Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (13) összesen
Like Tree8Likes

Téma: Elhalasztott Sunday Million, kevésre tartott nők - hotjenny314 nyílt levele a PokerStarsnak

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Elhalasztott Sunday Million, kevésre tartott nők - hotjenny314 nyílt levele a PokerStarsnak


  2. #2
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Nem utálom sem a melegeket, sem a nőket (na őket pláne nem), de nálam ez a téma mindig úgy csapódik le, mint a melegfelvonulás. Egyik részről fel vannak háborodva, hogy miért nem kezelik őket egyenrangúként, de igazából eközben meg kinyilatkoztatják, hogy ők aztán baromira különlegesek, és szeretnék, hogy mindenki tudomásul venné ezt. Szóval szerintem először pontosan el kéne dönteni, hogy pontosan mit szeretnének. Nagyobb hangsúlyt helyezni arra, hogy nők, akik pókereznek, vagy inkább arra, hogy ők pókerjátékosok, akik nők. Ha ez utóbbi, akkor meg nem foglalkozni egyáltalán ilyen hülyeségekkel, hanem csapatni neki, és kész.
    shiningKKingdom, don pro and benti like this.

  3. #3
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2013. 07. 03.
    Hozzászólások
    64

    Alapbeállítás

    Nekem van olyan hölgy ismerősöm aki szereti a játékot, sokat játszott élőben, azért hagyta abba, mert megunta a férfi játékosok folyamatos megjegyzéseit célzásait és perverz szövegeit az asztalnál, itt épp az probléma, hogy nem bánnak velük egyenrangúként, az ilyesféle szituációkban... Szerintem jók a nőknek szervezett versenyek, mert legalább ilyesféle atrocitás nem éri őket, és figyelhetnek a játékra.

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Idézet Krejdül eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem utálom sem a melegeket, sem a nőket (na őket pláne nem), de nálam ez a téma mindig úgy csapódik le, mint a melegfelvonulás. Egyik részről fel vannak háborodva, hogy miért nem kezelik őket egyenrangúként, de igazából eközben meg kinyilatkoztatják, hogy ők aztán baromira különlegesek, és szeretnék, hogy mindenki tudomásul venné ezt. Szóval szerintem először pontosan el kéne dönteni, hogy pontosan mit szeretnének. Nagyobb hangsúlyt helyezni arra, hogy nők, akik pókereznek, vagy inkább arra, hogy ők pókerjátékosok, akik nők. Ha ez utóbbi, akkor meg nem foglalkozni egyáltalán ilyen hülyeségekkel, hanem csapatni neki, és kész.
    Most komolyan, a nőket akarod megérteni? Nem hiszem hogy menni fog XD
    BT86, Laci24 and Krejdül like this.

  5. #5
    Fanatikus tag REZSO PRO 2 avatara
    Csatlakozott
    2014. 11. 12.
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    A nők hamarabb rájönnek ha lesz@rják őket...... A ****ik meg később

  6. #6
    PA addict Wildcatfish avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 19.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.119

    Alapbeállítás

    Kölön kell kezelni a hobby playát és a prokat.

    De hiába egyenrenguak mindig máskép vannak kezelve az elét minden területén a nők.

  7. #7
    Fanatikus tag REZSO PRO 2 avatara
    Csatlakozott
    2014. 11. 12.
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    Idézet Wildcatfish eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kölön kell kezelni a hobby playát és a prokat.

    De hiába egyenrenguak mindig máskép vannak kezelve az elét minden területén a nők.
    Nők nélkül kemény lenne az élet Sokan besza@nának nő nélkül és nem a szexre gondolok mert a recskát így is megoldja mindenki

  8. #8
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 10. 13.
    Hozzászólások
    1.410

    Alapbeállítás

    Idézet lajki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem van olyan hölgy ismerősöm aki szereti a játékot, sokat játszott élőben, azért hagyta abba, mert megunta a férfi játékosok folyamatos megjegyzéseit célzásait és perverz szövegeit az asztalnál, itt épp az probléma, hogy nem bánnak velük egyenrangúként, az ilyesféle szituációkban... Szerintem jók a nőknek szervezett versenyek, mert legalább ilyesféle atrocitás nem éri őket, és figyelhetnek a játékra.
    Oké, az élő az totál más. Itthon annyira a béka segge alatt van a pókertermi kultúra, hogy még engem is meg szoktak szólni. Mondjuk tök jogosan, mert nincs 50-es karom, és maori harci tetoválások sem díszítik bicepszemet.
    De továbbra sem értem a csaj motivációját. Jó oké, nem is fogom soha, ebben is igazatok van.
    21PoKeRaRcSuNy likes this.

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 07. 02.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    415

    Alapbeállítás

    Adjanak neki egy sm belépőt vagy valamit a levélért. Kár lenne egy ekkora nagy fishreget, mint ő elveszíteni.
    Krejdül likes this.

  10. #10
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Idézet lajki eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem van olyan hölgy ismerősöm aki szereti a játékot, sokat játszott élőben, azért hagyta abba, mert megunta a férfi játékosok folyamatos megjegyzéseit célzásait és perverz szövegeit az asztalnál, itt épp az probléma, hogy nem bánnak velük egyenrangúként, az ilyesféle szituációkban...
    Abból kellene kiindulni, hogy a bunkó emberek adottak (sajnos)... Nőként célzásokat és perverz szövegeket szenvednek el, férfiként meg lehet, hogy leköpnek, ordítanak veled, megfenyegetnek (mindre hallottam példát, bár én nem élőzöm), esetleg megdobálnak zsetonnal (még egy Jungleman is akár ). Szomorú ugyan, de szerintem még mindig jobb dolguk van.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •