Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 14 (14) összesen
Like Tree8Likes

Téma: A pókeren túl!

  1. #11
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Mint olyan, aki jó pár éve foglalkozik pókerrel, én is szeretném leírni a véleményemet. Szerintem nagyon hosszútávon gondolni a pókerre, főleg minél alapabb szintről indulva és egyedül ma már jóval kevesebb értelme van, mint mondjuk 5-10 évvel ezelőtt. Nem azt mondom, hogy kitartással és szorgalmas tanulással ne lehetne elérni egy szintet amin nyerő vagy, sőt meg is élhetsz belőle. De ez folyamatosan csak nehezebb lesz. Holnapután már 120%-ot kell teljesítened csak azért, hogy ugyanazt megkeresd amit ma megkerestél. Szeptembertől vágnál bele, ki tudja még mi lesz addig. Jó dolog a magad főnökének lenni és szabadon beosztható idővel menni, de keményen kell bánni magaddal és folyamatosan motiváltnak lenni... Ha nem dolgozol, nem keresel pénzt.
    A magam részéről már régóta azon töröm a fejem, hogy hova tovább egyszer majd a játék után, mi az amit szívesen és sikeresen csinálhatnék, lehetőleg úgy, hogy megtartsam az önállóságom is (mint egy vállalkozó). Még mindig nincs meg az isteni szikra, addig viszont belepakolom a munkát a pókerben, mind játékfronton, mind tanulás terén, mert csak így lehet a felszínen maradni.
    Maxxxika, Csuhi81 and klemi666 like this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  2. #12
    Újonc
    Csatlakozott
    2013. 01. 14.
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mint olyan, aki jó pár éve foglalkozik pókerrel, én is szeretném leírni a véleményemet. Szerintem nagyon hosszútávon gondolni a pókerre, főleg minél alapabb szintről indulva és egyedül ma már jóval kevesebb értelme van, mint mondjuk 5-10 évvel ezelőtt. Nem azt mondom, hogy kitartással és szorgalmas tanulással ne lehetne elérni egy szintet amin nyerő vagy, sőt meg is élhetsz belőle. De ez folyamatosan csak nehezebb lesz. Holnapután már 120%-ot kell teljesítened csak azért, hogy ugyanazt megkeresd amit ma megkerestél. Szeptembertől vágnál bele, ki tudja még mi lesz addig. Jó dolog a magad főnökének lenni és szabadon beosztható idővel menni, de keményen kell bánni magaddal és folyamatosan motiváltnak lenni... Ha nem dolgozol, nem keresel pénzt.
    A magam részéről már régóta azon töröm a fejem, hogy hova tovább egyszer majd a játék után, mi az amit szívesen és sikeresen csinálhatnék, lehetőleg úgy, hogy megtartsam az önállóságom is (mint egy vállalkozó). Még mindig nincs meg az isteni szikra, addig viszont belepakolom a munkát a pókerben, mind játékfronton, mind tanulás terén, mert csak így lehet a felszínen maradni.
    Jól megfogalmazott hozzászólás.Ugyanez igaz rám is.

  3. #13
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet VTomi24 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mint fentebb írtam jobban jártam volna, ha több infót osztok meg magamról mielőtt valamit is kérdezek, csak még nem látom elérkezettnek az időt rá Így igazatok van nem lehet egyértelmű válaszokat kapnom a kérdéseimre, de majd visszatérek rá pár hónap múlva. Addig is GL neked is és köszi a hozzászólásokat! Az arrogánst meg nem is értem miért kérdezted, tán tikka_masala is Te vagy?
    Nyilván nem
    Csak nem voltam benne biztos, hogy nem-e túlságosan támadóan hangzik a válaszom. Vagy nem "leb@szós" kicsit.
    Tikka_masala hozzászólását csak a sajátom megírása után olvastam, de nagyon igaza van. Számomra is párszor már hasonló megfogalmazású mondatok adtak motivációt, vagy segítettek, hogy jobban odategyem magam, vagy hogy jobban átgondoljak bizonyos dolgokat.

  4. #14
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 06. 14.
    Hozzászólások
    1.074

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mint olyan, aki jó pár éve foglalkozik pókerrel, én is szeretném leírni a véleményemet. Szerintem nagyon hosszútávon gondolni a pókerre, főleg minél alapabb szintről indulva és egyedül ma már jóval kevesebb értelme van, mint mondjuk 5-10 évvel ezelőtt. Nem azt mondom, hogy kitartással és szorgalmas tanulással ne lehetne elérni egy szintet amin nyerő vagy, sőt meg is élhetsz belőle. De ez folyamatosan csak nehezebb lesz. Holnapután már 120%-ot kell teljesítened csak azért, hogy ugyanazt megkeresd amit ma megkerestél. Szeptembertől vágnál bele, ki tudja még mi lesz addig. Jó dolog a magad főnökének lenni és szabadon beosztható idővel menni, de keményen kell bánni magaddal és folyamatosan motiváltnak lenni... Ha nem dolgozol, nem keresel pénzt.
    A magam részéről már régóta azon töröm a fejem, hogy hova tovább egyszer majd a játék után, mi az amit szívesen és sikeresen csinálhatnék, lehetőleg úgy, hogy megtartsam az önállóságom is (mint egy vállalkozó). Még mindig nincs meg az isteni szikra, addig viszont belepakolom a munkát a pókerben, mind játékfronton, mind tanulás terén, mert csak így lehet a felszínen maradni.
    Ehhez hasonló válaszokat vártam, mikor feltettem a kérdéseimet, de segít a kritika is mindenképpen. Ty és no para jön majd a szikra

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •