Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456
Eredmény: 51 - 59 (59) összesen
Like Tree23Likes

Téma: Robbancs214 31 ezer dollárt nyert a Sunday Warm-Upon

  1. #51
    Fanatikus tag fricirics avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 01.
    Hozzászólások
    332

    Alapbeállítás

    Idézet TheHUNuT9s eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fricirics, Aptok mit tanácsoltok Robbancs induljon 9.évfordulós SM-en?
    Attól függ mennyi a Br-je....
    Milyen megélhetése van live....
    stb...

    Ezeken a nagyversenyeken az nyer akinek olyan szerencsés sorozata van... aki megkapja ... Az , hogy tud játszani vagy sem az másodlagos

  2. #52
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Idézet fricirics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A szatról való játék nem mentesít ... Ha szatozol akkor ki lehet regelni és akkor T$ban kapod meg.Ha nem regelsz ki akkor befizettél 215$-t a versenyre.
    Értem.Akkor azt javaslod, hgy akármilyen kis buyines szatról jutnék be például egy SM-re, de a bankrollom nem engedné meg, akkor inkább használjam fel több, a limetemen futó versenyre?

  3. #53
    Fanatikus tag REZSO PRO 2 avatara
    Csatlakozott
    2014. 11. 12.
    Hozzászólások
    213

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem.Akkor azt javaslod, hgy akármilyen kis buyines szatról jutnék be például egy SM-re, de a bankrollom nem engedné meg, akkor inkább használjam fel több, a limetemen futó versenyre?
    Ha mindenki így csinálná kb 300k gtd lenne az sm, de így, hogy sokan lottóznak heti 50k val így 1 millió gtd van A 9 milliós sm meg szinte főnyeremény, a döntő asztal 60-70%-a pár versenyes donk lesz vagy micro huszár
    Utoljára módosítva: REZSO PRO 2 által: 2015. 03. 02. 20:36
    Fiatal likes this.

  4. #54
    PA addict
    Csatlakozott
    2013. 12. 14.
    Hozzászólások
    4.850

    Alapbeállítás

    Gerwen neked futja ribikre? Akkor nem iszol eleget....

  5. #55
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 09.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    3.478

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem.Akkor azt javaslod, hgy akármilyen kis buyines szatról jutnék be például egy SM-re, de a bankrollom nem engedné meg, akkor inkább használjam fel több, a limetemen futó versenyre?
    Attól függ mekkora a limited, illetve a bankrollod. De ha ez a kérdés felmerül, akkor szinte biztos, hogy igen. Jobban jársz ha a bankrollod erősíted meg vele.
    Utoljára módosítva: BT86 által: 2015. 03. 03. 11:47

  6. #56
    Fanatikus tag Mágika avatara
    Csatlakozott
    2014. 05. 17.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    453

    Alapbeállítás

    Idézet robbancs214 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi mindenkinek!
    Gratula!
    Követtelek ám a 700$-s TCOOP-n is, szuper vagy!

  7. #57
    Fanatikus tag Aptok avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 21.
    Hozzászólások
    320

    Alapbeállítás

    Idézet Fiatal eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Értem.Akkor azt javaslod, hgy akármilyen kis buyines szatról jutnék be például egy SM-re, de a bankrollom nem engedné meg, akkor inkább használjam fel több, a limetemen futó versenyre?
    Inkább azt, hogy olvasd el Aptok : Ne szatelitezzetek című bejegyzését. (Röviden akármilyen kis Satról jutsz be 180$-nál nem jutsz be olcsóbban hosszútávon. Tehát akkor indulj satról ha 180$ SM re van rollod. Illetve nagyon nagyon ritkán shootolási célal.(Évente pl 2 szer)) Amúgy én ismerek olyat aki egész kis szatokból megoldja, hogy hoszútávon 250$-ból tudjon indulni az SM-en. Nem gondolom, hogy te ilyen vagy de a Satok nagyon más mint az MTT.
    BT86 likes this.

  8. #58
    Őstag
    Csatlakozott
    2013. 07. 25.
    Hozzászólások
    1.348

    Alapbeállítás

    Az nem tűnik plusszosnak Köszönöm a választ.

  9. #59
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2014. 01. 04.
    Hozzászólások
    5.016

    Alapbeállítás

    Idézet Aptok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Inkább azt, hogy olvasd el Aptok : Ne szatelitezzetek című bejegyzését. (Röviden akármilyen kis Satról jutsz be 180$-nál nem jutsz be olcsóbban hosszútávon. Tehát akkor indulj satról ha 180$ SM re van rollod. Illetve nagyon nagyon ritkán shootolási célal.(Évente pl 2 szer)) Amúgy én ismerek olyat aki egész kis szatokból megoldja, hogy hoszútávon 250$-ból tudjon indulni az SM-en. Nem gondolom, hogy te ilyen vagy de a Satok nagyon más mint az MTT.
    Ennek én régen a nagymestere voltam. Mindenáron indalni akartam az SM-en, ezért vasárnaponként őrült módon szatoztam rá. A vége az lett, hogy elment rájuk vagy 200 dollár, persze nem jutottam be, ezért beneveztem közvetve. Így általában 400 dollárért toltam, persze ITM is ritka volt.
    TominhoPA and Masters800 like this.

Oldal: 6 / 6 ElsőElső ... 456

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •