Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (25) összesen
Like Tree27Likes

Téma: Szükséges volna az online póker grafikai fejlesztése?

  1. #11
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet banoster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyébként - sajnos - már én is besoroltam a 30-50 intervallumba, szóval fogalmam sincs, hogyan állnak a kérdéshez a fiatalok. Viszont a 18 éves unokaöcsém néhány hónapja elkezdett érdeklődni a póker iránt, az volt a nagy terv, hogy a haverjaival megtanulnak játszani, aztán kimennek egy évre Ausztriába, és pókerből élnek. Mondtam nekik, hogy azért ez nem lesz olyan sima, de rajtam ne múljon, átküldtem nekik oktatóanyagokat. Mondtam nekik, hogy játsszanak is, mert így önmagában száraz, próbálják ki a tanultakat az asztaloknál kis téten, de odáig már el sem jutottak, kábé 10 perc olvasgatás után elvetették az egész tervet. Nyilván unokaöcsémék önmagukban nem jelentenek mintát, de az biztos, hogy a videójátékokat nagyon csapatják, és ezzel inkább az a fő gond, hogy nagyon megszokták az instant sikerélményt, tenni nem nagyon akarnak a dologért.
    Elég visszataszító lehet úgy nekiindulni a pókernek, hogy táblázatokat, meg oktatóanyagokat kell megtanulni.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  2. #12
    Hírszerkesztő banoster avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 07.
    Hozzászólások
    1.643

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hogy lehet kétféleképpen értelmezni?
    nincs benne, hogy arányaiban vagy valami, ami árnyalhatná, megváltoztatná a jelentését.
    az van benne, hogy több a 30-50 éves, mint a 20-30 éves online.

    esetleg elmagyarázod?
    Benne van, hogy "rohamosan öregszik az online póker társadalom" és benne van, hogy "MÁRA lényegesen nagyobb, mint a 20-30 év közöttieké", ami kifejezi a változást, hogy korábban más volt a helyzet. Szerintem erre gondolttrboo. Ahogy te egyszerűsíted, úgy nyilván semmi értelme nem lenne a kijelentésnek.

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elég visszataszító lehet úgy nekiindulni a pókernek, hogy táblázatokat, meg oktatóanyagokat kell megtanulni.
    Ők kérték, hogy segítsek. Amúgy egyetértek, és hangsúlyoztam nekik, hogy játsszanak sokat, mert anélkül totál érthetetlen lesz nekik minden, illetve fontos, hogy élvezzék is a dolgot. De inkább hagyták. Azt hiszem, náluk csak a könnyű pénzszerzésről szólt ez, a Bilzerian lifestyle-ról, a póker nem igazán érdekelte őket.
    Utoljára módosítva: banoster által: 2015. 03. 06. 15:29

  3. #13
    Tag Mr. Shark avatara
    Csatlakozott
    2013. 10. 11.
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    Addig kell orulni amig a tobbseg (aki nem megelhetesi jatekos) azt hiszi hogy gyorsan meg lehet gazdagodni ebbol.

  4. #14
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    ....
    Utoljára módosítva: bubo_rake által: 2015. 03. 06. 15:40

  5. #15
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    30-50esektől többet lehet nyerni, többet keresnek, a feltörekvő suhancok meg melyik regularnak hiányoznak?
    R1per2, ferkocse, Pat and 6 others like this.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #16
    PA addict SajtiEgon avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Hely
    Cheesewick
    Hozzászólások
    2.070

    Alapbeállítás

    Már valaki említette a PKR-t: hát valahogy (szerintem nem véletlenül) nem tarolta le a piacot. De tudtommal a megújított Unibet (bár állítólag megél, de) szintén nem durrant nagyot.
    Akkor meg miről is beszélünk???
    csokiasaxe likes this.

  7. #17
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Biztos vok benne h a PS nem fogja hagyni h az online poker `kihaljon`...Jonnek majd az uj piacok, ujitasok, promociok , addig meg jobbnak kell lenni mindenkinel es nincs gond

  8. #18
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    úgylegyen!
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  9. #19
    Őstag shiningKKingdom avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 19.
    Hely
    Baranya
    Hozzászólások
    1.067

    Alapbeállítás

    Grafika? Először STABIL szoftvert kéne piacra dobni (PS-en kívül szinte mindenki vegye magára!), ami nem fagy ki/dob ki kétóránként (igaz ipoker?), utána lehetne gondolkodni egyéb fejlesztéseken...
    Csuhi81 likes this.
    "Ha nincs szerencse, meg lehet b***ni!" <-- bagira43

  10. #20
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 01. 13.
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    A póker az póker, nem Witcher. Aki jobb grafikát akar, az menjen élőben játszani, hiszen tudjuk: "Az élet sz@r, de rohadt jó a grafikája"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •