Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 35 (35) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Feri Zoltán a Póker Akadémia Open 2 bajnoka!

  1. #31
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 12. 29.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    625

    Alapbeállítás

    ezt én sem értem. Egyre inkább nem tetszenek a cikkek. Régebben még jó volt olvasni egy-egy részletes leírást. Múltkor már azt is kihagyták egy cikkből, hogy Ike Haxton egyáltalán kiesett. 8 handed lehettek aztán következő bekezdés már a 6-ik kiesőről szólt.

  2. #32
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Grat Zolinak és a többieknek is !! Lehet h nem egy GTO master Zoli , de ahogy én félszemmel követttttttem egy nehezen kihasználható űrpókert játszott !!
    BennyGothiv likes this.

  3. #33
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Pinkász egy ingben nyomta végig a versenyt?
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  4. #34
    PA addict buktar avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 08.
    Hely
    Torino
    Hozzászólások
    3.540

    Alapbeállítás

    Idézet Dozso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt én sem értem. Egyre inkább nem tetszenek a cikkek. Régebben még jó volt olvasni egy-egy részletes leírást. Múltkor már azt is kihagyták egy cikkből, hogy Ike Haxton egyáltalán kiesett. 8 handed lehettek aztán következő bekezdés már a 6-ik kiesőről szólt.
    Inkább örülni kellene, hogy vannak ilyen versenyek.
    A hőskor véget ért!
    "Ma jó napom van, érzem az ilyet!"

  5. #35
    Őstag
    Csatlakozott
    2010. 01. 18.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    1.025

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos én nem ismerem Feri Z-t. Arra hogy nagy az edgünk ott van hogy +5% a kritérium ami kell a blöfhöz. Ha azt mondod kevés nézzük meg 10%-al de valahogy közelítsük meg matematikai alapon. Hát bet fold rangből én csak abból tudok kiindulni amit Máté mondott, hogy ő arra számított 2 párokat bet foldol a BB. Ezt nem tudom minősíteni mert nem láttam a közvetítést és nem ismerem Feri Z játékát. De szívesen kiszámolnám, hogy jó e szóval ha olvasod ezt Feri Z megírhatnád, hogy bet/foldolsz e két pért itt.

    Aptok, én ismerem Feri z-t és sajnos azt kell,hogy mondjam ott Máté hibázott ***** nagyot, mert sajnos Zoli soha nem fog ott dobni(mivel nem fog betelni a riveren sor nélkül) és ezt a Maténak is fel kellett volna ismernie . Max a riveren ch/callolt volna mondjuk 2part

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •