Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree8Likes
  • 3 Post By Drogon0621
  • 2 Post By Csuhi81
  • 1 Post By Csuhi81
  • 1 Post By Drogon0621
  • 1 Post By Smilinface

Téma: Drogon0621 első videója

  1. #1
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.305

    Alapbeállítás Drogon0621 első videója

    Drogon0621: Köszönöm mindenkinek a megtekintést, ne haragudjatok ha a videó minősége nem a legjobb. Kérlek, mondjátok el a véleményeteket, minden kritikát örömmel fogadok!

    A videó itt tölthető le.

  2. #2
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Hi

    Egész jó a vidi minősége, jó a hang is. Milyen programmal vetted fel? Milyen headsetet használsz?

    A statok értelmezésével kapcsolatban nézd meg Titcar videósorozatát. Az önkritikus hozzáállás szimpatikus, de a fejlődéshez ez elengedhetetlen. Viszont az,h gyakran fish-ezel másokat az nem. Ráadásul minden második megjátszott hand minden utcáján legalább egyszer elmondod,h "nem tudom".

    Tegyük fel,h Kovács Béla bácsi hobbi sportfogadó néha kedvet kap, és este meló után (barátok közt helyett) elindul 1-2 versenyen hátha beüt a nagy lóvé. Nagyon sokszor hamar elfogynak a zsetonjai, másoknak pedig növekszik, és nem érti miért, ezért elkezd guglizni és idetéved az akadémiára és elkezd videókat nézni arról,h mások hogyan játszanak hát ha eltanul egy két tuti trükköt. És mit lát? Sok színes számot, angol szakszavakat amikből nem ért semmit, megtanulni ezeket sosem fogja plusz rájön,h akikkel eddig egy asztalnál játszott azok pancsernak tartják. Ez mind elég is lesz ahhoz,h elmenjen a kedve az egésztől.

    A "nem tudom mi legyen" szituk elkerülése érdekében ezt tanulmányozd:
    Póker stratégia / Póker stratégia / A játék közbeni tervezés fontos alapelvei, illetve folyamata | Online poker, Rakeback, Póker bónusz
    A videó elején az A8 hand 19Bb-vel pre all in vagy fold, erősen ellenfél függő.

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 12. 14.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Kedves Lecso10!
    Elsőnek is nagyon szépen köszönöm, hogy megtiszteltél azzal hogy elmondtad a véleményed és, hogy tanácsokat adtál hogy miket is nézek meg annak érdekében hogy fejlődjön a játékom.

    A videót a "Camtasia Studio 8" nevű programmal csináltam, headsetet nem használtam, a laptop mikrofonjára beszéltem.

    Teljesen igazad van abban, hogy sokszor használtam a "fish" szót.Igy jobban belegondolva kicsit lelkiismeret furdalásom is lett mert elvégre én is fish vagyok és ezt ugye mondtam is a videó elején, meg ugye nem szép dolog hasonló kaliberű játékosokat a fish szóval álltalánosítani.De kérlek ezt nézd el nekem mert a sok hibám közül az egyik az, hogy pl egy ilyen megnyert verseny után azt hiszem magamról, hogy én most megtudnám váltani a világot és hogy milyen jó játékos is vagyok .Meg sokszor lebecsülöm az ellenfelet ami ugye nagyon nagy hiba. Ezért is dobálóztam olyan könnyedén a fish szóval. Ezeket a hibákat szeretném kiküszöbölni és remélem egyszer majd sikerülni fog. Persze rengeteg hibám van még úgyhogy van bőven dolgom.
    Remélem a videóban azért egy magyar játékost se illettem a fish szóval, de ha ez mégis megtörtént volna akkor attól a játékostól elnézést kérek!

    A "nem tudom" kifejezések azért fordultak elő ilyen sűrűn mert nem rendelkezek akkora tudással, hogy biztosra tudjam mondani hogy egy megjátszás jó volt.Azt akarom ezzel mondani hogy nem tudom azt mondani pl:"Na srácok ezt így kell megjátszani ahogy én, ennyit kell hívni aztán itt allin-t tolni stb stb). Ezért használhattam a "nem tudom" ilyen sűrűn főleg a kérdéses szitukban.

    Szoktam videókat nézni oktatóktól és játékosoktól is. Ott is előszeretettel használják az angol szakszavakat és ezért használtam én is.

    Köszönöm még egyszer a kritikádat és a segítségedet is!Ha esetleg lenne még valami tanácsod annak érdekében hogy fejlődjek akkor azt örömmel fogadnám .

    Üdvözlettel: Drogon0621
    chivasr911, Asa and Csuhi81 like this.

  4. #4
    Fanatikus tag Csuhi81 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 03.
    Hely
    Csurgó
    Hozzászólások
    308

    Alapbeállítás

    20. percnél A4o: btn limp teljes range ellen elől leszel. Inkább pre push 8bbből. Sok a deadmoney.
    33mal nem kell akciózni utg emelés ellen, mégha félpotot is emel be megtévesztés gyanánt.

    Elemzéshez: push rangek, r/c, r/f rangekhez stb hrc-t ajánlom.
    Van ingyenes 2 hét kipróbálási lehetőséged, minden új gépen. Van fizetős és nem éppen fizetős
    lehetőség. Rengeteg videó van a használatáról a neten.

    Engem nem zavar, ha lefishezed a fisheket.

    Camtasia használatát kicsit jobban megtanulhatnád. Kb egy nap a legtöbb funkció elsajátítása.
    852*480tól van jobb felbontás talán laptopon, biztos bírja a kijelződ és akkor tudod jobb minőségben
    konvertálni a videót. Hang nálam rendben van.

    A8onál kötelező megadnod a raise allint, ekkora pot oddsnál. Pre resteal kérdéses csak.

    A2o CO
    Ante 10bb alatt CO-tol minden Ax bemegy.

    https://www.dropbox.com/s/vg6fekfso8...arts.xlsx?dl=0

    KJo-val felesleges utg-re overlimpelni, mikor sok push és izo stack van még mögötted.

    QJo
    15bb alatt nem nagyon kellene callozgatni, csak ha fish az ellenfeled és csapdázol.

    66 elég határeset call lenne 11bb-t, még vannak 4en mögötted, viszont turbón talán bevállalható.
    Én nem tenném be. Nem zárhatod ki a 77-AA lapokat a 11bb pushrangeből.

    9To tetszett pre, de ellemfeled fit or fold-ot játszik, ha lenne bármilye(j?) c/r allin menne,
    húzókkal is, betsizeodtol függetlenül.

    30percig jutottam, majd nézem tovább.
    benyo87h and bellaurora like this.

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Idézet Csuhi81 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    20. percnél A4o: btn limp teljes range ellen elől leszel. Inkább pre push 8bbből. Sok a deadmoney.
    33mal nem kell akciózni utg emelés ellen, mégha félpotot is emel be megtévesztés gyanánt.

    Elemzéshez: push rangek, r/c, r/f rangekhez stb hrc-t ajánlom.
    Van ingyenes 2 hét kipróbálási lehetőséged, minden új gépen. Van fizetős és nem éppen fizetős
    lehetőség. Rengeteg videó van a használatáról a neten.

    Engem nem zavar, ha lefishezed a fisheket.

    Camtasia használatát kicsit jobban megtanulhatnád. Kb egy nap a legtöbb funkció elsajátítása.
    852*480tól van jobb felbontás talán laptopon, biztos bírja a kijelződ és akkor tudod jobb minőségben
    konvertálni a videót. Hang nálam rendben van.

    A8onál kötelező megadnod a raise allint, ekkora pot oddsnál. Pre resteal kérdéses csak.

    A2o CO
    Ante 10bb alatt CO-tol minden Ax bemegy.

    https://www.dropbox.com/s/vg6fekfso8...arts.xlsx?dl=0

    KJo-val felesleges utg-re overlimpelni, mikor sok push és izo stack van még mögötted.

    QJo
    15bb alatt nem nagyon kellene callozgatni, csak ha fish az ellenfeled és csapdázol.

    66 elég határeset call lenne 11bb-t, még vannak 4en mögötted, viszont turbón talán bevállalható.
    Én nem tenném be. Nem zárhatod ki a 77-AA lapokat a 11bb pushrangeből.

    9To tetszett pre, de ellemfeled fit or fold-ot játszik, ha lenne bármilye(j?) c/r allin menne,
    húzókkal is, betsizeodtol függetlenül.

    30percig jutottam, majd nézem tovább.

    Csuhi te ez a push táblázatot használod?Vagy neked egyedi

  6. #6
    Fanatikus tag Csuhi81 avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 03.
    Hely
    Csurgó
    Hozzászólások
    308

    Alapbeállítás

    Idézet musli25 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csuhi te ez a push táblázatot használod?Vagy neked egyedi
    Ezt használom, illetve ezen módosítok ellenfelek függvényében.
    musli25 likes this.

  7. #7
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 12. 14.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Kedves Csuhi81!
    Elsőnek is köszönöm az építő jellegű kritikádat!!Meg hadd kérjek bocsánatot azért mert ilyen későn válaszolok rá. Csak mostanában összejöttek a dolgok....kártya, nők stb...mindenben sikertelenségeim voltak ezért se írtam eddig.
    Egyébként néha rád szoktam keresni a starson és látom h nagyon keményen tolod !Ezért külön jól esik az h megtiszteltél azzal h megnézted a videómat és el láttál néhány tanáccsal!Köszönöm!

    Na de térjünk a tárgyra.
    Elsőnek is a hrc. Decemberben mikor sikerült magam lenullázni, letöltöttem és próbáltam megtalálni a játékomban a hibákat....csak egyedül ez elég nehéz...hamar megunja az ember...na de mind1 a lényeg, h foglalkoztam vele, nézegettem, ha sikerül újra egyenesbe jönnöm és nyernem 1 kis $-t akkor tuti, h igénybe fogok venni egy oktató segítségét és hajlandó leszek akár több 100$-t is befektetni annak érdekében, h jobb játékos legyek, és akkor hátha az oktató majd megtanít rendesen hrc-ni és rászoktat a használatára is.

    Na akkor térjünk rá az általad említett hand-ekre. Igazából sok mindent nem tudok hozzá szólni, egyetértek veled és próbálom megfogadni a tanácsaidat mivel jobb és tapasztaltabb játékos vagy mint én. Az A8o partit már tuti nem úgy játszanám ...109o-val tényleg hülyeség az akkora cbet mert ha van valamije úgyis bepakolja. Talán a 109o-val jobb a preflop push 10BB-vel D-ből...Az A4o-val meg tényleg pusholnom kellet volna.A push/fold táblázatot meg nagyon szépen köszönöm, majd át fogom tanulmányozni!

    Még egyszer köszönöm a segítségedet!!
    Sok szerencsét az asztaloknál!
    Üdvözlettel: Drogon0621
    Csuhi81 likes this.

  8. #8
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 03. 17.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    16

    Alapbeállítás

    Szerintem KJo utg sima allin 10 bb turbo versenyen.. Itt amivel tolnod kell A5s+ A8o+KTs+KJo KQo 55+ szerintem ezzekel már lehet tenni utg. de kifejezetten 10bb

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2013. 02. 23.
    Hely
    London
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Szia!

    HUD beállításokhoz nagyon jó Aptok "Játék a riveren" című videója.Az első 10-15 percben csak azokat mutatja,illetve magyarázza el.

    Gl
    nightfury likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •