflop: 8.33, Hands: 25)
    anato7 (MP): 75.36 BB (VPIP: 30.47, PFR: 19.69, 3Bet Preflop: 12.73, Hands: 130)
    Malkin.ru (CO): 103.71 BB (VPIP: 30.77, PFR: 11.54, 3Bet Preflop: 7.14, Hands: 26)

    7 players post ante of 0.1 BB, alexmogensen posts SB 0.5 BB, YerrBuddy posts BB 1 BB

    Pre Flop: (pot: 2.2 BB) lecso10 has Jd Jc
    fold, Hobbit280828 raises to 2 BB, fold, fold, lecso10 raises to 5 BB, fold, fold, Hobbit280828 calls 3 BB

    Flop : (12.2 BB, 2 players) 8c 6h 5s
    Hobbit280828 bets 6 BB, lecso10 calls 6 BB

    Turn : (24.2 BB, 2 players) 6d
    Hobbit280828 bets 14 BB, lecso10 calls 14 BB

    River : (52.2 BB, 2 players) 9s
    Hobbit280828 bets 68.51 BB and is all-in
    Nagyon-nagyon easy fold. Egy papír van amit versz, és amivel egy fish esetleg megcsinálja (azzal sem mindig).

  3. #5603
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Idézet BozsoHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet egyedül vagyok a véleményemmel, de nekem annyira nem tetszik 66al itt a betfold.
    SB stat alapján kompetensnek tűnik,ő neki itt nem nagyon van szerintem flat range, szóval amivel játszik 3betel(és sztem ez mindig 3b call lesz)
    Mivel mögötte ül egy 30bb-s, és ő ezzel a 3bettel messze nem kommitálja magát neki, ezért lehet rengeteg olyan lap,amivel mondjuk bb-ről egybe visszarakná, mert nincs utána senki.Saját statod nem írtad le, pedig sztem elég fontos itt, hogy ő minek lát minket.
    Én itt a helyébe, nagy stackel, nagy fe-vel, nagyon sok lappal megcsinálnám(pl 55,KJs,ATs..stb).
    Beraktad a 10-18.hely kifizetését, én őszintén szólva ezekkel nem foglalkoznék(pár bi a különbség, majd bubiba, vagy ft-n), mert nem érdekelne h 16. vagy 13.leszek, mindkettő szar
    Úgy gondolom, hogy ez az a szitu, ahol az ellen minden lappal amivel játszik ezt játsza, ezért nem tenném annyira szűk rangre.
    Például ha bb lenne, és nonallin 3betelne akkor inkább dobnék, mert a 3b/c range ellen rosszabb leszek, míg ha pusholna instacallolnék, mert azt simán verem.
    Ugyanígy ha utána ülő is 16bb-s, akkor pushra instacall, nonallin3betre meg inkább fold.
    Ezeket összegezve én ezt beraknám. Én fontosabbnak gondolnám, hogy maradjon terünk a játékra, legyen fe-nk, hisz bubi szakaszban a legkönyebb építeni a stacket(egy 5bigen pláne),ezért felvállalnám a rizikót.
    A betfold meg nem tetszik 66al, mert semmi blokker hatásunk nincs, én egy K2o,A3ot is szívesebben betfoldolnék itt, mint egy 66ot.(Ezért ennél a megoldásnál még az openfold, és openpush is jobban tetszik)
    De a legjobban a betcall

  4. #5604
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 01. 07.
    Hely
    Dunaújváros
    Hozzászólások
    622

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Huszon 1-2 főnél, az ellenfél:
    21-2 főnél fishnek tűnő ellenfél szerintem visszaemelne QQ+al pre(AKval nem biztos,hiszen fish, és csak 2magas lap)
    Szóval a betcall ranget ilyen 22-JJ,suited broadwayek,suited Ax-ek,sc-kre tenném-de egy fishnél nehéz belőni).
    Flop donk 1000féle lap lehet, és énis callolnék JJ-vel itt ilyen deepen, mert a raise call, és a raise fold se tetszene annyira, valamint ip vagyunk.
    Turn donkol félpot felett. Itt ez érdekes, és lehet tévedek, de azt figyeltem meg,hogy a fishek nagy %ban slowplayelik a "tutit", ezért egy fullal elég sokszor csekkelne, vagy ugyanúgy nyomna 1/2ed pot gombot mint floppon.
    Az eddigi játéka alapján én (lehet tévesen) de kevesebb full-t feltételeznék nála. Maradna a 77,99-JJ,vagy ha pre bekacsult 79s,74s,A7s,87s..stb
    Tudom, hogy a river volt a kérdés, és ahogy írták egyértelmű fold szerintem is, de a turn-t inkább kérdésesnek érzem.
    Ha drawja van, 77,A7, elég sokszor feladja riveren ha nem javul, ha 99-TTje van akkor minden Q+riveren csekkcsekk lesz, és marad benne érték, ha meg kész lapja van(79s,64s,néha full), akkor blank rivereken kifizetjük, a többin meg dobunk.
    Nem szívesen callolnék, és reménykednék egy jó riverben(kérdés mi a jó?), ezért inkább itt dobnék, vagy raisecallolnék.
    Ilyen deepen vannak érvek a fold/call mellett, de nekem a legszimpibb egy raise 32bb/call lenne turnon.
    Ettől függetlenül nagyon nem vagyok biztos benne, hogy ez a legjobb megoldásde így ránézésre ezt választanám.

  5. #5605
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet VTomi24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem fold. Bár én floppon visszaemelnék, riveren azonban legtöbbször hátul leszel. Sztem max egy tizes pár van a rangében amit versz.
    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nagyon-nagyon easy fold. Egy papír van amit versz, és amivel egy fish esetleg megcsinálja (azzal sem mindig).
    Idézet fkf131 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    21-2 főnél fishnek tűnő ellenfél...
    Nagyon nagyot hibáztam,h lecalloltam, de ma is annyi ilyet láttam,h szó szerint semmivel, ász magassal stb mennek végig aztán bedurrantják,h nem is gondoltam végig. 99 volt nála, sikerült is tiltre b.szni magam a harmadik legnagyobb stackről.

  6. #5606
    Tag BozsoHUN avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha egyben bedurrantod preflop, akkor az esetek nagy részében foldot kapsz, ritkábban lejátszol egy flipet, mégritkábban hátulról kell mákolnod.
    Azért nem csak betelnék, mert 17-főnél 16Bb-vel nagy stackekkel a hátad mögött 100%,h 3betet kapsz, aztán dobhatsz. James itt szerintem 40%-al simán 3betel. Ha duplázol, akkor játszható stacked lesz mire 10-12-en maradtok, és még ott így is nagyobb kockázatokat kell majd felvállani. Így pedig majd megérkezel FT bubble-ba valószínűsíthetően 10Bb alatt és kiesel a végre megérkezett KK-al 11.-nek, mert lecallolt 2 nagy stack random lapokkal hogy kiejtsenek.
    Szóval push!
    Az openfoldon én is gondolkodtam, épp azért hogy konzerváljam a stackem egy későbbi pushra. Csatlakozva Krejdülhöz és Riddlerhez a shove-t én is kamikázénak érzem itt. Annak ellenére, hogy sb 11% 3betje alapvetően sok, az én rangem itt ez lenne:
    Biztosan minr/fold: 44-55, A6s-A9s, KTo, KJo, QJo.
    Biztosan minr/push: 88-AA, AQ-AK, KQs
    Minraise/nemtudom: 66-77, AT-AJ, KQo

    Vélemény erről?

    A többiben sajnos igazad lett, ezt követően laphalál, és elfogytam, 12. lettem, bár még KK-t sem kaptam hogy lemákoljanak

  7. #5607
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet BozsoHUN eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az openfoldon én is gondolkodtam, épp azért hogy konzerváljam a stackem egy későbbi pushra. Csatlakozva Krejdülhöz és Riddlerhez a shove-t én is kamikázénak érzem itt. Annak ellenére, hogy sb 11% 3betje alapvetően sok, az én rangem itt ez lenne:
    Biztosan minr/fold: 44-55, A6s-A9s, KTo, KJo, QJo.
    Biztosan minr/push: 88-AA, AQ-AK, KQs
    Minraise/nemtudom: 66-77, AT-AJ, KQo

    Vélemény erről?

    A többiben sajnos igazad lett, ezt követően laphalál, és elfogytam, 12. lettem, bár még KK-t sem kaptam hogy lemákoljanak
    Én is sok tizen x-edik helyezés után jöttem rá,h nem FT-re kell érni valahogy, hanem nagy de legalább játszható stackel érdemes ft-re érni, mert akkor már jó esély van egy top3-ra, amivel igazán keresni lehet. Az,hogy 8. vagy 14. leszel ez szinte tök mindegy, mert egy 2. hely is 100x többet fizet.

    Plusz itt ezzel a 66-al én úgy gondolkodtam volna,h ha bet foldolsz akkor látják az sztalnál,h 16 bb-ből még tudsz dobni 3betre. Volt vagy 4-5 nagy stack, akkor így mire számíthatsz majd a továbbiakban tőlük? Szétszednek egyértelmű. De ha pusholsz nagy eséllyel dobnak, vagy ha megnyered a flipet akkor utána azért jóval könnyebb dolgod lesz velük szemben is.
    Utoljára módosítva: lecso10 által: 2015. 02. 19. 11:02

  8. #5608
    Tag BozsoHUN avatara
    Csatlakozott
    2011. 08. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    101

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is sok tizen x-edik helyezés után jöttem rá,h nem FT-re kell érni valahogy, hanem nagy de legalább játszható stackel érdemes ft-re érni, mert akkor már jó esély van egy top3-ra, amivel igazán keresni lehet. Az,hogy 8. vagy 14. leszel ez szinte tök mindegy, mert egy 2. hely is 100x többet fizet.

    Plusz itt ezzel a 66-al én úgy gondolkodtam volna,h ha bet foldolsz akkor látják az sztalnál,h 16 bb-ből még tudsz dobni 3betre. Volt vagy 4-5 nagy stack, akkor így mire számíthatsz majd a továbbiakban tőlük? Szétszednek egyértelmű. De ha pusholsz nagy eséllyel dobnak, vagy ha megnyered a flipet akkor utána azért jóval könnyebb dolgod lesz velük szemben is.
    Úgy önmagában a kockáztatással nincs bajom, de én jobban szeretem a kiszámított kockázatot. Én a 66-t itt nagyon határesetnek éreztem , bár nemtom sb mit lépett volna shove-ra...De ahogy hallom néha pókerasztalnál: "gyáva népnek nincs hazája", szóval...

  9. #5609
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    weaktight | Hand

    10 $-os verseny Full Tilten, 10 főnél. Emelő játékos 27/17/5,5 fold to 3 bet 40%, CO steal 38, donk 50%(18) 279 hand, sb feltételezhetően fish hajlamú 43/19/8 47% cold call, 22% fold to c bet.
    Érdekelne, pre jó e a 3 bet, vagy inkább call, a 3 bet size megfelelő e, illetve flopon én rendkívül kényelmetlenül éreztem magam, arra lennék kíváncsi ki mit csinálna és miért.

  10. #5610
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet kertitorp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    weaktight | Hand

    10 $-os verseny Full Tilten, 10 főnél. Emelő játékos 27/17/5,5 fold to 3 bet 40%, CO steal 38, donk 50%(18) 279 hand, sb feltételezhetően fish hajlamú 43/19/8 47% cold call, 22% fold to c bet.
    Érdekelne, pre jó e a 3 bet, vagy inkább call, a 3 bet size megfelelő e, illetve flopon én rendkívül kényelmetlenül éreztem magam, arra lennék kíváncsi ki mit csinálna és miért.
    Szerintem pre kicsi a 3bet, egybe betolni pedig túl sok lenne. Akkor emelnék ilyen kicsit, ha pl AA-KK-m van és növelni akarnám a potot. Flopon be kell durrantani.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •