Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 40 (40) összesen
Like Tree51Likes

Téma: totya0611 feb-15. verseny% eladás

  1. #31
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 06. 12.
    Hozzászólások
    3.446

    Alapbeállítás

    Gondolom senkinek nem mondok újat, de azért lehetséges az ekkora DS/BE (ami nála borzasztó szélsőséges volt, mármint iamlegend-nél), mert alapból kicsi roi-t hoz sng-n és mtt-n is. Magasabb roi-val kisebbek ezek a swingek. De persze ha már Béla szóba került, akkor elég neki megnézni a pár évvel ezelőtti downswingjét, ott azért kitűnik, hogy néha az 1 éves minta sem minta, és a tudását senkinek sem kell bemutatni. Szóval kb minden lehetséges.

    A big11-storm versenyeket azért nem ajánlatos játszani, mert órabérben jobbat lehet hozni egy 15ös sngvel hosszútávon. Csak a vasárnap pont olyan, hogy egyszer kell oda érni, és 20k win (big11-en, stormon most nem ugrik be mennyi az első hely). Szóval a hosszútávot felváltja az irtó jó risk-reward buyin tekintetében, ami szerintem érdemes kihasználni, rövidtávon nagyon megérheti.

    Még az MU-hoz: nem ismerem Totyát személyesen, pár handet láttam csak tőle, de ezekre a limitekre hülye lett volna, ha nem tesz rá ekkora MU-t (a mezőnyt figyelembe véve).
    Meanmachine likes this.

  2. #32
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Megneztem meg csufi-t is aki ad el rendszeresen es neki jobb a statisztikaja, megsem hasznal markupot hanem a nyeremenybol megtart talan 20%t, lehet ezt kellene neked is.
    lol mi a különbség?
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #33
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet totya0611 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szűrj rá néhány nagy nyerő regular scheduled versenyeire, látni fogod hogy az ITM és a late finish % is magasabb, pedig ebben nincsenek benne az 180 SNGk.

    Ha az ország legjobb játékosai foglalkoznak veled és azt mondják hogy apróságokon kéne csak változtatni akkor miért nem backel senki?

    Én sokáig csak szemlélőként követtem ezt a piacteres bohóckodást amit művelsz, de amikor egy sima MU-val kapcsolatos érdeklődésre ilyen nagyképű választ adsz aztán egy többszörös SNE játékosra azt mondod hogy nincs képben a játékkal az azért elég durva

    Az a mázlid hogy sok százalékvásárló nem veszi a fáradságot hogy a Sharkscopeon ráklikkeljen a grafikonra, csak a totál statokat nézik, ezért el tudnak menni ezek a csomagok.

    Azon különösen jól szórakoztam amikor kijelentetted hogy abbahagyod az online pokit de azért kiraktál egy utolsó csomagot Sunday 500 meg ilyen jellegű versenyekkel

    GL a továbbiakban!

    "Ha az ország legjobb játékosai foglalkoznak veled és azt mondják hogy apróságokon kéne csak változtatni akkor miért nem backel senki?"

    Erre csak azt tudom írni,hogy te kétségbe mered vonni egy Bélabácsi szavait? és nyilván több oka is lehet,hogy miért is nem backel-nek( mert lehet,hogy én nem akartam vagy már voltam) de gondolom ezt is te jobban tudod

    "Én sokáig csak szemlélőként követtem ezt a piacteres bohóckodást amit művelsz, de amikor egy sima MU-val kapcsolatos érdeklődésre ilyen nagyképű választ adsz aztán egy többszörös SNE játékosra azt mondod hogy nincs képben a játékkal az azért elég durva"

    Jaj ezen én ***** jót nevettem mikor ezt hoztad fel példának,te tudod,hogy ennek az embernek milyen
    volt a grafja mikor elérte a SNE-t? és nyilván nem fogok komolyan válaszolni neki mikor tudom,hogy miért is kérdezte


    "Szűrj rá néhány nagy nyerő regular scheduled versenyeire, látni fogod hogy az ITM és a late finish % is magasabb, pedig ebben nincsenek benne az 180 SNGk."

    Komolyan kérlek ne legyél már ennyire buta,hogy nem tudod értelmezni amit írtam. segítek hátha megérted persze ha pontosak az infok amit kapok, szerinted miért van az,hogy a Béla nem engedi játszani a backelteknek hétvégen a storm meg bigger11 típusú versenyeket?
    azért egy egészen apró különbséget jeleznék: Bélabácsi szavait senki nem kérdőjelezte meg, hogy ki pontosan mit kérdőjelezett meg az meg más kérdés

    picit érdekes mentalitás, hogy te mindenkinek a fejébe belelátsz és mindenki más buta, kár, hogy a számok nem ezt igazolják

    ps no offense, de úgy tudom turnikon nem szokás rékbekkből élni az egyébként akár milyen kevéssel pluszos "graf" mellett
    kriispirolls likes this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  4. #34
    Fanatikus tag hokuszpoker avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    Titcar valoszinuleg nem ertem a markup fogalmat. Azt gondoltam a markup azt jelenti hogy ha nem nyer semmit csak a beulok arat akkor ha van markup akkor is plusszos.

  5. #35
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet hokuszpoker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Titcar valoszinuleg nem ertem a markup fogalmat. Azt gondoltam a markup azt jelenti hogy ha nem nyer semmit csak a beulok arat akkor ha van markup akkor is plusszos.
    kicsit máshogy megy a kifizetési függvény valóban (picit más %ot kell használni), de ez azon, hogy +ev-e a csomag, nem sokat változtat (befektetői szempontból negatív roi esetén ígyis úgyis minuszos, tehát ugyanúgy nem kell venni ha racionálisan döntesz)
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #36
    Idegen
    Csatlakozott
    2015. 02. 21.
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azért egy egészen apró különbséget jeleznék: Bélabácsi szavait senki nem kérdőjelezte meg, hogy ki pontosan mit kérdőjelezett meg az meg más kérdés

    picit érdekes mentalitás, hogy te mindenkinek a fejébe belelátsz és mindenki más buta, kár, hogy a számok nem ezt igazolják

    ps no offense, de úgy tudom turnikon nem szokás rékbekkből élni az egyébként akár milyen kevéssel pluszos "graf" mellett

    -Kedves Titcar ha olyan nagy "ASZ",miért 1,5$ (hu hyper-turbot) játszik?

  7. #37
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    Idézet Pistabá eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -Kedves Titcar ha olyan nagy "ASZ",miért 1,5$ (hu hyper-turbot) játszik?
    Gondolom, mert CG játékos révén érdekelheti -akár poénból is- azért más játékvariáns is, és nem fog egyből 100 dolcsis Husngt játszani.

  8. #38
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 08. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    szánalmas ez a fosdobálás, jó hogy megjöttek a -10hszes trollok is, örülök hogy itt is 'itthon' érezhetem magam...

  9. #39
    PA addict
    Csatlakozott
    2014. 01. 23.
    Hozzászólások
    3.144

    Alapbeállítás

    Szegény Pista jól beárazta magát igy 2hsz után

  10. #40
    Fanatikus tag REZSO PRO 2 avatara
    Csatlakozott
    2014. 11. 12.
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    Idézet Pistabá eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    -Kedves Titcar ha olyan nagy "ASZ",miért 1,5$ (hu hyper-turbot) játszik?

    Én is tolok néha 1,50 hipert ha már csak annyi van a befizetett pénzből
    de van hogy csak 80 cent marad és akkor nl2 minden kör tőőőőőőőőőőőő

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •