Oldal: 198 / 246 ElsőElső ... 98148188196197198199200208 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.971 - 1.980 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #1971
    Tag rekop666 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    144

    Alapbeállítás

    Idézet BT86 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az emelt potokra vonatkozik. A flop cbet pedig minden flopra.
    upps de jó h rákérdeztem és milyen jó h válaszoltál mert azért ez jelentős különbség ty
    fegyelem, figyelem, türelem

  2. #1972
    Tag rekop666 avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    144

    Alapbeállítás

    És akkor a flop raise CB rsd pot ip szinten az emelt potokra vonatkozik? lehet h triviális a kérdés de számomra nem teljesen egyértelmű, előre köszi a választ
    fegyelem, figyelem, türelem

  3. #1973
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 11. 29.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    nem indul hm, tegnap délután jó volt, ma este már nem és azóta sem. Nem állítottam semmit el semmit, egy ilyen ablak jon fel:Csatolás 7363
    vki esetleg?

  4. #1974
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet rekop666 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És akkor a flop raise CB rsd pot ip szinten az emelt potokra vonatkozik? lehet h triviális a kérdés de számomra nem teljesen egyértelmű, előre köszi a választ
    Így van. Ezek a statok raised/emelt potra, 3bet potra, illetve minden esetre vonatkozhatnak, és ip vagy oop persze.
    Ismerkedj meg velük, mert szerintem néhány esetben az általános stat helyett jobb a szűrtet kirakni hudra, illetve esetenként úgyis nézni kell őket.

    Kicsit talán triviális, de egyszer kell ezekkel a dolgokkal képbe kerülni, utána nem lesz velük gond. Kérdezz nyugodtan!

  5. #1975
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Boci1985 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem indul hm, tegnap délután jó volt, ma este már nem és azóta sem. Nem állítottam semmit el semmit, egy ilyen ablak jon fel:Csatolás 7363
    vki esetleg?
    8.4-es postgresql van fent?
    Ez esetben segíthet: Start menü/postgresql/start sever
    De épp tegnap este nekem egy vírusírtó olyan rendet rakott, hogy hm.exe-t törölte, utána postgresql-hez nem tudott csatlakozni (mint nálad), annak az újratelepítése után meg mire végre nekiültem játszani, PS-en a hotkeyek haltak meg. Annak is reinstall kellett...
    Szóval ha a start server (vagy egy stop és utána start) nem segít, akkor következőnek a postgresql-t raknám újra. Viszont ha a postgresql-t nem külön telepítetted, hanem a hm telepítője rakta fel, akkor lehet a hm telepítőt próbálnám következőnek.

  6. #1976
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 11. 29.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    most elindult hm, viszont egy hand sincs sehol, tok üres az adatbázis, pedig azt jelzi h 32giga, de mégsincs sehol egy hand, csináltam maintancet, nincs bennmaradt szűrő, plusz hm archiveból probáltam beimportálni a handeket, duplikálódik az osszes, mégsincs egy db handem sem sehol.

  7. #1977
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Boci1985 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    most elindult hm, viszont egy hand sincs sehol, tok üres az adatbázis, pedig azt jelzi h 32giga, de mégsincs sehol egy hand, csináltam maintancet, nincs bennmaradt szűrő, plusz hm archiveból probáltam beimportálni a handeket, duplikálódik az osszes, mégsincs egy db handem sem sehol.
    A játékosokat látod?

  8. #1978
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 11. 29.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    semmit nem látok, üres az egész HM. Kiprobáltam, játszottam 4-5 handet, hud van csak senkiről semmi infom és a 4-5 hand már megjelenik hmben. De hol a tobbi 1millió?

  9. #1979
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Boci1985 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    semmit nem látok, üres az egész HM. Kiprobáltam, játszottam 4-5 handet, hud van csak senkiről semmi infom és a 4-5 hand már megjelenik hmben. De hol a tobbi 1millió?
    Saját magad akkor ki tudod választani, "csak" a régebbi handek nem látszanak?
    Azt írtad jó adatbázist használ, ugye?
    Újraindítottad azóta a gépet? Egy próbát talán az is megér.
    Újraraktál valamit, vagy a következő indításnak lett ez az eredménye?

  10. #1980
    Tag
    Csatlakozott
    2014. 11. 29.
    Hozzászólások
    121

    Alapbeállítás

    nem, de most yo lesz, csináltam új adatbázist, beimportáltam oda az elmúlt 1,5 év handjeit, régit meg majd letorlom.. Koszi a segítséget.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •