Oldal: 36 / 45 ElsőElső ... 263435363738 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 351 - 360 (441) összesen

Téma: EPT Budapest

  1. #351
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 17.
    Hozzászólások
    55

    Alapbeállítás

    Idézet Godmode eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En beszeltem az osztoval, illetve nalunk a pihenoben is tema volt, hogy mi tortent, ez egy x*x-edik variacio...
    Ott kapcsolodunk be a tortenetbe, ahol ugye Ruttkai visszatolja az all-int, majd Fry elkezd beszelni, a dealer egyertelmuen hallja a FOLD szot, mintahogy Ruttkai ES az asztal tarsasag is, ezutan forditja fel a Ruttkai a lapjat (mert o akarja megmutatni es nem azert, mert kotelezo, hiszen az ellenfel lapja dobott) es ezert kerulnek be a kartyak kozepre,mivel ugye a potban egyedul maradt es ezert indul el fele a penz... Mondjuk az erdekes, hogy Jeno az interjuban az mondja ugye, hogy Fry mutat elsonek, de a szabaly igy szol: ha mar csak ket jatekos marad, az egyik all-in van, mire a masik felforditja a lapjat anelkul, hogy mondana azt, hogy CALL, nyilt lapokkal gondolkozna a megadason, az itt, az EPT-s szabalyok szerint DOBOTT LAPNAK minosul! Ennyi, end of story... Hiaba mondja, hogy nem tudta, nem akarta, azt hitte hogy szabalyos, a lapja megy a dobottak koze, az all-inben levo jatekos nyer...
    Akarmelyik is tortent, a lenyeg a kovetkezo: a dealer minden hezitalas/bizonytalansag nelkul kezdte Ruttkai fele tolni a penzt, ezert KELLETT ennek a szituacionak egyertelmunek lennie...
    Ami egyebkent csunya a tortenetben, mintahogy a pokerstars is irta, hogy minket huznak le emiatt a dontes miatt, pedig ugye Thomase (a fofo tournament director, aki mindenkinek a szavat felulirja, meg a Jenoet is) dontott arrol, hogy mi az EPT allasfoglalasa errol a szituaciorol, ennek a felelosseget o viseli (persze Fry pokerstarsos, igy nyilvan nekik meg rank kell kopkodniuk)...
    Gondolom azt mondanom sem kell (ujra ), hogy mi a velemenyem a dealerek lehuzasarol, hogy igy, meg ugy nem beszelnek jol angolul, azt, hogy mi a kulonbseg akozott, hogy FOLD, meg CALL es akozott hogy valaki semmit nem mond csak cselekszik, azt mindannyian tokeletesen tudjuk. A masik, ami vicces, amikor az mondod/mondjatok, hogy: "a management a dealer hibajat akarja leplezni", hehe, persze... A vendegnek van mindig igaza, a dealernek soha (true story)... Egyebkent pedig minden hazszabalyban benne van egy utolso pont, kitalaljatok, mi az?

    A management dontese vegleges.

    Nagyrabecsülöm, hogy meg akarod védeni a kollégádat és a "főnökeid" döntését, de attól,h ez végleges nem biztos, hogy jó is és a véleményünknek hangot lehet adni.

    Hidd el én sem örülök,h külföldi sajtóvisszhangokban ez jelenik meg rólunk, de annak sem örültem, ami az asztaloknál történt.Ez egy EPT magas nevezési díjjal így a játékosok joggal várják, pláne a külföldiek, akik ezért repültek ide, hogy megfelelő színvonalú legyen a szervezés.Attól, hogy neked mi a véleményed a dealerek lehúzásáról, még igenis szót kell ejteni róla, hogy legközelebb megfelelő legyen a kiválasztás és ne kerüljenek be olyanok, akik nem egy EPT-re valók.Nehogy már mi legyünk a hibásak, hogy szólni merünk ezért.

    Mert, akinek egy játékos kell, hogy megmutassa, hogy úgy ossza a lapokat,h a fél asztal ne lássa, vagy, aki folyamatosan rossz helyre tolja a potokat vagy miután kétszer számolja meg rosszul az allin összegét és a fél asztal harsogja, hogy mennyi a helyes összeg, ennek ellenére harmadszorra sem tudja megszámolni, annak bármilyen sajnálatos, nincs helye egy EPT-n.
    Nem akarok általánosítani, de 6-7 osztóval találkoztam, ebből 2-3 végezte hibátlanul és gyorsan a dolgát, 2 idegesítően lassú volt, de nem nagyon hibázott, míg 2 botrányosan szar volt.
    Te nem osztottál nekem

    A Ruttkai ügyről:

    Ezen állításokkal, amit akkor a szóban forgó dealertől szereztél, nemhogy egyértelműbb, csak még érdekesebb lett az ügy...
    Az a baj, hogy eddig senki nem mondta,h a FOLD szó elhangzott volna.Nyilván vagy a FOLD vagy a CALL elhangzott, mivel Ruttkai felfordította a lapját all-inben.
    Ha a FOLD elhangzott, akkor nincs miről beszélni...
    Csakhogy K.Jenő, Fry, Ruttkai említést sem tettek róla. Ha tényleg elhangzott, csodálkozok, hogy Ruttkai és K.Jenő, miért nem ezzel érvel. Előbbi "teleki-téri trükkről" meg asztalon való kopogásról,míg utóbbi a lassú reakcióról beszél.Hallott FOLDRÓL szó sem esik...

    Az asztalnál ülőkről pedig Fry azt állítja,h 7-8 hallott CALLT és még Ruttkai is elismeri,h volt aki a beszéd végén CALLT hallott.FOLDról itt sem esik szó...Videókat vissza lehet nézni.
    Érdekes,hogy itt már úgy van előadva,h a dealer egyértelműen hallotta a FOLDOT és az asztaltársaság is...

    Szvsz a dealer nem hallotta vagy félrehallotta a CALLT, így Fry mutatását dobásnak minősítette, Ruttkai meg Fryt idézve:
    "...the hungarian gentleman just begins to lie..."

    A bírák döntéséről meg nem azt írtam,h a dealer hibáját leplezték, hanem azt védték, és ez így is van, mert ha elhiszik, amit Fry és 7-8 asztaltárs mondott,h megtörtént a CALL, akkor splitelni kellett volna, mert minkettőjük kártyája muckolva volt.Tehát a CALLT nem hitték el és így FOLD után Ruttkaié lett a pot.Ezt az egészet Ruttkai tudta volna megoldani, ha bevallja,h melyik szó hallatán fordította fel a lapjait...

    Mindazt hozzátéve,h ha A8-cal már preflop reraise után belekeveredett a potba,akkor egy ilyen flop után melyik életszerűbb: 2-3! másodperc gondolkodás után felfordítva bedobni vagy megadni...

    Nyilván Te a kollégád verzióját hiszed el, amelyikben a játékost terheli a felelősség, számomra ez a sztori meg csak így kerek, és valahogy úgy érzem,h holnap az fog a FinalTable-n játszani, aki megérdemli és nem az, aki előadott egy "teleki-téri trükköt"...

  2. #352
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2007. 07. 29.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    522

    Alapbeállítás

    Amit az osztókról irsz sajnos egytől egyig igaz! Én még hozzátenném, hogy többen nem nagyon tudtak angolul és volt olyan amikor nekünk játékosoknak kellett megmondanunk a pontos összeget, mert az osztók közül volt, akinek ez másodjára sem sikerült!
    Nekem például elszámolta a zsetonokat, amikor all-in-t nyertem, igaz ezt csak 2 osztás múlva vettem észre és igy nem tehettem semmit.
    Én egyébként Fry-nak hiszek, mert szerintem tök jó fej (volt szerencsém tavaly Amsterdamban 5 órán keresztül cashgamezni vele és egymás mellett ültünk, hasonlóan nagy foci rajóngó a srác, ha jól emlékszem West Ham drukker... és teljesen normálisan elmagyarázta a szituációt, mig Rutkai végig össze-vissza beszélt...
    Amugy szerencsés az aki órákon keresztül Luca Pagano mellett ülhetett, mint Barta Zsolt..

  3. #353
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 09. 21.
    Hozzászólások
    3

    Alapbeállítás

    Nincs olyan ember aki ezt 2 másodperc után eldobná, ha herofoldolni akart volna, akkor 2 perc után dobja

  4. #354
    Őstag Godmode avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.742

    Alapbeállítás

    Idézet Argentína eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amugy szerencsés az aki órákon keresztül Luca Pagano mellett ülhetett, mint Barta Zsolt..
    Nyilvan Luca tobb asztalnal is ult, egyszer azonban dealtem neki, meghozza a selejtezo napon... Mar nem tudom, hogy az elso, vagy a masodik volt, mert kezdenek osszefolyni... Ezek szerint engem mindenki ismer , csak en nem tudom, hogy ki kicsoda...
    Az a velemenyem egyebkent, ha a jatek ilyen szinvonalon menne itthon, illetve a jatekosok is ilyen kulturaltak lennenek, eskuszom visszamennek osztani, mert szeretem... Mondjuk azert most, hogy 5 nap mar eltelt, kezd eleg lenni, dehat jobol is megart a sok...

  5. #355
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 11. 01.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Mindent elmond szememben a szervezésről, hogy a tropis szateliten akik kinti asztalnál ültek nem látták az időt, a vakot stb.
    Mi például más vakszinten játszottunk 30 percig mint mások....
    Ezek után mit vártok??

  6. #356
    Fanatikus tag mikee1978 avatara
    Csatlakozott
    2007. 08. 10.
    Hely
    varpalota
    Hozzászólások
    416

    Alapbeállítás

    Na,szevasztok!

    Először is,HAJRÁ ZOLTÁN

    Hányadik lesz Zoltán?:szerintem 3ik,de kívánom,hogy NYERJE meg!

  7. #357
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 19.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás Ept

    Hajrá Tóth úr! Csak igy tovább.Srácok,köszönöm hogy általatok nyomon követhettem a verseny eddigi eseményeit!Remélem az akademiás találkozon tartotok élménybeszámolót.Mikor tervezitek?Nagyon jól dolgoztok!Sajnálom hogy kiesett Spiri a versenyből,pedig szurkoltam nagyon.Rutkaiért is kár,nagy arc! További sok sikert és jó szerencsét kívnok nektek,sporttársi üdv. Géza

  8. #358
    PA addict fejes1988 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hely
    Somewhere over the rainbow
    Hozzászólások
    3.696

    Alapbeállítás

    Idézet Géza eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hajrá Tóth úr! Csak igy tovább.Srácok,köszönöm hogy általatok nyomon követhettem a verseny eddigi eseményeit!Remélem az akademiás találkozon tartotok élménybeszámolót.Mikor tervezitek?Nagyon jól dolgoztok!Sajnálom hogy kiesett Spiri a versenyből,pedig szurkoltam nagyon.Rutkaiért is kár,nagy arc! További sok sikert és jó szerencsét kívnok nektek,sporttársi üdv. Géza
    November 15. Zappa
    van egy akadémiás cash game pesten nevű topic, olvass bele
    " Üdv Barcelonából! Remélem Laci papa összecsomagolja a három nagyágyút! "

  9. #359
    Újonc
    Csatlakozott
    2007. 06. 19.
    Hozzászólások
    22

    Alapbeállítás

    Köszönöm

  10. #360
    Fanatikus tag netfalo avatara
    Csatlakozott
    2008. 05. 25.
    Hely
    Törökbálint
    Hozzászólások
    305

    Alapbeállítás

    remélem megnyeri, de legalább HU-t játszik. Hajrá Zoltán!!!!!
    Bad Beat csak a jó játékosokkal fordul elő.
    Joe Crow (1998)

    SNGs are just raw aggression; cash games are like chess.
    Daniel Skolovy

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •